Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 25-11-2020 15:07

U mnie też tak jest Wink zawsze wspominam że logowanie w panelach pomaga


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Big_Mac - 25-11-2020 21:52

Witam,mam pytanie odnośnie wypłaty $ ze strony ysense. Czy jak kilknąłem przy Available balance "cashout",to kwota która jest w tym miejscu powinna się zmniejszyć o 10$ czy to dopiero jak wpłynie na moje konto paypal to poprostu się odejmie,czy w trakcie transakcji te 10$,które przelewam powinno wisieć jako "pending credits"
P.S. Dzięki Natinka za ten temat, dzięki niemu coś liznąłem tematu i zacząłem dziubać grosz do grosza wieczorami-dziękuje, skorzystałem z paru reflinków mam nadzieję,że coś Ci wpadnie za mnieWink Pozdro!


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 26-11-2020 09:38

(25-11-2020 21:52)Big_Mac napisał(a):  Witam,mam pytanie odnośnie wypłaty $ ze strony ysense. Czy jak kilknąłem przy Available balance "cashout",to kwota która jest w tym miejscu powinna się zmniejszyć o 10$ czy to dopiero jak wpłynie na moje konto paypal to poprostu się odejmie,czy w trakcie transakcji te 10$,które przelewam powinno wisieć jako "pending credits"
P.S. Dzięki Natinka za ten temat, dzięki niemu coś liznąłem tematu i zacząłem dziubać grosz do grosza wieczorami-dziękuje, skorzystałem z paru reflinków mam nadzieję,że coś Ci wpadnie za mnieWink Pozdro!

Powinno po zatwierdzeniu żądania zapłaty zostać odjęte. Czyli od razu po tym jak zlecisz wypłatę, a nie jak ją otrzymasz.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - jestemonline - 26-11-2020 18:17

Po sprawdzeniu kilku paneli okazało się że niektóre są kompletnie do kitu.
Ankiety nie przychodzą lub nie da się do nich zakwalifikować.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 26-11-2020 20:57

(26-11-2020 09:38)ggusiaja napisał(a):  
(25-11-2020 21:52)Big_Mac napisał(a):  Witam,mam pytanie odnośnie wypłaty $ ze strony ysense. Czy jak kilknąłem przy Available balance "cashout",to kwota która jest w tym miejscu powinna się zmniejszyć o 10$ czy to dopiero jak wpłynie na moje konto paypal to poprostu się odejmie,czy w trakcie transakcji te 10$,które przelewam powinno wisieć jako "pending credits"
P.S. Dzięki Natinka za ten temat, dzięki niemu coś liznąłem tematu i zacząłem dziubać grosz do grosza wieczorami-dziękuje, skorzystałem z paru reflinków mam nadzieję,że coś Ci wpadnie za mnieWink Pozdro!

Powinno po zatwierdzeniu żądania zapłaty zostać odjęte. Czyli od razu po tym jak zlecisz wypłatę, a nie jak ją otrzymasz.

Dokładnie. Po kliknięciu cashout, powinieneś wybrać nagrodę(np. paypal 10$), i ją zatwierdzić. I wtedy powinno zejść te 10$ z konta.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Big_Mac - 26-11-2020 21:58

"An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name." Taki komunikat mi wyskakuje teraz, wcześniej nic nie wyskoczyło i myślałem, że poszło do realizacji poprostu. Sprawdziłem dane na koncie PayPal i Ysense i są takie same,jest to moja pierwsza próba wypłaty z Ysense tak jak pierwszy transfer na Paypal, który założyłem specjalnie pod tą okazję, może macie jakieś podpowiedzi co jest nie tak-z góry dziękuję .
P.S. dziękuje za podpowiedzi wyżej


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 26-11-2020 22:03

(26-11-2020 21:58)Big_Mac napisał(a):  "An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name." Taki komunikat mi wyskakuje teraz, wcześniej nic nie wyskoczyło i myślałem, że poszło do realizacji poprostu. Sprawdziłem dane na koncie PayPal i Ysense i są takie same,jest to moja pierwsza próba wypłaty z Ysense tak jak pierwszy transfer na Paypal, który założyłem specjalnie pod tą okazję, może macie jakieś podpowiedzi co jest nie tak-z góry dziękuję .
P.S. dziękuje za podpowiedzi wyżej

A konto PayPal masz zweryfikowane, podane konto, nr telefonu itd. Czasem w ysense może być kwestia polskich znaków.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Big_Mac - 26-11-2020 22:17

Powiązałem konto Paypal z rachunkiem bankowym pomyślnie, nr telefonu jest,email i dane moje oraz dane adresowe też. Nie wiem czego brakuje... Może jakoś trzeba aktywować to konto Paypal? Mam zrobić jakąś wpłatę, żeby było w pełni aktywne ??


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 26-11-2020 22:26

(26-11-2020 22:17)Big_Mac napisał(a):  Powiązałem konto Paypal z rachunkiem bankowym pomyślnie, nr telefonu jest,email i dane moje oraz dane adresowe też. Nie wiem czego brakuje... Może jakoś trzeba aktywować to konto Paypal? Mam zrobić jakąś wpłatę, żeby było w pełni aktywne ??

Można spróbować, aczkolwiek na 100% nie wiem czy to tak zadziała. Ja już od bardzo dawna mam tam konto i nie wiem jak to teraz jest z nowymi kontami. Spróbuj, może wyjdzie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 26-11-2020 22:33

(26-11-2020 22:17)Big_Mac napisał(a):  Powiązałem konto Paypal z rachunkiem bankowym pomyślnie, nr telefonu jest,email i dane moje oraz dane adresowe też. Nie wiem czego brakuje... Może jakoś trzeba aktywować to konto Paypal? Mam zrobić jakąś wpłatę, żeby było w pełni aktywne ??

Mój brat miał to samo. Napisał do ysense i już nie pamiętam co mu odpisali ale od razu mógł wypłacić kasę