Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-11-2017 11:28

(25-11-2017 00:00)Kryspin napisał(a):  Ja na orange vision jestem już prawie 2 lata i co miesiąc wpada 22 zł Wink

Ja miałam kilka razy ankietę rekrutującą do tego w ciagu kilku lat, ale jakoś na końcu coś nie zaliczło, niby ją robiłam a na końcu klapa zawsze była, aż teraz załapało mi Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - lever - 25-11-2017 11:44

Na opiniach.pl ostatnio od groma tych ankiet.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-11-2017 12:15

(25-11-2017 11:44)lever napisał(a):  Na opiniach.pl ostatnio od groma tych ankiet.

No fakt, ja tez miałam i poleceni też, że ostatnio 3 razy co tydzień zamawiałam wypłaty Smile Ale niestety znów płacą raz w miesiącu, na 15 dzień każdego miesiaca a nie do 3 dni

@[Kryspin]
A co w ogóle musisz robić w tej społeczności orange vision aby mieć co miesiąc te 22zł ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-11-2017 14:40

Dzisiaj sobie wypłaciłam 60$ z clixsense Smile. Z czego 2$ mi wezmą prowizji, bo zleciłam na payoneer, ale z payoneer na konto jest bez prowizji Smile
Wcześniej równy miesiąc temu też dostałam 59$ na payonner (zlecone 61$), a jak wypłaciłam na konto z payoneer to doszło mi 208 zł na konto bankowe Smile
No i bedę pisać do payoneer o prowizję 25$ w programie referencyjnym. Teraz zmienili zasady i jest za wpływ 1000$, ale jak ja zakładałam konto payonner w lutym to było że bonus 25$ za wpływ 100$, więc mogę się kłócić Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 25-11-2017 14:47

na orange vision co miesiąc 22 zł dostaje 100 najaktywniejszych osób. Trzeba wykonywać zadania np teraz jest zadanie o bankach i trzeba odpowiedzieć na pytania i jeszcze namalować rysunek Big Grin często też są inne konkursy w których można tam wygrać kasę. Mi się jeszcze nie zdarzyło żebym nie dostał 22 zł a wchodzę tam 3-4 razy w miesiącu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ws25609 - 25-11-2017 16:52

(25-11-2017 14:40)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj sobie wypłaciłam 60$ z clixsense Smile. Z czego 2$ mi wezmą prowizji, bo zleciłam na payoneer, ale z payoneer na konto jest bez prowizji Smile
Wcześniej równy miesiąc temu też dostałam 59$ na payonner (zlecone 61$), a jak wypłaciłam na konto z payoneer to doszło mi 208 zł na konto bankowe Smile
No i bedę pisać do payoneer o prowizję 25$ w programie referencyjnym. Teraz zmienili zasady i jest za wpływ 1000$, ale jak ja zakładałam konto payonner w lutym to było że bonus 25$ za wpływ 100$, więc mogę się kłócić Smile

A mi wgl jakoś nie idzie na clixsensefacepalm. Ankiety bardzo rzadko przychodzą, a jak już są to do żadnej się nie kwalifikuję. Jestem tam już prawie 3 tygodnie.Nie mam pojęcia o co chodzi Angry


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 25-11-2017 18:16

(25-11-2017 16:52)ws25609 napisał(a):  
(25-11-2017 14:40)11natinka11 napisał(a):  Dzisiaj sobie wypłaciłam 60$ z clixsense Smile. Z czego 2$ mi wezmą prowizji, bo zleciłam na payoneer, ale z payoneer na konto jest bez prowizji Smile
Wcześniej równy miesiąc temu też dostałam 59$ na payonner (zlecone 61$), a jak wypłaciłam na konto z payoneer to doszło mi 208 zł na konto bankowe Smile
No i bedę pisać do payoneer o prowizję 25$ w programie referencyjnym. Teraz zmienili zasady i jest za wpływ 1000$, ale jak ja zakładałam konto payonner w lutym to było że bonus 25$ za wpływ 100$, więc mogę się kłócić Smile

A mi wgl jakoś nie idzie na clixsensefacepalm. Ankiety bardzo rzadko przychodzą, a jak już są to do żadnej się nie kwalifikuję. Jestem tam już prawie 3 tygodnie.Nie mam pojęcia o co chodzi Angry

Moim zdaniem to wszystko jest z czasem, im wiecej się dobrze wypełnia tym więcej się ma ankiet.
Jakiś czas temu zmieniłam meila i też prawie nie miałam ankiet, a jak już miałam to od razu bez pytań odrzucało, ale na szczęście wróciłam do poprzedniego meila, w clixsense mi zmienili po kontakcie z nimi, bo sama cos nie mogłam i wróciło do normy z ankietami.
Ja jestem zdania, ze w ankietach robia jakies selekcje osób na tych co sie starają i na tych co robia ankiety byle jak (zreszta myslę, ze system ankiet wykrywa rózne niespójności w ankiecie) i osoby co sie staraja maja wiecej ankiet, a ja należe do tych starajacych sie (zawsze wszystko dokładnie czytam, rózne odpowiedzi co sie zaznacza są spójne, a jak jest jakaś opisówka to zawsze staram sie jak najlepiej napisać, a nie na odwal). Nawet często robie ankiety dłużej niż podają czas przy ankiecie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-11-2017 19:48

W weekend jak zwykle zbytnio nie ma ankiet, ale udało mi się zrobić ankietę z zymetrii za 15pkt, ankietę ze studentswatch za 2pkt oraz 2 ankiety z clixsense za 0,85$ i za 0,23$ Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-11-2017 17:05

Nie wiem jak inni ale ja mam właśnie sporo ankiet na studentswatch.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-11-2017 22:49

27.11

Dzisiaj nie było mnie do 15 w domu i teraz czesto mnie nie będzie od 7 rana do 15 i przez to do wielu ankiet już za pózno aby się zakwalifikowac i odrzuca z braku miejsc.
W wielu panelach jak tak do 3 godzin od otrzymania ankiety na meila się nie zrobi ankiety to może nie być miejsc, bo juz coraz wiecej jest respondentów.

2 ankiety studentswatch (miałam wiecej, ale odrzuciło) za 3 pkt i 1 pkt - stan konta 70 pkt
ankieta myiyo 500 pkt (0,50 euro) (zauważyłam ,że tu czesto sa ankiety na panelu, które nie przychodza na meila, jakby ktoś chciał się zapisać i zrobić od razu ankietę, to jest tu mozliwość polecania ankiety, a po wypełnieniu zapisanie się do panelu plus punkty za ankietę, ankieta ok 10 min o sklepach z ubraniami za 0,50 euro dla niezarejestrowanych z możliwością rejestracji po wypełnieniu, zaproszenie wyślę po podaniu w pw emaila, bo mozna na email) - stan konta 17750 pkt (17,75 euro)
dość długa ankieta epanel 8zł (dopisane będzie do konta w ciągu 30 dni)
ankieta clixsense 0,85$ - czekam na wypłatę 63,60$