Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 07-02-2018 19:27

(07-02-2018 19:02)Kryspin napisał(a):  
(07-02-2018 18:51)ggusiaja napisał(a):  
(07-02-2018 12:28)Kryspin napisał(a):  niezłe zmiany się szykują w panelu smg krc. Dziś miałem ankietę i ocieniałem ich 2 nowe pomysły. Pierwszy zainstalowanie miernika co robię w internecie na laptopie i smartfonie wynagrodzenie 480 zł ale musze zawiesić działanie na swoim koncie na smg na rok. A drugi nie dla mnie tajemniczy klient na stacjach benzynowych przez rok zatankujesz samochód na kwotę 500 zł za darmo Smile

Ciekawe projekty, ten pierwszy to nie dla mnie, jednak trochę prywatności zostawie dla siebieTongue a ten drugi to całkiem całkiem tylko zależy co bym musiała robić i na jakich stacjachSmile

stacje będzie można sobie wybrać ale nie będą mogły być dalej niż 20 km od miejsca zamieszkania. A zadanie proste tajemniczy klient jedziesz tankujesz za minimum 50 zł i nagrywasz dyktafonem pracownika stacji.

no tak tylko pewnie jakieś określone pytania trzeba zadawać, ja nie dostałam jeszcze takiej ankiety, ale jestem tam krótko, więc może mi nie przyślą


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-02-2018 21:38

(07-02-2018 12:28)Kryspin napisał(a):  niezłe zmiany się szykują w panelu smg krc. Dziś miałem ankietę i ocieniałem ich 2 nowe pomysły. Pierwszy zainstalowanie miernika co robię w internecie na laptopie i smartfonie wynagrodzenie 480 zł ale musze zawiesić działanie na swoim koncie na smg na rok. A drugi nie dla mnie tajemniczy klient na stacjach benzynowych przez rok zatankujesz samochód na kwotę 500 zł za darmo Smile

Ja nie dostałam nic Sad Ale pierwszy ciekawy, na pewno przez rok w panelu się 480zł nie zarobi, więc jak bym miała wybierać to bym wolała tą aplikację.
Tylko pytanie czy znów za dużo stron nie będę miała np klików itp i mnie nie wyrzuca jak kiedyś z askgfk podobną aplikację miałam, ale wtedy to chyba też autosurfuy miałam a teraz juz nie używam

Ciekawe jak za miesiąc będzie u mnie z ankietami, bo w części ankiet znajdę się w kolejnej grupie wiekowej Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-02-2018 23:11

Ostatnio coś mam mało ankiet. Dzisiaj udało mi się zrobic 3 ankiety
ankietę globaltestmarket za 10pkt - stan konta 1007pkt
ankietę studentswatch za 2pkt - stan konta 81pkt (40,50zł)
ankietę klub zdrowia zymetria (1 część, jutro druga) za 25pkt, które będzie dopisane po drugiej części ankiety - stan konta 164pkt

Z globaltestmarket teoretycznie juz bym mogła mieć wypłatę 160zł, ale praktycznie nie mogę bo muszę zrobić wymianę za min 1000 pkt, a 100zł + 60zł jest za 994pkt , więc muszę czekać aby zamówić 3 razy po 60zł lub 2 razy po 100zł

[Obrazek: image.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 08-02-2018 09:50

Wczoraj miałam z globaltestmarket ale tylko za te losy, trzeba je robić czy je omijasz? Bo ja jestem tam krótko i nie wiem czy warto je robić? I wczoraj z TNS zrobiłam 2 razy ankietę, której mi nie zaliczyło i musiałam do nich pisać, a tak to ogólnie słaboSad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ws25609 - 08-02-2018 12:09

Hej a przy rejestracji na panelu smg krc dzwonią i potwierdzają dane?
Bo kurcze już kilka miesięcy temu się tam rejestrowałem i nic...zero odzewu. A chcąc się ponownie zarejestrować wyskakuje mi, że mój e-mail jest już zarejestrowany.
W sumie to już nawet loginu do konta zapomniałem, było to tak dawno facepalm


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 08-02-2018 12:27

(08-02-2018 12:09)ws25609 napisał(a):  Hej a przy rejestracji na panelu smg krc dzwonią i potwierdzają dane?
Bo kurcze już kilka miesięcy temu się tam rejestrowałem i nic...zero odzewu. A chcąc się ponownie zarejestrować wyskakuje mi, że mój e-mail jest już zarejestrowany.
W sumie to już nawet loginu do konta zapomniałem, było to tak dawno facepalm

tak dzwonią.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 08-02-2018 12:56

(08-02-2018 12:09)ws25609 napisał(a):  Hej a przy rejestracji na panelu smg krc dzwonią i potwierdzają dane?
Bo kurcze już kilka miesięcy temu się tam rejestrowałem i nic...zero odzewu. A chcąc się ponownie zarejestrować wyskakuje mi, że mój e-mail jest już zarejestrowany.
W sumie to już nawet loginu do konta zapomniałem, było to tak dawno facepalm

Też tak miałam za pierwszym razem tylko okazało się, że jednej cyfry w numerze telefonu nie wpisałam, więc założyłam jeszcze jedno konto na inny mail i zadzwonili i mam już tam 700 pkt.Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-02-2018 17:06

