Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. (/Temat-Snuckls-czyli-loteria-tworcow-Baymack-136938)

Strony: 1 2


Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Glakos - 12-08-2016 14:45

Witam, chciałbym przedstawić wam jedną z aplikacji twórców Baymack w której to za oglądanie filmików otrzymywaliśmy pieniądze.
Ta aplikacja trochę się różni od Baymack, gdyż tutaj oglądamy filmiki i po pięciokrotnym poprawnym odgadnięciu jednej z trzech emotek dot. filmiku możemy wypełnić nasz kupon.
Są dwa rodzaje kuponów trzycyfrowy oraz pięciocyfrowy, za każdy musimy obejrzeć i odgadnąć pięć filmików.
Kupony oczywiście możemy wypełniać cyframi 000-999 oraz 00000-99999.
Jak wygrywamy?
Trzycyfrowy system.
Pięciocyfrowy system.
Oczywiście X oznacza dowolną cyfre.
W przypadku wielu zwycięzców z danej kategorii nagroda jest dzielona, czyli np. 4 osoby odgadną liczbę za 2% Jackpota, kiedy Jackpot wynosi $100, wtedy każda z nich dostanie $0,5.
Wypłaty są realizowane bez minimum w przeciągu 1-2 dni roboczych, mi udało się wygrać $0,03 Huh więc zleciłem to do wypłaty w celu sprawdzenia czy w ogóle wypłacają, pieniądze otrzymałem na PP w przeciągu kilku godzin.
Odgadywanie emotek na samym początku może słabo wychodzić ale po kilku próbach będziecie w stanie robić to bez żadnej pomyłki wystarczy pomyśleć jaka emotka najbardziej pasuję do filmiku, ja nawet ich nie oglądam po prostu patrze na tytuł i po upływie czasu klikam emotke która najbardziej pasuje do tytułu.
Nie ma co oczekiwać po tej aplikacji jakiegoś świetnego zarobku, ale przy odrobinie szczęścia jesteśmy w stanie wyciągnąć kilka-kilkanaście $ za obejrzenie pięciu filmików.
Wartości Jackpotów są różne dziś jest to $60 na trzycyfrowy system oraz $227 na pięciocyfrowy, natomiast wczoraj było to $148 oraz $200.
Liczba która wygrywa jest liczbą pochodzącą z Boston Eve. Draw - system trzycyfrowy, oraz Georgia Eve. Draw - system pięciocyfrowy, czyli twórcy aplikacji nie mają żadnego wpływu na wybrane liczby.
Rejestracja.
Tutaj macie link do aplikacji, będę wdzięczny za rejestrację z REFA Huh
REF
CZYSTY


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - crisse - 12-08-2016 17:46

Czemu nic nie ma na windows phone Sad


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Sahya - 12-08-2016 20:15

Jea. 30 filmików obejrzałem i 5 zaliczyło..


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Glakos - 12-08-2016 20:49

(12-08-2016 20:15)Sahya napisał(a):  Jea. 30 filmików obejrzałem i 5 zaliczyło..

Z czasem będzie ci szło łatwiej, wczoraj wybrałem tylko 1 raz źle na 11 filmików.

(12-08-2016 17:46)crisse napisał(a):  Czemu nic nie ma na windows phone Sad

Jak ci zależy to możesz użyć emulatora Androida na PC, powinno działać.


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Sahya - 12-08-2016 20:50

Drugi raz 5/8 ;-)


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Zaperr44 - 12-08-2016 23:41

Mi tam co drugi film się udaje zaliczyc bo emotki przypominają łapkę w górę i dół Smile


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Patrykso - 14-08-2016 11:22

Używa ktoś tej aplikacji? Da się zarobic kilka $ tygodniowo?


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Glakos - 14-08-2016 13:26

(14-08-2016 11:22)Patrykso napisał(a):  Używa ktoś tej aplikacji? Da się zarobic kilka $ tygodniowo?

To jest loteria, da się nawet wykręcić kilkadziesiąt $ dziennie, trzeba po prostu mieć szczęście i wybrać dobrą liczbę.
Ja używam, te 10 filmików i tak oglądam podczas robienia czegoś na kompie więc czasu nie tracę a może kiedyś wygram coś więcej.


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Patrykso - 14-08-2016 19:53

Dzięki spróbuję i zobaczymy czy dzisiaj da się coś wygrać Wink


RE: Snuckls czyli loteria twórców Baymack. - Glakos - 15-08-2016 20:18

Wyłączono możliwość pobierania do czasu nieokreślonego gdyż usunięto aplikacje z Google Play.
Powodem tego jest uznanie przez Google Play że aplikacja jest postrzegana jako hazard, mimo wszystko starzy użytkownicy mogą nadal korzystać z aplikacji, a twórcy zarzekają się że już próbują rozwiązać ten problem aby każda osoba na świecie mogła korzystać z ich aplikacji.