Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. (/Temat-Informacja-do-osoby-zglaszajacej-strony-z-filmami-137072)



Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - kizunka78 - 16-08-2016 19:38

Pisze do osoby ktora zglasza wszystkie strony www dotyczące filmow . Rozumiem ze konkurencja jest i zawsze będzie rozumiem także ze mogę spotkać sie z hejtami , ale mimo to poinformuje pewną osobe . Od pewnego czasu zauwazylem ze wszystkie strony z filmami popadaly w tym moje jedno ktore pozwolilem sobie zrobic ( tydzien temu praktycznie puste ) . Jedynie jakie zostaly to pewnego pana który zgarnia wszystko dla siebie pozwolę sobie tak to ująć . Ludzie sa tak zachlani i samolubni ze potrafią zabrac wszystko dla siebie i nic nikomu nie dac i tak jest w tym przypadku . Nie miałbym nic przeciwko by każdy kto sie tym trudni zrobi sobie strone i o nia dba ale po co komuś zgłaszać i brać wszystko dla siebie ? Hmm... Pan tez dostal ostatnio kare prawda ? zobaczto.tv przykre jak jakas praca idzie na marne ? Gdyby nie ostatnia strona ktora miala tydzien i poszla przez twoje zgłoszenia nie bylo by tego posta . Ale jest i to ze zrobiles sobie kolejna stronę oblukaj.tv i kolejna zobacz.online a nawet obczaj.tv nic ci to nie da nawet jak zrobisz jeszcze inne . Bo to ze pozgłaszałeś ludziom a także mi i nie masz żadnej konkurencji nic ci to nie da. Wiedz ze przez cały dzien i noc bede siedział i zgłaszał twoje kolejne strony do google po to bys zobaczyl jak to jest . Jerk22


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - Prizmo* - 16-08-2016 20:25

Słabe prowo. Zgłoszone.


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - kizunka78 - 16-08-2016 20:48

Zglaszasz moj post bo co? Bo wyrazilam swoje zdanie? Czy dlatego ze np to twoje strony? Skoro cie to nie dotyczy to po co piszesz?


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - Before - 16-08-2016 21:26

Niestety ale tak w wiekszosci dziedzinach sie dzieje, ludzie zamiast ten czas poswiecic na promowanie , szukanie nowych nisz czy ulepszanie aktualnych sposobów to robią wszystko żeby inni nie zarobili


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - vPLN.dll - 16-08-2016 21:34

Nowa metoda zdobywania BL Jerk2


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - Vasaki - 18-08-2016 22:16

A ja dam Ci dobra rade.
Zostaw filmy Smile
Bo wiedz, że coś się dzieje Big Grin


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - adsensiak - 20-08-2016 12:04

(18-08-2016 22:16)vasaki napisał(a):  A ja dam Ci dobra rade.
Zostaw filmy Smile
Bo wiedz, że coś się dzieje Big Grin

Co konkretnie? Wink


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - NightWing - 20-08-2016 13:37

(20-08-2016 12:04)adsensiak napisał(a):  
(18-08-2016 22:16)vasaki napisał(a):  A ja dam Ci dobra rade.
Zostaw filmy Smile
Bo wiedz, że coś się dzieje Big Grin

Co konkretnie? Wink

Już nawet CDA idzie na dobrą stronę Wink


RE: Informacja do osoby zgłaszającej strony z filmami .. - rachman - 20-08-2016 14:04

Skąd info że ta osoba siedzi tutaj na forum? Wink Filmy to grząski temat, zmień branżę i tyle skoro tej specyfika jest jaka jest. Nie szkoda Ci nerw?