Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DonGrigori - 29-03-2020 19:10

Chętnie bym dołączył do zymetrii jakby ktoś miał zaproszenie. Smile

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 29-03-2020 21:14

własnie na zymetrii jest ankieta na profilu (nie przyszła mi na maila) i szukają ludzi do forum od 31.03 przez 4 dni za 50 zł.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - dexter2 - 29-03-2020 21:48

Przyjmę zapro do Zymerti


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-03-2020 21:52

(29-03-2020 21:14)Kryspin napisał(a):  własnie na zymetrii jest ankieta na profilu (nie przyszła mi na maila) i szukają ludzi do forum od 31.03 przez 4 dni za 50 zł.

Też ją miałam, ciekawe tylko kto sie do niej dostanie.

Co do zaproszeń to nie widze teraz opcji zapraszania innych osób.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 29-03-2020 22:03

(29-03-2020 21:52)ggusiaja napisał(a):  
(29-03-2020 21:14)Kryspin napisał(a):  własnie na zymetrii jest ankieta na profilu (nie przyszła mi na maila) i szukają ludzi do forum od 31.03 przez 4 dni za 50 zł.

Też ją miałam, ciekawe tylko kto sie do niej dostanie.

Co do zaproszeń to nie widze teraz opcji zapraszania innych osób.

pewnie wybiorą tych którzy w otwartych pytaniach napisali dużo i z sensem Tongue jak zobaczyłem te pytania od razu wiedziałem że będzie zaproszenie do forum Big Grin Ostatnie pytanie z wielorybem było najlepsze Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - dexter2 - 29-03-2020 22:03

(29-03-2020 21:52)ggusiaja napisał(a):  
(29-03-2020 21:14)Kryspin napisał(a):  własnie na zymetrii jest ankieta na profilu (nie przyszła mi na maila) i szukają ludzi do forum od 31.03 przez 4 dni za 50 zł.

Też ją miałam, ciekawe tylko kto sie do niej dostanie.

Co do zaproszeń to nie widze teraz opcji zapraszania innych osób.
Udało się zarejestrować na linku z tamtego roku od kogoś ;p


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-03-2020 22:28

(29-03-2020 22:03)Kryspin napisał(a):  
(29-03-2020 21:52)ggusiaja napisał(a):  
(29-03-2020 21:14)Kryspin napisał(a):  własnie na zymetrii jest ankieta na profilu (nie przyszła mi na maila) i szukają ludzi do forum od 31.03 przez 4 dni za 50 zł.

Też ją miałam, ciekawe tylko kto sie do niej dostanie.

Co do zaproszeń to nie widze teraz opcji zapraszania innych osób.

pewnie wybiorą tych którzy w otwartych pytaniach napisali dużo i z sensem Tongue jak zobaczyłem te pytania od razu wiedziałem że będzie zaproszenie do forum Big Grin Ostatnie pytanie z wielorybem było najlepsze Big Grin

Rzeczywiście podeszli do tego ciut inaczej niż zwykle, ale podobały mi się te nietypowe pytania, przynajmniej coś innego niz zwykleSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 30-03-2020 19:17

Witam posiada ktoś konto na Globis? Mam tam uzbierane 1000 punktów i chciałbym je zamienić na bony na allegro tylko że nie widzę nigdzie takiej opcji. W zakładce punkty się nie da. Myślę że da się to zrobić w zakładce konto ale jak uruchamiam tą zakładkę to jest tylko napis Konto u góry po lewej stronie ekranu a reszta ekranu jest biała i tak za każdym razem mimo iż jestem zalogowany a w zakładce Punkty pisze że mam 1000 punktów i mogę je wymienić na bony na allegro.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 30-03-2020 20:00

(30-03-2020 19:17)SonGoku920 napisał(a):  Witam posiada ktoś konto na Globis? Mam tam uzbierane 1000 punktów i chciałbym je zamienić na bony na allegro tylko że nie widzę nigdzie takiej opcji. W zakładce punkty się nie da. Myślę że da się to zrobić w zakładce konto ale jak uruchamiam tą zakładkę to jest tylko napis Konto u góry po lewej stronie ekranu a reszta ekranu jest biała i tak za każdym razem mimo iż jestem zalogowany a w zakładce Punkty pisze że mam 1000 punktów i mogę je wymienić na bony na allegro.

A jak wejdziesz w zakładkę punkty, to czy nie możesz kliknąć wymień albo nacisnąć tam gdzie jest obrazek tej karty. Dawno już tam nie wymieniałam, ale 2 razy mi się udało, tylko nie pamiętam gdzie dokładnie się wchodziło, wydaje mi się, ze w punktach.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 30-03-2020 21:26

(30-03-2020 20:00)ggusiaja napisał(a):  
(30-03-2020 19:17)SonGoku920 napisał(a):  Witam posiada ktoś konto na Globis? Mam tam uzbierane 1000 punktów i chciałbym je zamienić na bony na allegro tylko że nie widzę nigdzie takiej opcji. W zakładce punkty się nie da. Myślę że da się to zrobić w zakładce konto ale jak uruchamiam tą zakładkę to jest tylko napis Konto u góry po lewej stronie ekranu a reszta ekranu jest biała i tak za każdym razem mimo iż jestem zalogowany a w zakładce Punkty pisze że mam 1000 punktów i mogę je wymienić na bony na allegro.

A jak wejdziesz w zakładkę punkty, to czy nie możesz kliknąć wymień albo nacisnąć tam gdzie jest obrazek tej karty. Dawno już tam nie wymieniałam, ale 2 razy mi się udało, tylko nie pamiętam gdzie dokładnie się wchodziło, wydaje mi się, ze w punktach.

Sprawdzałem to zanim napisałem ten post jakby się dało to bym nie pisał tego postu.

Tak to wygląda :


[Obrazek: 1.png]



[Obrazek: 2.png]