Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 20-07-2020 18:06

(20-07-2020 18:05)Massimo93 napisał(a):  piszecie o twojeankiety? Bo myślałem, że tam tylko jest tylko przelew.

jak wchodzisz w twojeankiety to klikasz stan konta i masz opcje doladowanie telefonu lub przelew


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wilk22 - 20-07-2020 20:58

(19-05-2020 10:11)szkrot napisał(a):  
(19-05-2020 10:02)mpzero napisał(a):  
Cytat:to nie jest karta przedplacona? a karta wirtualna? wszystkie dane z karty dostales na email?pzdr

Dokładnie to jest to karta przedpłacona na 10$ do której dostęp można uzyskać przez wejście w link jaki jest wysyłany na maila. Jest to taki cyfrowy portfel w którym masz numer karty, jej ważnośc, kod cvv i dostępne środki. Wszelkie dodatkowe dane wpisuje się na tej stronie, a nie przez Panel Station.

ok dzieki wiec wszystko mi na email wysla pzdr

Ktos wie czy można zgodnie z regulaminem wymienić równiez 5000 pkt i 8000 ? W opcji wymiany jest tylko 3000 pkt na 10 $. Macie może jakieś pomysły gdzie te 10 $ mozna dobrze spożytkować oraz czy jest opcja płatności w polskich sklepach typu media, neo itd ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mpzero - 21-07-2020 09:02

(20-07-2020 20:58)wilk22 napisał(a):  Ktos wie czy można zgodnie z regulaminem wymienić równiez 5000 pkt i 8000 ? W opcji wymiany jest tylko 3000 pkt na 10 $. Macie może jakieś pomysły gdzie te 10 $ mozna dobrze spożytkować oraz czy jest opcja płatności w polskich sklepach typu media, neo itd ?

Zakładam, że skoro progi za 5000 i 8000 widnieją w regulaminie to pewnie istnieją, ale można to zweryfikowac tylko posiadając odpowiednią liczbę punktów. Opcja wypłaty za 3000 pojawia się dopiero po zgromadzeniu tej liczby punktów, więc z pozostałymi jest pewnie tak samo. Ciężko powiedzieć jak dobrze spożytkować 10$, ja korzystałem z tej karty na Allegro i Zalando i płatność przebiegła bez problemów Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-07-2020 10:30

robił ktoś z Was ankiete na epanel z aplikacją Dr Charakter za 7 zł? Szczerze mówiąc ja nie miałem takiej odwagi jak przeczytałem jakie zgody trzeba wyrazić aby aplikacja mogła działać Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 21-07-2020 10:33

(21-07-2020 10:30)Kryspin napisał(a):  robił ktoś z Was ankiete na epanel z aplikacją Dr Charakter za 7 zł? Szczerze mówiąc ja nie miałem takiej odwagi jak przeczytałem jakie zgody trzeba wyrazić aby aplikacja mogła działać Big Grin

sporo zachodu na marne 7 zl Big Grin olalem Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wilk22 - 21-07-2020 12:59

(21-07-2020 09:02)mpzero napisał(a):  
(20-07-2020 20:58)wilk22 napisał(a):  Ktos wie czy można zgodnie z regulaminem wymienić równiez 5000 pkt i 8000 ? W opcji wymiany jest tylko 3000 pkt na 10 $. Macie może jakieś pomysły gdzie te 10 $ mozna dobrze spożytkować oraz czy jest opcja płatności w polskich sklepach typu media, neo itd ?

Zakładam, że skoro progi za 5000 i 8000 widnieją w regulaminie to pewnie istnieją, ale można to zweryfikowac tylko posiadając odpowiednią liczbę punktów. Opcja wypłaty za 3000 pojawia się dopiero po zgromadzeniu tej liczby punktów, więc z pozostałymi jest pewnie tak samo. Ciężko powiedzieć jak dobrze spożytkować 10$, ja korzystałem z tej karty na Allegro i Zalando i płatność przebiegła bez problemów Smile

Otóż mam ponad 5000 i jak rozwijam opcje z nagrodami to na 3000 pkt sie konczy a sam regulamin mówi o wymieanie na 3000 , 5000, 8000. Komus moze udało sie kiedykolwiek za wiecej niz 3000 pkt wyciągnąc nagrodę. Słabo odpisują na e-maile dlatego moze ktoś bedzie juz miał wieksze doświadczenie z TPS. Dzięki


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Sylwinka2903 - 22-07-2020 03:39

(22-09-2019 22:43)11natinka11 napisał(a):  
(22-09-2019 22:25)DonGrigori napisał(a):  Opłaca się zapisywać osobno do netpanel i klubu kantar?

