Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Reklama w przypiętym poście/banerze Grupa Facebook 107k - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Reklama w przypiętym poście/banerze Grupa Facebook 107k (/Temat-Wykonam-Reklama-w-przypietym-poscie-banerze-Grupa-Facebook-107k-136995)



[Wykonam] Reklama w przypiętym poście/banerze Grupa Facebook 107k - dom3lek - 14-08-2016 14:20

Witam, mam do zaoferowania reklamę(przypięty post bądź baner) na polskiej grupie poświęconej Instagramowi. Grupa to świetne miejsce do reklamy swoich profili czy tez firmowych. Na grupie jest brak spamu, więc wasza reklama stanie się skuteczna od pierwszych minut. Dziennie do grupy przybywa po 200-400 członków, więc to kolejny powód do zakupu reklamy u nas!

Uwaga!

Cena dotyczy 1 miesiąca i akceptujemy zarówno linki do waszych produktów jak także linki do profili IG.

Czas realizacji jest zależny od poprzedniego zlecenia.


Więcej informacji po skontaktowaniu się:
TEL. 536 546 656
EMAIL: [email protected]


Link do zakupu przypiętego posta - allegro.pl/show_item.php?item=6415843853
Link do zakupu banera - allegro.pl/show_item.php?item=6402946693


RE: [Wykonam] Reklama w przypiętym poście/banerze Grupa Facebook 107k - majinpov - 20-10-2016 19:48

Jaka Cena ?


RE: [Wykonam] Reklama w przypiętym poście/banerze Grupa Facebook 107k - war43 - 20-10-2016 19:55

Reklama poprzez przypięty post jest wciąż skuteczna?

Osobiście sprzedaję liquidy do e-papierosów.
Kiedy codziennie dodaję nowy post, zyskuję średnio 1 klienta dziennie.
Od kiedy zaś dogadałem się z administratorem o przypięcie posta i przestałem odświeżać ofertę, to nie mam żadnego klienta (minął tydzień czasu).


RE: [Wykonam] Reklama w przypiętym poście/banerze Grupa Facebook 107k - dom3lek - 24-10-2016 11:45

Osobiście polecam zakup banera bo post przypięty jest skuteczny, ale na dłuższy okres(minimum miesiąc). Odkąd zmieniła się aplikacja w telefonach tylko baner jest widoczny wszędzie.

Cena 350 zł - baner(do negocjacji)
Cena 200 zł - post(do negocjacji)


[Wykonam] Reklama w przypiętym poście/banerze Grupa Facebook 107k - Coristo - 04-10-2017 20:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.