Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Zaperr44 - 05-02-2018 13:21

Przedwczoraj zrobiłem ankiete z pentagonu dostałem 15pkt a dziś wchodzę i widzę że mam tylko 2pkt pokerface Za co mogliby mi je odjąć?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 05-02-2018 13:26

(05-02-2018 13:21)Zaperr44 napisał(a):  Przedwczoraj zrobiłem ankiete z pentagonu dostałem 15pkt a dziś wchodzę i widzę że mam tylko 2pkt pokerface Za co mogliby mi je odjąć?

A miałeś jakieś punkty wcześniej? Może to zwykła pomyłka. Napisz do nich z zapytaniem o te punkty.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - enika-90 - 05-02-2018 14:26

Ja już dzisiaj dostałam 3 ankiety z opinie.pl, z dwóch mnie odrzuciło, jedna za 300 pkt zaliczona.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DeEmTe - 05-02-2018 14:37

Ja to jedna ankieta za 200plt na opinie.pl i odrzucona.Zawsze te 50pkt wleciało Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 05-02-2018 15:11

ja dziś miałam z opinie.pl ale za zero pkt. bo oceniałam funkcjonowanie paneluSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-02-2018 22:58

Dziś nie miałam za wiele ankiet, a poza tym niezbyt się czułam, bo miałam wyrwany ząb i zrobiłam tylko 2 ankiety. Zrobiłam ankietę z i-say za 50pkt i mam tam 584pkt i ankietę z askgfk za 100pkt i mam tam 446pkt


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-02-2018 23:51

Dzisiaj znów niestety było kiepsko z ankietami. Zrobiłam tylko z panelu bo za 85pkt i mam niestety 995pkt i brakuje mi 5pkt do wypłaty (obojętnie jaka ankieta i mam wypłatę, bo nawet dają 5pkt za niezakwalifikowanie sie do ankiety). Jeszcze miałam tylko z globaltestmarket i z i-say ale mnie odrzuciło, z clixsense tez dziś mnie poodrzucało.
Dzisiaj bardziej się przyłozyłam do klikania reklam na kilku stronach i znów zajęłam się pielęgnacją mojego kompa aby szybciej chodził Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 07-02-2018 12:28

niezłe zmiany się szykują w panelu smg krc. Dziś miałem ankietę i ocieniałem ich 2 nowe pomysły. Pierwszy zainstalowanie miernika co robię w internecie na laptopie i smartfonie wynagrodzenie 480 zł ale musze zawiesić działanie na swoim koncie na smg na rok. A drugi nie dla mnie tajemniczy klient na stacjach benzynowych przez rok zatankujesz samochód na kwotę 500 zł za darmo Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 07-02-2018 18:51

(07-02-2018 12:28)Kryspin napisał(a):  niezłe zmiany się szykują w panelu smg krc. Dziś miałem ankietę i ocieniałem ich 2 nowe pomysły. Pierwszy zainstalowanie miernika co robię w internecie na laptopie i smartfonie wynagrodzenie 480 zł ale musze zawiesić działanie na swoim koncie na smg na rok. A drugi nie dla mnie tajemniczy klient na stacjach benzynowych przez rok zatankujesz samochód na kwotę 500 zł za darmo Smile

Ciekawe projekty, ten pierwszy to nie dla mnie, jednak trochę prywatności zostawie dla siebieTongue a ten drugi to całkiem całkiem tylko zależy co bym musiała robić i na jakich stacjachSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 07-02-2018 19:02

(07-02-2018 18:51)ggusiaja napisał(a):  
(07-02-2018 12:28)Kryspin napisał(a):  niezłe zmiany się szykują w panelu smg krc. Dziś miałem ankietę i ocieniałem ich 2 nowe pomysły. Pierwszy zainstalowanie miernika co robię w internecie na laptopie i smartfonie wynagrodzenie 480 zł ale musze zawiesić działanie na swoim koncie na smg na rok. A drugi nie dla mnie tajemniczy klient na stacjach benzynowych przez rok zatankujesz samochód na kwotę 500 zł za darmo Smile

Ciekawe projekty, ten pierwszy to nie dla mnie, jednak trochę prywatności zostawie dla siebieTongue a ten drugi to całkiem całkiem tylko zależy co bym musiała robić i na jakich stacjachSmile

stacje będzie można sobie wybrać ale nie będą mogły być dalej niż 20 km od miejsca zamieszkania. A zadanie proste tajemniczy klient jedziesz tankujesz za minimum 50 zł i nagrywasz dyktafonem pracownika stacji.