Ale netpanel to jest program i dodatek który bada aktywność w sieci i jest w spółce z Gemius. Na szczęście nie bada statystyk pojedynczych osób, tylko ogółem jakie strony Polacy odwiedzają i nie identyfikuja Cie pojedynczo

Witam,
jestem tu nowa. Mam takie pytanie odnośnie NetPanelu zainstalowanym od Klubu Kantar. Zmienili ten sposób wypłaty kasy. Pytałam u źródła, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Czy mogę zlecić przelew na inną osobę, której lata fakt, że wcześniej musi być ta umowa zlecenie? Na pewno ktoś z Was się orientuje. Czy oni to jakoś sprawdzają, czy po prostu przy zleceniu wpisuje danej innej osoby i przelew leci.
Z góry dzięki za odpowiedzi Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 22-07-2020 08:35

(22-07-2020 03:39)Sylwinka2903 napisał(a):  
(22-09-2019 22:43)11natinka11 napisał(a):  
(22-09-2019 22:25)DonGrigori napisał(a):  Opłaca się zapisywać osobno do netpanel i klubu kantar?

Ale netpanel to jest program i dodatek który bada aktywność w sieci i jest w spółce z Gemius. Na szczęście nie bada statystyk pojedynczych osób, tylko ogółem jakie strony Polacy odwiedzają i nie identyfikuja Cie pojedynczo

Witam,
jestem tu nowa. Mam takie pytanie odnośnie NetPanelu zainstalowanym od Klubu Kantar. Zmienili ten sposób wypłaty kasy. Pytałam u źródła, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Czy mogę zlecić przelew na inną osobę, której lata fakt, że wcześniej musi być ta umowa zlecenie? Na pewno ktoś z Was się orientuje. Czy oni to jakoś sprawdzają, czy po prostu przy zleceniu wpisuje danej innej osoby i przelew leci.
Z góry dzięki za odpowiedzi Smile

ja im podziekowalem , uzbieralem kase i po tej zmianie co piszesz wywala blad i nie moge wyplacic srodkow a oni ze wszystko niby ok , jak napisalem zeby wyplacili recznie , to juz na kilka wiadomosci od kilka miesiecy mi nie odpisuja i oleli mnie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Sylwinka2903 - 24-07-2020 00:29

(22-07-2020 08:35)szkrot napisał(a):  
(22-07-2020 03:39)Sylwinka2903 napisał(a):  
(22-09-2019 22:43)11natinka11 napisał(a):  
(22-09-2019 22:25)DonGrigori napisał(a):  Opłaca się zapisywać osobno do netpanel i klubu kantar?

Ale netpanel to jest program i dodatek który bada aktywność w sieci i jest w spółce z Gemius. Na szczęście nie bada statystyk pojedynczych osób, tylko ogółem jakie strony Polacy odwiedzają i nie identyfikuja Cie pojedynczo

Witam,
jestem tu nowa. Mam takie pytanie odnośnie NetPanelu zainstalowanym od Klubu Kantar. Zmienili ten sposób wypłaty kasy. Pytałam u źródła, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi. Czy mogę zlecić przelew na inną osobę, której lata fakt, że wcześniej musi być ta umowa zlecenie? Na pewno ktoś z Was się orientuje. Czy oni to jakoś sprawdzają, czy po prostu przy zleceniu wpisuje danej innej osoby i przelew leci.
Z góry dzięki za odpowiedzi Smile

ja im podziekowalem , uzbieralem kase i po tej zmianie co piszesz wywala blad i nie moge wyplacic srodkow a oni ze wszystko niby ok , jak napisalem zeby wyplacili recznie , to juz na kilka wiadomosci od kilka miesiecy mi nie odpisuja i oleli mnie

No Tobie, to chociaż odpisali, a ja na drugą już wiadomość nie doczekałam się odpowiedzi. A jest do nich jakiś numer telefonu? Nigdzie nie udało mi się trafić.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 03-08-2020 09:22

panel station zmienilo paypal na te karty i marne 10 dolarow dali gdzie to 37 a normalnie 60 zl ale jaja se robia Sad rozumiem jakby przewalutowanie ale oni powinny dac 15 dolarow mnimum