Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zmonetyzować ruch z pokemon go - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zmonetyzować ruch z pokemon go (/Temat-Jak-zmonetyzowac-ruch-z-pokemon-go-137155)



Jak zmonetyzować ruch z pokemon go - cezar78 - 19-08-2016 07:54

Ta nisza ma potencjał, wczoraj 10 minut zabawy i już mam 20 klików w adfly. Ale tekie grosze to mnie nie interesują, dałem na razie adfly bo nie mam żadnego innego pomysłu.
- Sub sms odpada bo nie bede naciągał ludzi a potem bal się wezwania wiadomo gdzie
- Wszelkie polskie cpa, ppi odpadają, zagraniczne cpa w sumie tez bo wszystkie opierają sie na wysyłaniu premium sms, a ja nie chce nikogo naciągać jak już wspomniałem
- Próbowałem PPI np perinstallcash czy cinstller ale te strony są zbanowane (uznane jako niebezpieczne) w firefox-ie i wyskakuje ostrzeżenie zamiast pobieranie pliku

Najlepszy był by ppi który umożliwia tworzenie tzw installera, gdzie zanim zainstaluje sie docelowy program, wyskakują instalacje ich adware, toolbarów itp, takie installery mają np niektóre największe polskie strony z oprogramowaniem. Klikasz taki instalator, a tam na dole odznaczone jest ptaszkiem i napisane małym druczkiem że zainstaluj też jakis tam toolbar, każdy z przyzwyczajenia klika dalej, dalej i nawet nie wie że zainstalował jakiegoś toolbara


RE: Jak zmonetyzować ruch z pokemon go - smagalaz - 19-08-2016 07:57

Odpuściłeś najbardziej dochodowe źródła zarobku Lol Zrób stronę o tej niszy i zarabiaj na Adsense.

Albo sprzedaj komuś, najlepiej wraz ze sposobem promocji. Możesz pisać do mnie na priv jak się zdecydujesz na coś takiego.


RE: Jak zmonetyzować ruch z pokemon go - cezar78 - 19-08-2016 08:01

Wiem ale naciąganie kogoś na smsy po 30 zl to nie dla mnie, szukam alternatywnego rozwiązania żeby zarobić chociaż te 0,5$ za instalację


RE: Jak zmonetyzować ruch z pokemon go - sancte - 19-08-2016 08:36

CPI dawno się wypaliło
Poza tym.. jakie naciąganie, jakie naciąganie - głupota ludzka i nieczytanie regulaminu a nie żadne tam naciąganie Wink


RE: Jak zmonetyzować ruch z pokemon go - Nymeb - 19-08-2016 08:58

Może spróbuj OGAds. Jest to PPI głównie pod urządzenia mobilne. Plusem jest,że osoba instaluje nie żaden syf czy coś tylko aplikacje prosto ze sklepu i to darmowe. Jak coś to pisz pw po więcej informacji. Mozesz tez sie bawic w skracanie. Mając pokaźną liczbę jakiś grup na fb albo jakieś fanpage czy coś można trochę nastukać.


RE: Jak zmonetyzować ruch z pokemon go - adi_hq - 19-08-2016 11:46

Subsms? Nie pisz, że za darmo itp tylko dawaj strone link i już! Każdy kto wysyła sms musi potwierdzić regulamin,