Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 04-05-2020 11:14

tez mam takie spore opoznienie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 04-05-2020 12:24

ostatnio czekałem 5 tygodni na nagrodę w i-say. Teraz od 7.04 czekam na przelew


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 04-05-2020 14:04

Witam czy jest jakiś sposób żeby zmienić dane zamieszkania na The Panel Station? Chcę zmienić dane miejsca zamieszkania ale się nie da nawet kodu pocztowego się nie da wpisać. Chodzi o to że chcę zlecić wypłatę nagrody a z tego co czytałem to Pre Paid Visa to karta płatnicza z gotówką przypisaną do niej ograniczoną. Także jak oni mi tą kartę przyślą jeśli nie ma możliwości wpisania kodu pocztowego ani zmiany miejsca zamieszkania na profilu?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 04-05-2020 14:14

SonGoku920 napisał(a):
Czyli że jak to zamówię to przyślą mi kartę płatniczą Vise z 60zł na tej karcie do wykorzystania w każdym sklepie którym się da płacić kartą?

Raczej jest to karta elektroniczna (wirtualna) - do wykorzystania na odległość np. w sklepach internetowych.
Wysyłają ja na adres e-mail.
Możesz nią płacić np. w każdym sklepie internetowym, gdzie przyjmują karty Visa.


jednak to nie jest wirtualna?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 04-05-2020 15:46

ja wlasnie dostalem kase z isay teraz , czekalem od 1 kwietnia


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 04-05-2020 16:28

A ktoś dostał może ostatnio kasę od jtn panel? Bo w sumie czekam na przelew z marca ale jakoś nie sądze aby mi wyplacili


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 04-05-2020 16:29


(04-05-2020 16:28)Kryspin napisał(a):  A ktoś dostał może ostatnio kasę od jtn panel? Bo w sumie czekam na przelew z marca ale jakoś nie sądze aby mi wyplacili

ja czekalem 5 miesiecy ale wyplacili, ponoc oni tak maja


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Siawki - 04-05-2020 20:43

(04-05-2020 16:28)Kryspin napisał(a):  A ktoś dostał może ostatnio kasę od jtn panel? Bo w sumie czekam na przelew z marca ale jakoś nie sądze aby mi wyplacili
Ja od jakiegoś czasu gdy próbuje wpisać swój adres mail, żeby wypłacili mi pieniądze na paypal to ciągle pojawiaja się komunikat "Zmiany są zapisywane" i nie wiem co dalej.

Dziś dostałam przelew od i-say.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - paweldelrey - 05-05-2020 16:55

Co się dzieje z Ysense? Dostajecie ankiety czy macie ten sam problem co ja i w ogóle zero ankiet?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 05-05-2020 16:56

(05-05-2020 16:55)paweldelrey napisał(a):  Co się dzieje z Ysense? Dostajecie ankiety czy macie ten sam problem co ja i w ogóle zero ankiet?

norma , zawsze tak maja ze moze byc dwa tygodnie cisza a potem wysyp ankiet Smile