Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-11-2017 20:49

09.11

2 ankiety z greenpanthera (jeszcze nie doliczone, ale doliczone 2 poprzednie, mam tu ostatnio szczęście) - stan konta 7,90$
3 ankiety z globaltestmarket (2 za 22pkt i 1 za 10 pkt, łącznie 54pkt) - stan konta 409pkt
ankieta zymetria 25pkt (2,50 zł) - stan konta 245pkt (24,50zł) (rejestracja tylko na zaproszenie, ale ciężko dochodzą meile)
ankieta klub widza zymetria 20pkt (2,00zł) - stan konta 193pkt (19,30zł) (rejestracja tylko na zaproszenie, ale ciężko dochodzą meile)
ankieta panel bo 70pkt - stan konta 465pkt
aktualizacja danych na marketagent (raz na rok) 50 pkt (0,50 euro)

P.S. Dziękuję Adminowi za wczorajszy reput Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 10-11-2017 20:28

10.11

Dzisiaj byłam prawie cały dzień poza domem i nie miałam zbytnio czasu, zrobiłam.
ankieta tns 40pkt (4zł) - san konta 480pkt (48zł)
ankieta klub widza zymetria 15pkt (1,50zł) - stan konta 208pkt (20,80zł)
ankieta jtn panel 40pkt - stan konta 154pkt
ankieta talk online (jeszcze nie doliczone) - stan konta 705pkt

Przez to, że nie było mnie prawie cały dzień nie zakwalifikowałam się do kilku ankiet m.in z epanel, marketagent, i-say, drugiej tns i globaltestmarket.
Zauważyłam, ze największa szansa na zakwalifikowanie się do ankiety jest zrobienie jej do 3 godzin od dostania na email, bo już nawet po 5-6 godzinach często już odrzuca, bo już mają pewną liczbę zapełnioną i mogą już mieć komplet do ankiety o podobnym profilu co my.

Zleciłam także wypłatę 40 zł z imas, bo otrzymałam punkty za projekt o serku turek i zwrot za zakup serków


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-11-2017 19:16

W czwartek i piatek dostałam 3 wypłaty na konto Smile

66 zł z panelu reaktor opinii Smile

[Obrazek: reaktor_10.11.png]

20 zł z panelu pentagon Smile

[Obrazek: pentagon_10.11.png]

50 zł z panelu opinie.pl Smile

[Obrazek: opinie_09.11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-11-2017 19:13

Dzisiaj udało mi sie zrobic 2 ankiety z clixsense za łącznie 1,20$, a to dziwne jak na niedzielę.
W ogóle zastanawiam się nad tym aby usunąć konto na tolunie, bo wpadła mi mysl, czy to że jestem tam zarejestrowana nie koliduje z ankietami z toluny, które są na clixsense i greenpanthera, a tam sa lepiej płatne niż na macierzystej tolunie, dlatego tam zbytnio i tak nie wypełniam. Moze jak nie bedę miała konta na panelu toluna to będę do wiecej ankiet się kwalifikować na clixsense i greenpanthera, które są właśnie z toluny i to lepiej płatne niz na macierzystym panelu toluna.
Tak samo jest panel z ankietami SSI czyli świat opinii i ja tam też mam konto, ale tam praktycznie nie płacą za ankiety, tylko za którąś raz kiedy, a tak to jest tylko w celach charytatywnych i może tam także usunę konto, to będę miała wiecej ankiet ze świata opinii na clixsense, które nawet dość dobrze są płatne.
Tylko mam nadzieję, że znów sobie nie zaszkodzę tak jak miałam problemy z ankietami jak zmieniałam email w clixsense, a jak wróciłam do poprzedniego to znów wróciły ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 12-11-2017 22:19

Twoje przemyślenia są dość trafneSmile szczególnie, że Toluna ostatnio coś z nagrodami nawala wciąż czekam na moje doładowanie za 50 zł. Angry


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-11-2017 12:22

(12-11-2017 22:19)ggusiaja napisał(a):  Twoje przemyślenia są dość trafneSmile szczególnie, że Toluna ostatnio coś z nagrodami nawala wciąż czekam na moje doładowanie za 50 zł. Angry

Dzięki, mi tam przychodzą ankiety ale jak widzę czas i stawki to nie bardzo mi się chce robić np dostaję 20 min ankietę za 1,20zł lub 30 min za 2 zł to niezbyt mi się chce za to zabierać. U nich w wiekszości ankiet w przeliczeniu na godzinę pracy, nawet 5 zł nie wychodzi. Wolę panele, gdzie wychodzi mn 8 zł za godzinę pracy, w przeliczeniu na godzinę.

