Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - klwow6 - 19-02-2020 23:01

(19-02-2020 12:23)Kryspin napisał(a):  W ysense jest ankieta z zaproszeniem do społeczności cspace Enterprise Transformers

U mnie nic nie było


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - paolo10 - 20-02-2020 11:36

(16-02-2020 14:26)obey93 napisał(a):  @paolo10 w nagłówku dajesz konto a potem na dole sprawdź saldo konta i odbierz nagrody

Dzięki.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 20-02-2020 18:12

miał ktoś w ysense zaproszenie do badania o stylizacji włosów że będzie od 25.02? Ja przed chwilą miałem i wszystko pięknie ładnie ale za te badanie od 25.02 oferują mi 5000 life points Big Grin Gdyby to było przez lifepointspanel to bym zrozumiał a tak to lipa Wink


dobra widze że jest ona też w lifepointspanel ale już wypełniłem na ysense Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 20-02-2020 20:50

(20-02-2020 18:12)Kryspin napisał(a):  miał ktoś w ysense zaproszenie do badania o stylizacji włosów że będzie od 25.02? Ja przed chwilą miałem i wszystko pięknie ładnie ale za te badanie od 25.02 oferują mi 5000 life points Big Grin Gdyby to było przez lifepointspanel to bym zrozumiał a tak to lipa Wink


dobra widze że jest ona też w lifepointspanel ale już wypełniłem na ysense Smile

Akurat to o czym mówisz nie, ale miałem nie raz coś podobnego, albo kwalifikowałem się do projektu i punkty były w innej "walucie", albo wypełniłem ankietę, i "powróciło" mnie do innego panelu Tongue. Przeważnie ekwiwalent punktów wracał, ale nie pamiętam czy zawsze i czy na ySense jeszcze.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wilk22 - 21-02-2020 00:52

(19-02-2020 12:23)Kryspin napisał(a):  W ysense jest ankieta z zaproszeniem do społeczności cspace Enterprise Transformers

A co to za społeczność ? w sensie jaka tematyka i ile płacą co miesiąc ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - cigun1234 - 21-02-2020 19:24

Heejo pomoże ktoś? Zalozylem konta na panelach ankietowych podziałałem przez tydzień wszystko szło ok.. a od 2 dni nie moge zakwalifikować sie do zadnej ankiety, z automatu dostaje bana na ysense smutny


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-02-2020 19:33

(21-02-2020 00:52)wilk22 napisał(a):  
(19-02-2020 12:23)Kryspin napisał(a):  W ysense jest ankieta z zaproszeniem do społeczności cspace Enterprise Transformers

A co to za społeczność ? w sensie jaka tematyka i ile płacą co miesiąc ?

tematy informatyczne płacą 10$ jeżeli weźmie się udział w minimum 3 aktywnościach w miesiącu są to tematy ankiety itd liczą się tylko te które są od moderatora. Oprócz stałego miesięcznego wynagrodzenia będą bonusy jak w każdej społeczności


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 22-02-2020 22:22

ysense ostatnio sypie zaproszeniami do społeczności teraz jest zaproszenie na jakąś platformę

"Za aktywny udział w naszym badaniu, otrzymasz prezent o wartości 100 USD (w przeliczeniu na złotówki).

Badanie zostanie przeprowadzone online i potrwa 5 dni, w okresie od 25-go do 29-go lutego . Nowe aktywności, zadania i wiadomości będą się pojawiać każdego dnia, wiec wymagany będzie czynny udział podczas każdego z tych pięciu dni, ale w sumie badanie będzie wymagało od Ciebie odpowiedzi na maksymalnie 15 pytań, za to w różnych ciekawych formach: odpowiedzi tekstowych, zdjęć, krótkich filmików wideo z zakupów, zrzutów ekranu, rozmów na forum lub wymian bezpośrednio z moderatorem."

to akurat nie dla mnie...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kubex001 - 24-02-2020 15:27

podziwiam...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 27-02-2020 10:37

przepraszam, ze off top, ale czy thepanel station placi? gadam z nii juz kika razy, termin platnosci dawno przeszedl, a oni, ze wyslali, wyslali dawno, dalej cos probowali i nic

(21-02-2020 19:24)cigun1234 napisał(a):  Heejo pomoże ktoś? Zalozylem konta na panelach ankietowych podziałałem przez tydzień wszystko szło ok.. a od 2 dni nie moge zakwalifikować sie do zadnej ankiety, z automatu dostaje bana na ysense smutny

musisz byc bardziej aktywny, wtedy byles bardziej aktywny wiec "sypali i ostro", a teraz zmniejszyles aktywnosc i tyci daja, trzeba sporo czasu spedzic by dawali (czy kwalifikowali) taka to juz ich maniera, zwyczaj... nie martw sie latwo to nadrobic, jednak "odsiedziec" trzeba... duzo sukcesow, pozdrawiam, ap