Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmierć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Śmierć (/Temat-Smierc-137115)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Śmierć - sulliwan93 - 19-08-2016 09:30

(19-08-2016 08:58)kukiz87 napisał(a):  Za 2 godz mam pogrzeb Taty który od pół roku zmagał się z ciężką chorobą , ona przyszła tak nagle i szybko nam Tatę zabrała , Tata miał bardzo ciężką operacje głowy w połowie lutego , i tego co mi powiedział niedługo po operacji nigdy nie zapomne , że stał obok swojego ciała i widział jak lekarze go operują i biegają przy nim . A lekarz w pierwszych chwilach po operacji , powiedział nam że nie obyło się bez sensacji...
Coś napewno jest po śmierci , jednak ciężko powiedzieć co , Mój tata od soboty tydzień temu już był praktycznie nie przytomny , w niedziele o 22 wezwaliśmy pogotowie , tata przekraczająć próg szpitala zmarł ... Może nie chciał odejść przy nas w domu ?

Swoja drogą słyszałem, ze niektorzy widza siebie z gory kiedy sa w śmierci klinicznej i "lataja" nad sobą. Kilka at temu czytałem o eksperymencie, oz pewien szpital nad ciezko chorymi powiesił półkę z zegarkiem i zdjeciem ktorego wczesniej nie widzieli. Pacjenci w momencie powtotu do zdrowia mieli widziec to i potem powiedzieć co widzieli i ktora byla godzina. Wyników eksperymentu nie znam, bo czytalem o tym za mlodziaka. Jak ktos cos wie, to moze podsielic sie informacjami.

Moj wujek ze smierci klinicznej nie pamieta nic - mowi ze to bylo jak sen i urywek zycia.


RE: Śmierć - Toskan - 19-08-2016 10:21

@[kukiz87] wyrazy wspolpczucia, wiem co tzn. jak ojciec umiera. Trzymaj sie!


RE: Śmierć - bananmma - 19-08-2016 22:07

kukiz87, wyrazy współczucia. Bądź silny.


RE: Śmierć - Toskan - 19-08-2016 22:41

Na PM wysylam Ci swoj numer tel. Dzwon o kazdej porze.


RE: Śmierć - ZAMBI - 19-08-2016 23:01

A skojarzył mi się program śmierć na 1000 sposobów.


RE: Śmierć - Begrezen - 20-08-2016 00:36

a mi się skojarzył jeszcze lepszy: kobiety, które niosły śmierć Sex


RE: Śmierć - KenkyushaKamil - 20-08-2016 03:14

Śmierć jest pewna to fakt. Nie warto o niej myśleć mój dziadek który nie żyje zawsze pytany o to opowiadał historie swojego koleszki pozwolę sobie zacytować
" Miał on 8 żon co 2-3 lata mu umierała. Spytany czy nie tęskni czy coś odpowiedział "Andrzeju jak miałbym płakać za każdą to bym siedział i płakał a tak cieszmy się życiem"

A ja ... Big Grin na jego pogrzebie żartowałem z raka. Ziomeczki serio nie ma co się martwić co się odwlecze co nie uciecze Big Grin

Pozytywne jak 2 kreskowy test ciążowy Wink


RE: Śmierć - Juhas - 20-08-2016 11:11

(19-08-2016 09:30)sulliwan93 napisał(a):  
(19-08-2016 08:58)kukiz87 napisał(a):  Za 2 godz mam pogrzeb Taty który od pół roku zmagał się z ciężką chorobą , ona przyszła tak nagle i szybko nam Tatę zabrała , Tata miał bardzo ciężką operacje głowy w połowie lutego , i tego co mi powiedział niedługo po operacji nigdy nie zapomne , że stał obok swojego ciała i widział jak lekarze go operują i biegają przy nim . A lekarz w pierwszych chwilach po operacji , powiedział nam że nie obyło się bez sensacji...
Coś napewno jest po śmierci , jednak ciężko powiedzieć co , Mój tata od soboty tydzień temu już był praktycznie nie przytomny , w niedziele o 22 wezwaliśmy pogotowie , tata przekraczająć próg szpitala zmarł ... Może nie chciał odejść przy nas w domu ?

Swoja drogą słyszałem, ze niektórzy widza siebie z gory kiedy sa w śmierci klinicznej i "lataja" nad sobą. Kilka at temu czytałem o eksperymencie, oz pewien szpital nad ciezko chorymi powiesił półkę z zegarkiem i zdjeciem ktorego wczesniej nie widzieli. Pacjenci w momencie powtotu do zdrowia mieli widziec to i potem powiedzieć co widzieli i ktora byla godzina. Wyników eksperymentu nie znam, bo czytalem o tym za mlodziaka. Jak ktos cos wie, to moze podsielic sie informacjami.

Moj wujek ze smierci klinicznej nie pamieta nic - mowi ze to bylo jak sen i urywek zycia.
Dla mnie to potwierdzenie że ludzki mózg może robić niezwykłe rzeczy jak to "latanie"
Co do śmierci to chciałbym wam powiedzieć ale już będę trupemSmile


RE: Śmierć - hubertcik221 - 20-08-2016 11:17

Najlepiej o tym po prostu nie rozmyślać tylko iść przez życie i cieszyć się z tego co mamy ( chociaż czasem jest ciężko)
Jednak trudno jest to wszystko rozsądnie wytłumaczyć.
Pozdrawiam


RE: Śmierć - rachman - 20-08-2016 12:56

@kukiz87 wyrazy współczucia. Ja niedawno chowałem przyjaciela. Takie przeżycia o których mówił Twój tata są możliwe przyjmując wersję cebulową ciała człowieka - nie tylko powłoka ziemska (organizm) istnieje - są też inne np. ciało astralne itd. Człowiek to nie tylko ciało fizyczne i jakaś tam iskra czy dusza. Coraz więcej mówi o tym fizyka kwantowa potwierdzając wersje wielu wierzeń innych niż monoteistyczne. Wielu jasnowidzów potwierdza wielowymiarowość/wielopoziomowość człowieka. Śmierć choć ciężkie przeżycie to nie koniec istnienia. Życia ziemskiego tak ale czemu od razu istnienia Smile