Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Siawki - 14-05-2020 15:00

(14-05-2020 14:04)Kryspin napisał(a):  dziś do mnie kurier przyniósł setkę z kantar Big Grin najlepsze jest to że nie ma etykiety bo nie chcemy abyś wiedział kto jest producentem tylko że na zakrętce widać Wink
Ja też dziś dostałam przesyłkę i też widać nazwęSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 15-05-2020 09:45

dostalem probker? porzed wypiciem musze czekac na jakis email od kantar, dobrze rozumiem?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-05-2020 10:09

(15-05-2020 09:45)szkrot napisał(a):  dostalem probker? porzed wypiciem musze czekac na jakis email od kantar, dobrze rozumiem?

tak. U mnie ankieta była wczoraj i trzeba było zrobić 3 zdjęcia.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 18-05-2020 23:39

witam i ktos zamawial to nagrode z panel station?
brak juz paypal, wiec zamowilem : prepaid visa poland jako nagroda, zamowilem ja, ale jak ona dojdzie jak adresu nie mozna podac w panelu? bo to karta przeciez przedplacona wiec mus przyjsc poczta pzdr


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mpzero - 19-05-2020 08:51

(18-05-2020 23:39)szkrot napisał(a):  witam i ktos zamawial to nagrode z panel station?
brak juz paypal, wiec zamowilem : prepaid visa poland jako nagroda, zamowilem ja, ale jak ona dojdzie jak adresu nie mozna podac w panelu? bo to karta przeciez przedplacona wiec mus przyjsc poczta pzdr

Jeśli chodzi o kartę za 3000 punktów to jest ona wirtualna, wszystkie jej dane przychodzą na maila. Nie ma potrzeby podawania adresu.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 19-05-2020 09:03

(19-05-2020 08:51)mpzero napisał(a):  
(18-05-2020 23:39)szkrot napisał(a):  witam i ktos zamawial to nagrode z panel station?
brak juz paypal, wiec zamowilem : prepaid visa poland jako nagroda, zamowilem ja, ale jak ona dojdzie jak adresu nie mozna podac w panelu? bo to karta przeciez przedplacona wiec mus przyjsc poczta pzdr

Jeśli chodzi o kartę za 3000 punktów to jest ona wirtualna, wszystkie jej dane przychodzą na maila. Nie ma potrzeby podawania adresu.

to nie jest karta przedplacona? a karta wirtualna? wszystkie dane z karty dostales na email?pzdr


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - feniks9696 - 19-05-2020 09:24

Czy u was też jest taka lipa z ankietami ostatnio? Macie jakieś wypłacalne strony gdzie jest tych ankiet trochę i da radę na tym zarobić?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 19-05-2020 09:33

(19-05-2020 09:24)feniks9696 napisał(a):  Czy u was też jest taka lipa z ankietami ostatnio? Macie jakieś wypłacalne strony gdzie jest tych ankiet trochę i da radę na tym zarobić?

zalezy gdzie, trzeba troche kont zrobic aby zarobic, wiadomo byla marnie bo wszystko stalo ale teraz tych ankiet coraz wiecej , bo wiele firm otwiera biznesy na warunkach sanitarnych wiec ankiet na ten temat tez troche jest


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 19-05-2020 09:58

Mam pytanie do osób które były w społeczności daj się usłyszeć udało Wam się trafić na jakieś nowe działanie od informacji w mailu o przedłużeniu o tydzień społeczności?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - mpzero - 19-05-2020 10:02

Cytat:to nie jest karta przedplacona? a karta wirtualna? wszystkie dane z karty dostales na email?pzdr

Dokładnie to jest to karta przedpłacona na 10$ do której dostęp można uzyskać przez wejście w link jaki jest wysyłany na maila. Jest to taki cyfrowy portfel w którym masz numer karty, jej ważnośc, kod cvv i dostępne środki. Wszelkie dodatkowe dane wpisuje się na tej stronie, a nie przez Panel Station.