Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Upartego Człowieka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Upartego Człowieka. (/Temat-Dziennik-Upartego-Czlowieka-136955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 13-08-2016 08:38

Cześć,
Dla tych niedowiarków, którzy mnie hejtowali to dziękuję. To dzięki wam jestem tutaj i mogę pochwalić się swoimi wynikami.

Shutterstock 37,46 $
Cupsell 527,31 zł

Dlaczego zarabiam na Shutterstock i Cupsell?
Raz projektuje koszulkę lub robię zdjęcie i to ciągle na siebie zarabia. Big Grin

Na zdjęciach jest więcej szczegółów.

Trzy szybkie rady.
1. Nie poddawaj się (przereklamowane, ale prawdziwe)
2. Jeśli masz sklep to załóż instagram
3. Rób mnóstwo zdjęć i wstawiaj na shutterstock

Piątek, Sobota, Niedziela skupiam się tylko pomaganiu wam. Odpisywaniu itp.
Poniedziałek i Wtorek zarabianie w internecie
Środa i Czwartek Wolne
Oczywiście będę odpisywał w pozostałe dni, ale nie wszystkim. max. 5-8 osób.

Uważajcie na Hejterów.
Zrobiłem np. sklep wędkarski to człowiek zerżnął moje koszulki :/ i do tego ocenił mój sklep na jedną gwiazdkę. I tak kilka sklepów dostało za przeproszeniem po dupie.
[Obrazek: 20140723_173343.jpg]

Tutaj Shutterstock i Cupsell
[Obrazek: aassa.jpg]

[Obrazek: shutterstock_logo.jpg]

A tu z mojego bloga screen ogólnych statystyk z zarabiania

[Obrazek: 13254034_1931384880421390_7519685454615028386_n.jpg]


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - Mafiozo19990 - 13-08-2016 10:53

gratulacje i powodzenia Wink


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 13-08-2016 11:39

Dziękuje


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - ScroX - 13-08-2016 11:52

Powodzenia ! Smile
Tylko nie rozumiem jednego, po cholerę tyle tych dzienników ? ostatni założyłeś i tyle - Nawet jednego postu nie napisałeś,a żaden niczym nowym się nie wyróżniają więc mógłby być jeden dziennik o wiele ciekawszy niż 5 po kilka postów Wink


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 13-08-2016 11:55

(13-08-2016 11:52)ScroX napisał(a):  Powodzenia ! Smile
Tylko nie rozumiem jednego, po cholerę tyle tych dzienników ? ostatni założyłeś i tyle - Nawet jednego postu nie napisałeś,a żaden niczym nowym się nie wyróżniają więc mógłby być jeden dziennik o wiele ciekawszy niż 5 po kilka postów Wink

Proszę się nie martwić to jest ostateczny dziennik Big Grin Wreszcie zacząłem zarabiać porządne pieniądze i chciałem zacząć tzw. nowy etap mojego życia.
We wrześniu rezygnuję z etatu Big Grin


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - Lanserek - 13-08-2016 13:04

Jak to jest z tym ocenianiem sklepów? Trzeba być klientem, czy każdy może to robić?
Niestety ludzie potrafią być różni.
Ja jakiś czas temu zajmowałem się sprzedażą rzeczy wirtualnych i mimo tego, że jasno miałem napisane ,, dostawa do 48h'' to mialem gościa, który przez kilka godzin napisał mi kilkadziesiąt maili na przemian zgłaszając na policje i przepraszając i prosząc o wysyłkę towaru, podczas gdy sobie spałem Big Grin


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 13-08-2016 13:21

(13-08-2016 13:04)Lanserek napisał(a):  Jak to jest z tym ocenianiem sklepów? Trzeba być klientem, czy każdy może to robić?
Niestety ludzie potrafią być różni.
Ja jakiś czas temu zajmowałem się sprzedażą rzeczy wirtualnych i mimo tego, że jasno miałem napisane ,, dostawa do 48h'' to mialem gościa, który przez kilka godzin napisał mi kilkadziesiąt maili na przemian zgłaszając na policje i przepraszając i prosząc o wysyłkę towaru, podczas gdy sobie spałem Big Grin
Musisz być zarejestrowany na Cupsell. Czyli tak naprawdę można mieć fake konta. Nawet zdobyłem adres e-mail osoby, która mnie niszczy i napisałem do niej. Ale odpowiedzi do teraz nie ma.


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - adsensiak - 13-08-2016 13:25

Te 527,31 zł w jakim czasie zarobione?


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - KazDam - 13-08-2016 13:35

(13-08-2016 13:25)adsensiak napisał(a):  Te 527,31 zł w jakim czasie zarobione?

Miesiąc, ale to z uczeniem. Teraz wciągu dwóch trzech dni mogę to wyciągnąć. Mam 7 sklepów i tak naprawdę odświeżam stronę i patrze ile ludzi zamówiło w moim sklepie.


RE: Dziennik Upartego Człowieka. - denio - 13-08-2016 13:40

Promujesz sklep czy hajs wpada sam? Big Grin