Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kreator stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Kreator stron (/Temat-Kreator-stron-137077)



Kreator stron - dawid327 - 17-08-2016 02:37

Czy istnieją jakieś poradniki dotyczące używania waszego kreatora stron ? Chciałem zrobić sobie jakiś prosty landing page ale problem jest w tym że jak przechodzę do kreatora to mam puste pole i nic nie mogę wybrać , jak kliknę dalej to przechodzę do wpisania tytułu wybory premium sms itp klikam znowu dalej i nagle pojawia się błąd o treści "uzupełnij kreator" a ja tam nic nie mogę zmienić .


RE: Kreator stron - AnnaKa - 18-08-2016 14:23

Witaj, aby korzystać z kreatora będąc zalogowanym należy wejść w link kreator stron

Następnie musisz wybrać template jaki Cię interesuje
[Obrazek: 8bd76affdd974d479e269ac36e62680f.png]

Kiedy wybierzesz musisz kliknąć "Dalej" i zostaniesz przekierowany do edytora szablonu który edytujesz według własnych potrzeb.
[Obrazek: f229fe18fb1e4cdcac486a340802991b.png]


RE: Kreator stron - dawid327 - 18-08-2016 21:07

Nie wiem dlaczego ale nie wyświetlało mi się to wszystko co pojawia się w kreatorze. Teraz już jest wszystko okej , nie wiem czy ja coś źle robiłem czy może się samo naprawiło Big Grin