Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo to SCAM ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Portmmo to SCAM ! (/Temat-Portmmo-to-SCAM-136934)

Strony: 1 2 3


RE: Portmmo to SCAM ! - iPlusOfficial - 03-09-2016 21:23

Btw. to jest program adminów CInsataller? Bo łudząco podobne.


RE: Portmmo to SCAM ! - mysc - 04-09-2016 08:40

Niee Smile Ten skrypt jest "kupny", wiele PP go używa Smile


RE: Portmmo to SCAM ! - lukaswu - 03-10-2016 15:59

Jednak do tej pory nie otrzymałem przelewu - mija 2miesiące. Pisałem do Łukasza Zięby okazało się, że już tam nie pracuje... może rzeczywiście scam.


RE: Portmmo to SCAM ! - surfer0700 - 03-10-2016 16:03

Kiedyś miałem podobną akcję... Pisałem do nich emaile, dzwoniłem i cisza... W końcu założyłem temat na forum i wyobraźcie sobie że nagle w moim temacie / poście odezwał się ich konsultant i jeszcze tego samego dnia rozwiązał tę sprawę. Jak widać nie wszystkich taki zaszczyt kopnął Lol


RE: Portmmo to SCAM ! - lukaswu - 03-10-2016 16:26

Zadzwoniłem tam i niby jutro ma wyjść przelew.


RE: Portmmo to SCAM ! - surfer0700 - 03-10-2016 16:29

Daj znać czy rzeczywiście to zrobili.


RE: Portmmo to SCAM ! - lukaswu - 10-10-2016 16:46

dziś otrzymałem kasę na konto. Czas oczekiwania 2 mies. i 10 dni. Słaby port ten EvilPort ;/


RE: Portmmo to SCAM ! - venzer - 31-10-2016 23:24

Również mam z nimi problemy wiszą już z drugą wypłatą, zero odzewu na wiadomości... nawet rachunku nie wystawili a wiszą jeszcze prawie 200 PLN. Ktoś z was otrzymał wypłatę we wrześniu / październiku?


RE: Portmmo to SCAM ! - flown - 01-11-2016 10:45

(31-10-2016 23:24)venzer napisał(a):  Również mam z nimi problemy wiszą już z drugą wypłatą, zero odzewu na wiadomości... nawet rachunku nie wystawili a wiszą jeszcze prawie 200 PLN. Ktoś z was otrzymał wypłatę we wrześniu / październiku?

Mam obecnie ten sam problem. Gdzieś na początku września zlecałem wypłate i do tej pory nie ma rachunku. 10 października pisałem do nich maila i nadal nie mam odpowiedzi - to jest jakiś rekord...
Wczoraj napisałem do nich na fb, może odpiszą.
Tak czy inaczej to będzie moja ostatnia wypłata w tym serwisie, mam już dość takich akcji.


RE: Portmmo to SCAM ! - venzer - 02-11-2016 20:20

Dokładnie, ja tak samo rezygnuje z ich programu. masz może jakieś inne godne polecenia? Funhub jest wypłacalny jak na razie ale wolę mieć coś jeszcze w zapasie.