Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-09-2020 20:30

(29-09-2020 19:56)ARE$ napisał(a):  Witam , zaczalem sie interesowac ankietami , zrobilem sobie juz niezle ''zaplecze'' do pracy ,aczkolwiek brakuje mi zaproszenie do norstat i Zymetrii ( z tego co się zorientowałem mozna sie tam dostac jedynie przez zaproszenie ). Czy mogę kogoś prosic o zaproszenie do tych paneli ?

Do Norstat nie mam póki co możliwości zaproszenia, ale do Zymetrii mogę wysłać, tylko bardzo długo czeka się na maila od nich. Proszę prześlij mi swój adres e-mail na PW, żebym wysłała zaproszenie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Groem - 30-09-2020 17:33

Też poproszę o PW z linkami na jakieś ciekawe ankiety.

Pozdrawiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 30-09-2020 20:11

(30-09-2020 17:33)Groem napisał(a):  Też poproszę o PW z linkami na jakieś ciekawe ankiety.

Pozdrawiam

Linki są dostępne w tym temacie, możesz też spojrzeć na mój blog. Do innych paneli trzeba wysyłać zaproszenia na adres e-mail.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ARE$ - 28-10-2020 02:42

Kolejne dni z ankietami , zaczyna sie to juz ciekawie rozkrecac ... przegladajac fora pojawia sie portal ''moja domowa spolecznosc '' , czy ten portal jeszcze istnieje ? , wydaję mi sie ze mozna sie tam dostac tylko przez zaproszenie , jezeli nie jestem w błedzie to poproszę o zaproszenie do tego panelu .


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 28-10-2020 06:56

(28-10-2020 02:42)ARE$ napisał(a):  Kolejne dni z ankietami , zaczyna sie to juz ciekawie rozkrecac ... przegladajac fora pojawia sie portal ''moja domowa spolecznosc '' , czy ten portal jeszcze istnieje ? , wydaję mi sie ze mozna sie tam dostac tylko przez zaproszenie , jezeli nie jestem w błedzie to poproszę o zaproszenie do tego panelu .
Tam się nic nie dzieje społeczność działa do końca roku i można było dostać się przez zaproszenie z innych ankiet


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - John91 - 28-10-2020 12:57

(29-09-2020 19:56)ARE$ napisał(a):  Witam , zaczalem sie interesowac ankietami , zrobilem sobie juz niezle ''zaplecze'' do pracy ,aczkolwiek brakuje mi zaproszenie do norstat i Zymetrii ( z tego co się zorientowałem mozna sie tam dostac jedynie przez zaproszenie ). Czy mogę kogoś prosic o zaproszenie do tych paneli ?

Zaczynam przygodę z ankietami i również poproszę o takie zaproszenie Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 30-10-2020 15:30

czy komuś w norstat naliczyli dziś też 200 monet? Bo w sumie nie wiem za co a jest tylko informacja upload complete zaraz się okaże że to jakiś błąd


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Massimo93 - 30-10-2020 17:21

(30-10-2020 15:30)Kryspin napisał(a):  czy komuś w norstat naliczyli dziś też 200 monet? Bo w sumie nie wiem za co a jest tylko informacja upload complete zaraz się okaże że to jakiś błąd
Nie. Przecież tylko tobie kasa leci za nic jak manna z nieba facepalm


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 30-10-2020 18:40

(30-10-2020 17:21)Massimo93 napisał(a):  
(30-10-2020 15:30)Kryspin napisał(a):  czy komuś w norstat naliczyli dziś też 200 monet? Bo w sumie nie wiem za co a jest tylko informacja upload complete zaraz się okaże że to jakiś błąd
Nie. Przecież tylko tobie kasa leci za nic jak manna z nieba facepalm
No a tylko Tobie nie biedny trollu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 30-10-2020 20:10

(30-10-2020 15:30)Kryspin napisał(a):  czy komuś w norstat naliczyli dziś też 200 monet? Bo w sumie nie wiem za co a jest tylko informacja upload complete zaraz się okaże że to jakiś błąd

200 nie, ale 50 tak. i też mam uwagę "upload complete".