Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex&OB - Znowu Demo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Forex&OB - Znowu Demo (/Temat-Forex-OB-Znowu-Demo-137204)

Strony: 1 2 3


Forex&OB - Znowu Demo - LordBeaK - 20-08-2016 13:14

Witam. Przez ostatnie dwa miesiące straciłem konto real na CherryTrade. Nie polecam brokera. Mnóstwo oszustw, wolno działająca platforma.

Od nowego tygodnia znowu zaczynam przygodę z rynkami walutowymi. Nie będę analizował sam. Sygnały będę otrzymywał od znajomego ( wyprosiłem je za darmo Tongue ).

Konta:

IQOptions - 1000$
mForex - 100000$

Cel:

IQOptions - 5%/dzień
mForex - 10%/tydz

Zobaczymy jak to wszystko będzie. Jeśli dobrze - wchodzę z kapitałem na ExBino.

Pozdrawiam!


RE: Forex&OB - Znowu Demo - klook - 21-08-2016 10:18

Skąd zainteresowanie takimi egzotycznymi brokerami?
Nie lepiej zaufać sprawdzonej marce, np XTB?
Będę śledził, życzę powodzenia!

PS Z moim poradnikiem byś już dawno był na plus.impreza


RE: Forex&OB - Znowu Demo - LordBeaK - 21-08-2016 11:35

Wcale nie egzotyczne Wink mForex jest to dom maklerski mBanku więc myśle że tam będzie się fajnie grało. Co do grania.. ja umiem grać Smile jednak przez te oszustwa na CT postanowiłem chwile pograć na DEMO przed wrzuceniem depozytu na ExBino. Jeśli chodzi o Forex to konto założe na XM.


RE: Forex&OB - Znowu Demo - LordBeaK - 22-08-2016 17:30

Dzień I



Na opcjach binarnych zarobiłem 5,5%. Otworzyłem 6 transakcji. Dwie porażki oraz cztery wygrane, lecz obie porażki zagrałem MM ( podbicie za 2x stawki początkowej ) i oba weszły.

Cel dzienny zrealizowany.


[Obrazek: Dziennik.jpg]


Na Forex otworzyłem jedną transakcję za 0,5L. Zarobiłem na niej 364 punkty czyli 36 pipsów czyli 535 zł. Daje mi to 0,5% zysku. Czekam jeszcze na fajne zagranie na wykresie H4 ale okaże się o 20:00 czy zagram.


[Obrazek: Dziennnnik.jpg]



RE: Forex&OB - Znowu Demo - LordBeaK - 23-08-2016 17:37

Dzień II



Na opcjach binarnych zarobiłem dzisiaj ponad 10%. Łącznie zarobiłem 16,64%. Stan konta z 1000$ powiększył się do 1166,4$. Otworzyłem dzisiaj 9 transakcji z czego tylko 1 była przegrana ale pograłem ją MM i pięknie weszła Smile


[Obrazek: Dziennik.jpg]

Na forex otworzyłem dzisiaj 3 transakcje. Dwie po 1L i jedną za 0,5L. Na chwilę obecną boję się trzymać długo transacje więc zarabiam ok 10-30 pipsów. Nie zmienia to faktu, że na koncie mam już 1,2% zysku. Jak na forex nie jest źle Smile



[Obrazek: Dziennnnik.jpg]



RE: Forex&OB - Znowu Demo - mckosz - 23-08-2016 20:24

Zaczynanie na forexie z dużym kapitałem i pomnażanie go jest znacznie łatwiejsze niżeli zrobienie np. z 2000 zł > 4000 zł. Nawet na koncie demo. Dlatego jeśli rzeczywiście chcesz zacząć na forexie, stwórz sobie ku temu realne warunki.

Tak czy inaczej, powodzenia.


RE: Forex&OB - Znowu Demo - LordBeaK - 23-08-2016 21:31

Mi nie tyle w sumie zależy na pomnażaniu Demi kapitału, co zbudowanie jak najlepszej skuteczności. Więc nie ważne za ile gram Wink chodzi mi o to, żeby było jak najmniej strat


RE: Forex&OB - Znowu Demo - LordBeaK - 24-08-2016 17:57

Dzień III



Na opcjach binarnych mogło być lepiej. Zarobiłem dzisiaj ok. 4%. Pierwsza stratna opcja została odrobiona poprzez MM. Jednak druga, mimo że też pograna za 2x stawki początkowej nie weszła więc tylko powiększyła stratę. Mimo to, dzień zakończył się na +++. Łącznie na opcjach zarobiłem 20,38%.


[Obrazek: Dziennik.jpg]


Na forex idzie mi coraz lepiej. Otworzyłem dzisiaj z cztery transakcje. Trzy z nich dały zysk a jedna wciąż pracuje. Łącznie zamknąłem 7 transakcji i wszystkie były w proficie. Stan konta powiększył się o 5,5% czyli w trzy dni zarobiłem tyle, co na dobrej lokacie w ciągu roku Smile


[Obrazek: Dzdzd.jpg]



RE: Forex&OB - Znowu Demo - AresxXx - 24-08-2016 18:18

forex I opcje, moja dziedzina.

Bede sledzil dziennik


RE: Forex&OB - Znowu Demo - LordBeaK - 26-08-2016 14:50

Dzień IV/V


Na opcjach grałem mniej z braku czasu. Tydzień inwestycyjny już zakończyłem ze stanem konta 1234,6$. Zarobiłem więc 23,46% w niecałe 5 dni. Wynik mnie zadowala. Kolejny tydzień będzie ostatnim tygodniem na koncie DEMO.


Na Forex zakończyłem przygodę na mForex ze stanem konta 107000.00 więc zarobiłem 7%. Założyłem konto demo na XM. Zaczynam z saldem 10.000$. Dzisiaj bez scr, ponieważ jestem na telefonie.