(08-02-2018 09:50)ggusiaja napisał(a):  Wczoraj miałam z globaltestmarket ale tylko za te losy, trzeba je robić czy je omijasz? Bo ja jestem tam krótko i nie wiem czy warto je robić? I wczoraj z TNS zrobiłam 2 razy ankietę, której mi nie zaliczyło i musiałam do nich pisać, a tak to ogólnie słaboSad

Za same losy raczej nie mam ankiet, losy dostaję jak sie nie zakwalifikuję do ankiety, zawsze mam za ileś tam punktów, ale minus w tym panelu, że nie podają czasu ankiety

(08-02-2018 12:09)ws25609 napisał(a):  Hej a przy rejestracji na panelu smg krc dzwonią i potwierdzają dane?
Bo kurcze już kilka miesięcy temu się tam rejestrowałem i nic...zero odzewu. A chcąc się ponownie zarejestrować wyskakuje mi, że mój e-mail jest już zarejestrowany.
W sumie to już nawet loginu do konta zapomniałem, było to tak dawno facepalm

tego nie pamiętam czy dzwonią, bo ja tam ładnych pare lat, a jako login nie możesz email? Albo zrobic przypomnienie hasła na email


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ws25609 - 08-02-2018 17:52

(08-02-2018 17:06)11natinka11 napisał(a):  
(08-02-2018 09:50)ggusiaja napisał(a):  Wczoraj miałam z globaltestmarket ale tylko za te losy, trzeba je robić czy je omijasz? Bo ja jestem tam krótko i nie wiem czy warto je robić? I wczoraj z TNS zrobiłam 2 razy ankietę, której mi nie zaliczyło i musiałam do nich pisać, a tak to ogólnie słaboSad

Za same losy raczej nie mam ankiet, losy dostaję jak sie nie zakwalifikuję do ankiety, zawsze mam za ileś tam punktów, ale minus w tym panelu, że nie podają czasu ankiety

(08-02-2018 12:09)ws25609 napisał(a):  Hej a przy rejestracji na panelu smg krc dzwonią i potwierdzają dane?
Bo kurcze już kilka miesięcy temu się tam rejestrowałem i nic...zero odzewu. A chcąc się ponownie zarejestrować wyskakuje mi, że mój e-mail jest już zarejestrowany.
W sumie to już nawet loginu do konta zapomniałem, było to tak dawno facepalm

tego nie pamiętam czy dzwonią, bo ja tam ładnych pare lat, a jako login nie możesz email? Albo zrobic przypomnienie hasła na email

Przypomnienie hasła jest niestety na login, ale napisałem wczoraj do nich, że nie pamiętam hasła. Dzisiaj mi odpisali że zarejestrowałem się w 2017 roku, ale moje konto nie zostało aktywowane i upłynął termin aktywności linku. Usunęli to konto, żebym znów na ten mail mógł się zarejestrować Smile i mam się spodziewać tel od nich z nr zastrzeżonego... to pewnie dlatego nie odbierałem przy pierwszej rejestracji Jerk


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-02-2018 18:20

(08-02-2018 17:52)ws25609 napisał(a):  
(08-02-2018 17:06)11natinka11 napisał(a):  
(08-02-2018 09:50)ggusiaja napisał(a):  Wczoraj miałam z globaltestmarket ale tylko za te losy, trzeba je robić czy je omijasz? Bo ja jestem tam krótko i nie wiem czy warto je robić? I wczoraj z TNS zrobiłam 2 razy ankietę, której mi nie zaliczyło i musiałam do nich pisać, a tak to ogólnie słaboSad

Za same losy raczej nie mam ankiet, losy dostaję jak sie nie zakwalifikuję do ankiety, zawsze mam za ileś tam punktów, ale minus w tym panelu, że nie podają czasu ankiety

(08-02-2018 12:09)ws25609 napisał(a):  Hej a przy rejestracji na panelu smg krc dzwonią i potwierdzają dane?
Bo kurcze już kilka miesięcy temu się tam rejestrowałem i nic...zero odzewu. A chcąc się ponownie zarejestrować wyskakuje mi, że mój e-mail jest już zarejestrowany.
W sumie to już nawet loginu do konta zapomniałem, było to tak dawno facepalm

tego nie pamiętam czy dzwonią, bo ja tam ładnych pare lat, a jako login nie możesz email? Albo zrobic przypomnienie hasła na email

Przypomnienie hasła jest niestety na login, ale napisałem wczoraj do nich, że nie pamiętam hasła. Dzisiaj mi odpisali że zarejestrowałem się w 2017 roku, ale moje konto nie zostało aktywowane i upłynął termin aktywności linku. Usunęli to konto, żebym znów na ten mail mógł się zarejestrować Smile i mam się spodziewać tel od nich z nr zastrzeżonego... to pewnie dlatego nie odbierałem przy pierwszej rejestracji Jerk

ja od zawsze mam problem z cenne opinie, w których nie moge być, bo niby na ten email jest konto jak chcę załozyć, a jak zalogować to niby nie ma takiego konta i nawet obsługa mi nie mogła pomóc