Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy (/Temat-SEO-Clerks-Czyli-tanie-Pozycjonowanie-Like-Wyswietlenia-i-co-tylko-chcemy-136927)

Strony: 1 2 3 4 5


SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - Vasaki - 12-08-2016 10:23

Witajcie
Jako, że dziś siedzę w pracy to postanowiłem porzucać trochę refami na forum Jerk
W związku z tym powstał pomysł aby opisać wam serwis SEOClerks oraz przedstawić oferty z których ja osobiście korzystam w trakcie swojej zabawy.

O serwisie:
Serwis seoclerks.com to nic innego jak market seo, w którym można zdobyć Klientów i dokonywać sprzedaży, przede wszystkim drobnych usług, programów itp. skoncentrowanych w głównej mierze do działań SEO.
Takie allegro dla internetowych wyjadaczy Smile

Główne zalety serwisu:
  • Możliwość zwrotu pieniędzy za wykupioną usługę
  • Szybki kontakt ze sprzedawcami
  • Tanie usługi
  • Program partnerski 10%
  • Minimalna kwota do wypłay wynosi 15$. Minimalna wypłata via Western Union wynosi $100
  • Płatności: Payza, Paypal, Moneybookers, Payoneer
  • Szczegółowy podział kategorii
  • Możliwość sortowania usług po dacie dodania usługi, liczbie wyświetleń, cenie itp
  • Możliwość dodawania kuponów zniżkowych do wystawianych usług

Jeszcze jakiś czas temu mógł bym śmiało powiedzieć, że cena = jakość, lecz patrząc na aktualny rozwój serwisu, konkurencji itp.
Mogę z pełną świadomością powiedzieć że kilka usług mimo swojej niskiej ceny jest naprawdę warte polecenia.

Poniżej przedstawię wam kilka produktów które cyklicznie wykupuję i z których jestem bardzo zadowolony (nie tylko ze względu na niską cenę).

[Obrazek: 450394-1db39X1463037886.png]
Pierwszą jest usługa użytkownika SEOeStore która obejmuje miesięczną kampanię w programie SEnuke TNG.
Sam osobiście dbam o linki do głównych domen i skupiam się na tworzeniu ręcznych linków do niej lecz wg mojej opinii owa usługa idealnie nadaje się do pozycjonowania zaplecza czy po prostu jakiejś niszowej strony.
Koszt usługi to (wg mnie śmieszne) 3$ osobiście polecam automatyczne dodanie płatnego indexera (koszt to +2$).
Link: Kampania SEnuke TNG - 30 dni

Osobiście bardzo lubię usługi tego użytkownika więc dorzucę wam tutaj kilka dodatkowych które używam pokrótce je opisując.
  • Usługi Dodatkowe:
- 70.000 mieszanych linków o starym PR 0-9 przydatne na drugą linię (osobiście podbijam sobie nimi filmiki i rzadko kiedy nie udaje mi się wybić do top 5)
- 300 linków EDU za 2$ (sam osobiście używam tylko w 2 typach witryn)
- Mieszanka 100 linków DoFollow ze starym PR 5-9 za 1$
- 1000 Artykułów za 1$ (warto przygotować samemu cały tekst i dobrze zespinowany a efekty wtedy powalają)

Jako, że często korzystam z usług ww sprzedawcy to pozwoliłem sobie na szybko wrzucić kolejną kampanię na niedawno założony automat:
[Obrazek: iVZem4D.png]
W przeciwieństwie do Polskich serwisów ilość adresów url i keywordów jest nieograniczona.
Musimy jednocześnie pamiętać że ich zwiększenie będzie skutkowało zmniejszeniem powtarzalności.

Kolejnymi usługami jakie chciał bym tutaj wyróżnić są usługi w innych dużych portalach takich jak np. facebook czy youtube.

Usługi prezentują się następująco:
- 1.000 Followersów na Twitterze
- 10.000+ wyświetleń filmiku na youtube (akurat jest promocja za 5$)
- 5.000 Like na zdjęciu/filmiku/poscie wstawionym na FanPage

I naprawdę wiele, wiele innych Smile

Zapraszam do rejestracji, a jeżeli jesteś zainteresowany długofalową współpracą z SEOClarks to proponuję Ci rejestracje jako poleconego, z racji tego że zwrócę Ci to co za Ciebie dostanę Smile

Serwis oferuje o wiele wiele więcej, osobiście postanowiłem wstawić to czego sam często używam/używałem.

Dodatkowo w moim przypadku doszło wystawianie usług, mała prowizja i duże grono odbiorców to coś za co mogę pochwalić serwis.

Tak więc zapraszam do rejestracji
[Obrazek: SeoClerks468x60anim.gif]


#Edit#
Wiem, że pare osób wystawiających swoje usługi na ZC używa właśnie SEOClerks, tutaj robiąc jedynie jako pośrednicy i ściągając nierzadko kuriozalne prowizje.
Dlatego chciał bym wam dać dostęp po prostu do źródła.
Jeżeli macie swoich sprzedawców na ww serwisie to warto polecić ich w tym temacie.

#Edit2#
Dziękuję @[Lanserek] za informację.
Dodatkowo dla transakcji poniżej 1$ temat:
https://www.seoclerk.com/Other/2658/Transfer-Funds-to-your-SEOClerks-Account-Balance



Reklama


...

ZYSKAJ DOSTĘP DO AKTUALIZOWANYCH PORADNIKÓW


Pozycjonowanie stron - Content locking - Unikalne backlinki


[Obrazek: welcome2.png]



.


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - iPlusOfficial - 13-08-2016 00:17

Wrzucone na pasek zakładek. Do końca sierpnia wykupie wyświetlenia na 99,9% Ogólnie stronę znałem i ciągle jej szukałem bo zapomniałem jak się nazywa. Łap reputa pando Smile


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - supercola - 13-08-2016 00:29

Nie wiem czy wrzucał gdzieś to @Waldes - ale od niego mam już tą stronę Smile fbjob podobnież dobre wyświetlenia YT sprzedaje Wink


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - Damkofr - 13-08-2016 00:43

Podobno z viewsami yt jest narazie lipa. Yt coś kombinuje.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - iPlusOfficial - 13-08-2016 01:43

Kurde no, jak już mam coś kupować to wszystko się j*bie


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - EA7 - 13-08-2016 02:44

A da rade kupować lukę FP na fb np. tylko z Polski albo tylko USA?


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - mahuzz - 13-08-2016 05:37

@[EA7]
A co Ci szkodzi sprawdzić? Tongue


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - Damkofr - 13-08-2016 22:53

(13-08-2016 01:43)iPlusOfficial napisał(a):  Kurde no, jak już mam coś kupować to wszystko się j*bie
Niestety też bardzo potrzebuje i czekam na nie...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - szarydg - 14-08-2016 12:32

czegoś takiego potrzebowałem, przyda się na pewno Smile


RE: SEO Clerks - Czyli tanie Pozycjonowanie/Like/Wyświetlenia i co tylko chcemy - Waldes93 - 14-08-2016 12:35

Vasaki dodałem już taki temat.