Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Massimo93 - 30-10-2020 20:15

[quote='Kryspin'
No a tylko Tobie nie biedny trollu.
[/quote]
Nie mam ci czego zawiścić Smile biedotę umysłową to reprezentujesz tutaj Ty.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 30-10-2020 22:59

(30-10-2020 20:10)obey93 napisał(a):  
(30-10-2020 15:30)Kryspin napisał(a):  czy komuś w norstat naliczyli dziś też 200 monet? Bo w sumie nie wiem za co a jest tylko informacja upload complete zaraz się okaże że to jakiś błąd

200 nie, ale 50 tak. i też mam uwagę "upload complete".

Więc pewnie są to punkty zaległe za badanie radiowe


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ARE$ - 12-11-2020 20:38

Ciekawi mnie jescze jedna kwestia, wiele paneli badawczych korzysta z silnika(?zwał jak zwał , nie czepiac sie Wink) strony panelist , tam w sekcji profilu mamy do wyboru ''Idealna częstotliwość ankiet'' - i tu pytanie - Lepiej zostawić zalecana wartość domyślna czy ok 6 na miesiąc . Znacie odpowiedź ? Oczywiscie chodzi aby było ich jak najwięcej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Jagusia - 15-11-2020 03:32

Ja nie otrzymałam tych monet w Norstat, ale może nie robiłam tej ankiety i dlatego.
Gdyby ktoś miał możliwość zaproszenia do Zymetrii to bardzo poproszę Smile

Ja ostatnie dni odkryłam Streetbees, ostatnio sporo tam ankiet odnośnie kotów i psów, 33zł już na koncie i czekam na kolejne 40zł, nie wiem czy minął tydzień. Ankiety się odnawiają i można po kilku dniach robić je ponownie, średnio za ankietę dostaje się 10zł. Fajnie jakby to trwało wiecznie, ja na razie korzystam póki mogę i jest akcja z tymi zwierzakami. Jeśli miałby ktoś chęć dołączyć to zapraszam i mam nadzieję, że będziecie tak samo zadowoleni:
Od niedawna korzystam ze Streetbees! Użyj mojego kodu polecającego 5047R9 ? http://onelink.to/streetbees
Aha, chyba najlepiej korzystać z aplikacji w sklepach telefonów, otrzymujemy też powiadomienia, zaliczenia ankiety, czy zatwierdzenia do wypłaty, bo nie ma minimalnej kwoty, tylko po zatwierdzeniu od razu przelewają pieniążki na PayPala.
Pozdrawiam i, życzę dużych zarobków.

P.S. Mogę na pw wysłać screenshoty wpłat i kwot zarobków.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Cioopaga - 17-11-2020 23:43

Drodzy! Czy możecie polecić jakieś aplikacje do ankiet, tak żeby można było je uzupełniać przez telefon?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 18-11-2020 08:52

(17-11-2020 23:43)Cioopaga napisał(a):  Drodzy! Czy możecie polecić jakieś aplikacje do ankiet, tak żeby można było je uzupełniać przez telefon?

Większość ankiet można wykonywać na telefonie, ja tak czasem robię jak jestem poza domem i nie mam dostępu do laptopa. Nie wszędzie trzeba aplikacji większość zrobisz bez instalowania appek. Są jednak i takie gdzie można pobrać i mieć powiadomienia, że ankieta jest dostępna np. Norstat, I-Say. Aplikacja typowa to np. Attapol.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Cioopaga - 18-11-2020 11:07

Właśnie chodzi o to że nie mam swojego komputera, tylko służbowy a tam nie chce wykonywać innej pracy. Właśnie najlepiej żeby były to appki które wyślą powiadomienia :-)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 23-11-2020 14:17

Witam czy tylko ja nie mogę się zalogować do panelu z ankietami: LifePoints?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Jagusia - 23-11-2020 15:29

Ja też nie mogę, mam informację:

"SESJA WYGASŁA
Przepraszamy, Twój token wygasł i nie mogliśmy przesłać Twojej prośby. Spróbuj zalogować się ponownie".


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - jestemonline - 24-11-2020 13:07

W moim przypadku regularne wchodzenie na dany panel w jakiś sposób przyspiesza otrzymywanie ankiet.
Jak to wygląda u was?