Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-01-2018 16:26

Ostatnio w tym epanel to już po kilku godzinach od otrzymania na email nie ma miejsc w ankiecie, tak samo jak w wielu innych panelach, nawet juz często po 3 godzinach. Nie rozumiem po co wysyłają ankiety do tak wielu osób z panelu jak potrzebuja mniejszą ilość osób i tylko wyścig kto pierwszy ten lepszy. Ci co pracują do południa to juz w ogóle mają małe szanse na ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-01-2018 10:43

Wczoraj nie dodałam wpisu, bo wcześniej się połozyłam spać, a poza tym nie miałam zbytnio niestety ankiet i w kilku mnie odrzuciło


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 25-01-2018 15:06

dziś miałem ankietę z panelu opinie.pl za 500 pkt i brakuje mi 80 do wypłaty 50 zł :/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-01-2018 17:16

(25-01-2018 15:06)Kryspin napisał(a):  dziś miałem ankietę z panelu opinie.pl za 500 pkt i brakuje mi 80 do wypłaty 50 zł :/

a poleconych masz? Może poleceni by dorobili? Ja bym miała 8800pkt, ale mam 3800pkt, bo niedawno wypłacałam 25zł, ale na konto siostry, bo dochodzi obojetnie na jakie konto, jakie sie poda
Mi cos ostatnio na opinie nie dają ankiet, miałam tylko w styczniu jedną za 400pkt Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 25-01-2018 17:28

Mam poleconych ale z tego co widzę u nich zero ankiet więc na razie mi też nie dobiją :/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 25-01-2018 18:19

Mam pytanie z PointsPrizes długo czekałaś na wypłaty? Czy przedłużali termin płatności?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-01-2018 20:02

(25-01-2018 18:19)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie z PointsPrizes długo czekałaś na wypłaty? Czy przedłużali termin płatności?

pierwszy raz miałam albo na nastepny dzień albo po 2 dniach czyli bardzo szybko, a drugi cos kilka dni z tego co pamietam
Teraz mi sie nie chce tak zbierać, bo wtedy polecałam na zagranicznych grupach na facebooku i miałam np część krai za 3pkt, część za 5pkt i nawet amerykanów za 8pkt za samą rejestrację, ale juz coś mam zblokowany link na facebooku i nie wiem czy tylko mój czy ogólnie program, a za Polaków zbytnio sie nie opłaca bo jest tylko 1pkt, to zalezy od kraju ile za poleconego
A co do ankiet to nie chcę sobie kolidowac z greenpanthera i clixsense, bo na tych stronach gdzie rotatory to staram sie juz tylko z greenpanthera i clixsense robic ankiety, bo bez sensu wszedzie po trochu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 25-01-2018 20:47

Dzięki za odpowiedź, no właśnie dziś miałam od nich dostać ale nie dostałam, dlatego pytam. Muszę do nich chyba napisać.

A tak przy okazji właśnie 2 ankiety z Demando mam. Jedną zrobiłam z drugiej mnie odrzucili.

Właśnie dostałam od nich kasę, więc spokoSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-01-2018 21:42

(25-01-2018 20:47)ggusiaja napisał(a):  Dzięki za odpowiedź, no właśnie dziś miałam od nich dostać ale nie dostałam, dlatego pytam. Muszę do nich chyba napisać.

A tak przy okazji właśnie 2 ankiety z Demando mam. Jedną zrobiłam z drugiej mnie odrzucili.

Właśnie dostałam od nich kasę, więc spokoSmile


A potwierdzałaś wypłatę meilem?
o dzieki za info, nie mam na meilu, ale jak powiedziałaś zobaczyłam na profilu właśnie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 25-01-2018 22:37

(25-01-2018 21:42)11natinka11 napisał(a):  
(25-01-2018 20:47)ggusiaja napisał(a):  Dzięki za odpowiedź, no właśnie dziś miałam od nich dostać ale nie dostałam, dlatego pytam. Muszę do nich chyba napisać.

A tak przy okazji właśnie 2 ankiety z Demando mam. Jedną zrobiłam z drugiej mnie odrzucili.

Właśnie dostałam od nich kasę, więc spokoSmile


A potwierdzałaś wypłatę meilem?
o dzieki za info, nie mam na meilu, ale jak powiedziałaś zobaczyłam na profilu właśnie

Przyszły do mnie aż 3 maile od nich, jeden że wysłali, drugi, że mogę zdobyć 100 pkt z cuponu jeśli ocenie ich stronę, ale to jutro zrobię i trzeci z formularzem, żeby tę strone ocenić i tyle. A ogólnie to chyba własnie tak potwierdzałam wypłatę mailem.

A z Demando dostałam jedną na maila a drugą miałam w panelu dostępną.