Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chivalry: Medieval Warfare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Chivalry: Medieval Warfare (/Temat-Chivalry-Medieval-Warfare-136996)



Chivalry: Medieval Warfare - Max0 - 14-08-2016 14:49

Witam.
Ostatnio zakupiłem sobie grę Chivalry: Medieval Warfare. Jest to gra multiplayer podobna do FPSów. Różni się tym, że akcja dzieje się w średniowieczu, a wyposażeni jesteśmy (w zależności od klasy) w np. miecz dwuręczny, halabardę, łuk. Są do wyboru 4 klasy postaci, z których każda różni się 3 atrybutami: zbroją, prędkością, obrażeniami. Klasy te to: łucznik, piechota, straż przednia i rycerz.
Mnie najwygodniej gra się halabardnikiem czyli strażą przednią, ma prędkość niewiele mniejszą od piechoty, a zbroję niewiele słabszą od rycerza. Jego broń ma duży dystans dzięki czemu łatwo się sieka wrogów na części. W grze mamy dostępne 3 rodzaje ataków: klasyczne cięcie, atak z góry, dźgnięcie w przód. Możemy również parować ciosy i je kontrować, kopać oraz przerywać atak w dowolnym momencie klikając po rozpoczęciu ataku G i od razu inny rodzaj ataku, który chcemy wykonać. Jest to przydatne, gdy chcemy zmylić przeciwnika.
Co sądzicie o tej grze? Czy graliście, czy jest według was warta uznania, jakie polecacie taktyki na wrogów? Ja gram już 3 godziny i moim zdaniem jest to naprawdę ciekawa produkcja.


RE: Chivalry: Medieval Warfare - droog - 14-08-2016 14:51

Jeszcze nie grałem ale prezentuje się fajnie. Może kiedyś zakupię...