Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 27-02-2018 13:48

(27-02-2018 12:35)Kryspin napisał(a):  Z epanel 20 min i 0 pkt? Ja robiłem taką kilka dni temu na temat sklepów RTV i AGD napisałem do nich i odpisali że nalicza mi punkty za ankietę i wczoraj naliczyli mi 2,80

Też miałem tą ankietę i nie była zapłacona.Napisałem do nich i odpowiedzieli że doliczą punkty ale na razie nic nie doliczyli.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-02-2018 15:02

(27-02-2018 13:48)adgjm napisał(a):  
(27-02-2018 12:35)Kryspin napisał(a):  Z epanel 20 min i 0 pkt? Ja robiłem taką kilka dni temu na temat sklepów RTV i AGD napisałem do nich i odpisali że nalicza mi punkty za ankietę i wczoraj naliczyli mi 2,80

Też miałem tą ankietę i nie była zapłacona.Napisałem do nich i odpowiedzieli że doliczą punkty ale na razie nic nie doliczyli.

Ja ją też zrobiłam, ale tez mi nic na razie nie dopisali. Juz nie będę do nich pisać poczekam, aż doliczą


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-02-2018 18:55

Moje dwie ostatnie wypłaty

Wczorajsza 50zł ze studentswatch Smile

[Obrazek: sw_26.02.png]


Oraz dzisiaj z wizja orange za specjalny projekt Smile

[Obrazek: wizja_27.02.png]

Dzisiaj dobry dzień Smile Jeszcze z clixsense właśnie dostałam wypłatę Smile

[Obrazek: cs_27.02.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - czarnykarol - 27-02-2018 20:00

pomocy!
po kliknięciu linka z zaproszenia z zymetrii wyskakuje mi:

"Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.
Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!"

Jak mam to naprawic, abym mógł sie zarejestrowac?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-02-2018 20:21

(27-02-2018 20:00)czarnykarol napisał(a):  pomocy!
po kliknięciu linka z zaproszenia z zymetrii wyskakuje mi:

"Wysąpił błąd podczas wykonywania skryptu. Coś nie działa prawidłowo.
Jak mogę naprawić ten problem?

Otwórz plik system/logs/error.log i znajdź powiązaną wiadomość błędu (zazwyczaj ostatnia). Możesz również dodać ten wiersz do lokalnego pliku konfiguracji i odświeżyć stronę:

$GLOBALS['TL_CONFIG']['displayErrors'] = true;

Zauważ, że każdy będzie mógł zobaczyć błędy na Twojej stronie!"

Jak mam to naprawic, abym mógł sie zarejestrowac?

najlepiej zarejestruj sie do zymetrii z tego linka https://research.zymetria.pl/rejestracja.html


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-02-2018 22:17

Dzisiaj znów kiepsko w ankietach. Zrobiłam tylko ankietę z epanel, ale mi jeszcze za nią nie doliczyli, a do drugiej z epanel się nie zakwalifikowałam i krótką ankietę z smgkrc za 40pkt i mam tam 385pkt oraz ankietę z grabpoints (ale to nie jest panel badawczy), gdzie zleciłam 3$ na paypal.
Zleciłam także wypłatę z myiyo, gdzie głównie mam za poleconych (po pół euro za poleconego jak wypełni ankietę), za co dziękuję bardzo poleconym, że mogłam tam po roku zlecić kolejna wypłatę Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 27-02-2018 23:08

Da się na payoner przewalutować pieniądze na polskie czy w trackie wysyłki to przewalutowują ? Bo chce hajs od clixsense wysłać na konto i wciąż mi nie odpisali z tego studenwatch chyba zlecę wypłatę na paypal ze studenwatch ale wtedy biorą 2,50 no ale jak nie wiem czy mogę na konto brata bankowe zlecić tą wypłatę to nie będę ryzkował pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź Smile

Z payoneer już wypłaciłem na konto 62,18 i pisało tam że to będzie 207zł czyli nie tak źle Big Grin
ale chce wypłacić z tego studenwatch a mi nie odpisują ...
Ile mniej więcej trwa wypłata pieniędzy ze studenwatch i panelu imas ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 27-02-2018 23:58

Ze studentwatch mają na to 14 dni. Ja ostatnio wybrałem opcje PayPal i nie pobierali żadnych 2,50 zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Dubsteo2092 - 28-02-2018 00:03

ale tam pisze jak zmieniam na paypal że zostanie pobrana opłata 2,50 ty nie masz czegoś takiego tam ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 28-02-2018 08:23

(28-02-2018 00:03)Dubsteo2092 napisał(a):  ale tam pisze jak zmieniam na paypal że zostanie pobrana opłata 2,50 ty nie masz czegoś takiego tam ?

miałem taką informacje ale i tak dostałem 50. Zresztą kiedyś tam podawałem dane i numer konta kolegi i zawsze przelew dochodził.