Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 10-02-2018 18:20

(10-02-2018 16:18)11natinka11 napisał(a):  Właśnie zrobiłam ankietę z panelu bo i zlecam wypłatę Smile Zleciłam także dzisiaj wypłatę 50zł z panelu opinie Smile A w nocy zrobiłam jeszcze ankietę z clixsense za 0,85$. Jeszcze miałam ankiety z klubu zymetria i z globaltestmarket ale sie nie zakwalifikowałam. Dostałam też dzisiaj druga wypłatę z v24.biz strony z mojej sygnaturki Smile Jak na weekend to całkiem nieźle idzie

Rzeczywiście jak na weekend to jest naprawde fajnie z ankietami i z zarobkami:


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - czarnykarol - 10-02-2018 19:19

O,sa nowe zadania,dzieki?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martinuss - 11-02-2018 06:52

2 Wypłaty wleciały Huh
[Obrazek: uvD3VZ0.jpg]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-02-2018 12:04

(11-02-2018 06:52)Martinuss napisał(a):  2 Wypłaty wleciały Huh
[Obrazek: uvD3VZ0.jpg]

ja też czekam z opinie na 50zł ale tym razem na mój t-mobile bank Smile
A co do beam up nie jestem taka odważna aby podawać pesel i kartę, łącznie z cvv, a te 5zł za poleconego to żaden cymes, wole miec to za polecanie do panelu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 11-02-2018 14:01

(11-02-2018 12:04)11natinka11 napisał(a):  
(11-02-2018 06:52)Martinuss napisał(a):  2 Wypłaty wleciały Huh
[Obrazek: uvD3VZ0.jpg]

ja też czekam z opinie na 50zł ale tym razem na mój t-mobile bank Smile
A co do beam up nie jestem taka odważna aby podawać pesel i kartę, łącznie z cvv, a te 5zł za poleconego to żaden cymes, wole miec to za polecanie do panelu

Zgadzam się, dla mnie to przesada podawanie takich informacji. Nie wszystko da się kupićWink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 11-02-2018 15:29

Kiedyś chcieli pesel w reaktoropinii ale że inni chcą. Nigdy bym nie podał.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-02-2018 17:37

(11-02-2018 15:29)Kryspin napisał(a):  Kiedyś chcieli pesel w reaktoropinii ale że inni chcą. Nigdy bym nie podał.

Jeszcze takiej zaufanej firmie co ma siedzibę i jest zarejestrowana jak panel badawczy to jeszcze pesel moge podać, w końcu pracodawcy w pracy też sie podaje, ale nie takiej niepewnej. Z ciekawosci pobrałam sama aplikację beam up ale jak zobaczyłam że chcą pesel to podziękowałam i jeszcze sprawdzałam kontakt to nie sa żadna firmą zarejestrowaną czy coś w tym stylu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martinuss - 11-02-2018 19:29

@[11natinka11]
@[ggusiaja]

Co do BeamUp to są legitną firmą gdyż są Spółką Aukcyjną i tak łatwo nie znikną z rynku jak przy firmie Sp. Zoo Wink
Ja podałem PESEL z generatora a w necie i przy tej apce użyłem eKarty czyli wirtualnej karty VISA PLN/USD z mBanku Wink Płacę 25zł na rok i mam spokój i pewność że mnie nikt nie oskubie Big Grin
Co do podawania karty w BeamUp - wymagany jest 3D Secure bo inaczej nie przejdzie transakcja i leci to przez pośrednika płatniczego typu DotPay, eCard itd Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 11-02-2018 22:16

(11-02-2018 19:29)Martinuss napisał(a):  @[11natinka11]
@[ggusiaja]

Co do BeamUp to są legitną firmą gdyż są Spółką Aukcyjną i tak łatwo nie znikną z rynku jak przy firmie Sp. Zoo Wink
Ja podałem PESEL z generatora a w necie i przy tej apce użyłem eKarty czyli wirtualnej karty VISA PLN/USD z mBanku Wink Płacę 25zł na rok i mam spokój i pewność że mnie nikt nie oskubie Big Grin
Co do podawania karty w BeamUp - wymagany jest 3D Secure bo inaczej nie przejdzie transakcja i leci to przez pośrednika płatniczego typu DotPay, eCard itd Smile

jakiś to sposób jest, ale myślę, że większość osób jednak podaje numery swoich kart, które używają codziennieSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-02-2018 23:07

(11-02-2018 19:29)Martinuss napisał(a):  @[11natinka11]
@[ggusiaja]

Co do BeamUp to są legitną firmą gdyż są Spółką Aukcyjną i tak łatwo nie znikną z rynku jak przy firmie Sp. Zoo Wink
Ja podałem PESEL z generatora a w necie i przy tej apce użyłem eKarty czyli wirtualnej karty VISA PLN/USD z mBanku Wink Płacę 25zł na rok i mam spokój i pewność że mnie nikt nie oskubie Big Grin
Co do podawania karty w BeamUp - wymagany jest 3D Secure bo inaczej nie przejdzie transakcja i leci to przez pośrednika płatniczego typu DotPay, eCard itd Smile

No rzeczywiscie jest strona tego z danymi firmy. Ja tylko pobrałam aplikację z google play i weszłam jako gość i kliknęłam kontakt i żadnych danych firmy nie było a teraz na stronie widzę