Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Śmierć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Śmierć (/Temat-Smierc-137115)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Śmierć - bananmma - 17-08-2016 22:17

Rozmyślacie czasem o swojej śmierci czy cieszycie się obecnym życiem? :-) Ostatnio myślę na ten temat dużo, że nikt nie jest nieśmiertelny i każdy kiedyś umrze ale chciałbym ogólnie żyć bardzo długo i być zdrowym. Po części myślę, że jeśli nie chorujemy i nie trujemy się to możemy żyć bardzo długimi latami. A jakie jest wasze zdanie? :-)


RE: Śmierć - Ascoran - 17-08-2016 22:22

Nigdy o tym nie myślałem i myśleć nie zamierzam bo po co się niepotrzebnie martwić Smile
Zresztą od 2 miesięcy rozmyślam żeby zacząć chodzić na siłownie, kupiłem już karnet żeby bardziej się zmowywować ale niestety nadal nie byłem tam ani razu i coś czuje że tak szybko tam nie dobije facepalm


RE: Śmierć - Begrezen - 17-08-2016 23:00

oj tak memento mori, codziennie odmawiajojnc rurzaniec mamy swiadomosc tego ze w kazdej chwili bug moze sie upomniec o nasze dusze ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, tak wiec poki zyjem trza korzystac z rzycia i kupowac paczuszki w mxrevshare, ten czas klikania reklam to jedyna odskocznia od tej mysli o smierci bo tak np. na sniadanie albo podczas Sex -u ciongle te mysli w glowie "jak umre i kiedy?" "czy spotkam wujka adolfa po smierci?" "jak szybko robaczki12 zjedzo moje cialo w grobie i czy to przyjemny uczuc?" itp.
dzienkuje za uwage dobranoc


RE: Śmierć - Krakersik - 18-08-2016 12:58

Jak zawsze powtarza mój ojciec - "na śmierć trzeba sobie zasłużyć" Idea


RE: Śmierć - rachman - 18-08-2016 15:16

Przeżyłem już prawdopodobnie ponad połowę swojego i powiem Ci tylko - ma przyjść to przyjdzie. Dbaj o siebie ale bez fanatyzmu. Żyj i ciesz się życiem, myślenie o śmierci zostaw wyłącznie na okazje pogrzebów i święta zmarłych których wiele przed Tobą Smile


RE: Śmierć - Slight - 18-08-2016 16:28

Ja rozmyślam, ale rzadko. Z racji iż nie jestem do końca taki wierzący, to myślę sobie, że jak umrę, to będzie nicość. Nawet nie będę myślał, że już nie żyję i wtedy aż dziwnie się czuję. Big Grin


RE: Śmierć - Damkofr - 19-08-2016 01:37

(18-08-2016 16:28)Slight napisał(a):  Ja rozmyślam, ale rzadko. Z racji iż nie jestem do końca taki wierzący, to myślę sobie, że jak umrę, to będzie nicość. Nawet nie będę myślał, że już nie żyję i wtedy aż dziwnie się czuję. Big Grin
Haha tez tak mam jak sobie pomyślę ze jak umrę to będzie nicość. Ale jak nicość tak na zawsze nie będę nic czuł xd Zawsze mi to głowę pierze mocno Big Grin

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Śmierć - smagalaz - 19-08-2016 07:53

Raz na kilka tygodni przypomina mi się, że nie będę żył wiecznie - po takiej myśli żyję trochę "bardziej" Smile


RE: Śmierć - sulliwan93 - 19-08-2016 08:31

Po alkoholu czasem mysle o tym, dodatkowo koledzy z ktorymi pije lubia ten tenat, więc całkiem czesto obgadujemy z nimi te sprawy Big Grin Moim zdaniem jest po prostu nicość. Z tego powodu myślę, ze z zycia trzeba czerpac przyjemnosc kiedy tylko sie da i zyc chwilą, bo one szybko przewijają. Druga opcja to reinkarnacja - nie tyle wierze w to, co daje mozliwosc ze istnieje.

Rozmowy o tych rzeczach nie prowadza do tego, ale fajne dyskusje mozna osiągnąć Big Grin


RE: Śmierć - kukiz87 - 19-08-2016 08:58

Za 2 godz mam pogrzeb Taty który od pół roku zmagał się z ciężką chorobą , ona przyszła tak nagle i szybko nam Tatę zabrała , Tata miał bardzo ciężką operacje głowy w połowie lutego , i tego co mi powiedział niedługo po operacji nigdy nie zapomne , że stał obok swojego ciała i widział jak lekarze go operują i biegają przy nim . A lekarz w pierwszych chwilach po operacji , powiedział nam że nie obyło się bez sensacji...
Coś napewno jest po śmierci , jednak ciężko powiedzieć co , Mój tata od soboty tydzień temu już był praktycznie nie przytomny , w niedziele o 22 wezwaliśmy pogotowie , tata przekraczająć próg szpitala zmarł ... Może nie chciał odejść przy nas w domu ?