Otrzymana dziś wypłata z panelu i-say na paypal Smile

[Obrazek: i-say_13.11.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 13-11-2017 15:04

(13-11-2017 12:22)11natinka11 napisał(a):  
(12-11-2017 22:19)ggusiaja napisał(a):  Twoje przemyślenia są dość trafneSmile szczególnie, że Toluna ostatnio coś z nagrodami nawala wciąż czekam na moje doładowanie za 50 zł. Angry

Dzięki, mi tam przychodzą ankiety ale jak widzę czas i stawki to nie bardzo mi się chce robić np dostaję 20 min ankietę za 1,20zł lub 30 min za 2 zł to niezbyt mi się chce za to zabierać. U nich w wiekszości ankiet w przeliczeniu na godzinę pracy, nawet 5 zł nie wychodzi. Wolę panele, gdzie wychodzi mn 8 zł za godzinę pracy, w przeliczeniu na godzinę.

Otrzymana dziś wypłata z panelu i-say na paypal Smile

[Obrazek: i-say_13.11.png]

Masz racje, a właśnie dostałam od nich wiadomość, że anulowali nagrodę zwrócili mi punkty i mogę inną nagrodę wybrać ciekawe czy znowu 10 tyg będę musiała czekać. Zobaczymy. A z I-say też dziś miałam przelew.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-11-2017 15:46

Dostałam zaproszenie do pewnego projektu, ale mnie niestety nie dotyczy.
Wklejam tu treść meila dla matek, które mają małe dzieci, może ktoś będzie zainteresowany.

Szanowni Państwo,

Do badania na temat laktatorów poszukuję matek z dziećmi w wieku do 12 miesięcy życia.

Badanie będzie mieć formę wywiadu indywidualnego (najchętniej w miejscu zamieszkania respondenta), w umówionym terminie między 27 listopada a 11 grudnia, trwać będzie około 1h, a wynagrodzenie za udział to 100 zł w gotówce.

Do tego badania poszukujemy matki zarówno korzystające jak i niekorzystające z laktatora. W badaniu mogą wziąć udział matki z całej Polski..

Jeśli ktoś z Państwa zna osobę zainteresowaną udziałem w tym badaniu proszę o kontakt, najlepiej wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj:
nieaktualne

Z poważaniem

Elżbieta Piróg

[email protected]

BCE Badania Marketingowe

http://www.bce-badania.pl

Niestety widzę, że link jest jednorazowy. Było tam pytanie o wiek dziecka, czy karmi się laktatorem i podanie meila i numeru telefonu, teraz juz widzę, że wyświetla sie, że badanie zostało wypełniono.
No trudno, a chciałam dobrze aby wiecej osób na tym skorzystało

Link poprawiony na link wielokrotnego uzytku, bo dostałam po kontakcie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 13-11-2017 22:35

13.11

dzisiaj za wiele ankiet nie miałam
ankieta i-say 250 pkt - stan konta 424 pkt
ankieta opinie.pl 1000 pkt - stan konta 6080 pkt
ankieta panel probono 4,50 zł - stan konta 262 pkt (26,20zł)
ankieta studentswatch 1pkt (0,50zł) - stan konta 55pkt (27,50zł)

Odrzucono mnie dzis tez z kilku ankiet np z 2 ankiet epanel, 2 ankiet tns i z ankiety i-say


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-11-2017 10:43

Jakby co tylko z dobrego serca, bo tam nie ma polecania za prowizję polecam osobom, które chcą coś szybko zarobic bez polecania panel tns i panel smgkrc.
Dzisiaj właśnie zleciłam wypłatę w tns. Ten panel ma bardzo duzo ankiet, praktycznie kilka na tydzień i dobrze płatnych (przeważnie od 4 do 7 zł za ankietę), chociaz i tak do części się nie kwalifikuję, ale i tak jest sporo.
A panel smgkrc ma regularnie tak od 3 do 5 ankiet na miesiąc za przeważnie od 120 do 200pkt za ankietę a 1000 pkt to juz 40 zł w bonie lub doładowaniu lub 32 zł w gotówce, a 1250 pkt to doładowanie 50 zł (także mozna tu bez polecania na 2-3 miesiace cos mieć za kilka ankiet)