Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DonGrigori - 08-11-2019 23:38

(07-11-2019 22:07)kornik1945 napisał(a):  Wypełniacie ankiety w Panelu Norstat? Jest to międzynarodowy zamknięty panel, który sporadycznie pozwala zapraszać do swojej społeczności nowych użytkowników. Obecnie trwa rekrutacja. Jeśli jesteście zainteresowani, podeśle zaproszenia na priv. Zdobyte punkty można wymieniać na przelew, vouchery do kina lub wspomóc organizacja charytatywna.
Poproszę jeśli można Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - inconcessus - 09-11-2019 16:23

(08-11-2019 23:38)DonGrigori napisał(a):  
(07-11-2019 22:07)kornik1945 napisał(a):  Wypełniacie ankiety w Panelu Norstat? Jest to międzynarodowy zamknięty panel, który sporadycznie pozwala zapraszać do swojej społeczności nowych użytkowników. Obecnie trwa rekrutacja. Jeśli jesteście zainteresowani, podeśle zaproszenia na priv. Zdobyte punkty można wymieniać na przelew, vouchery do kina lub wspomóc organizacja charytatywna.
Poproszę jeśli można Wink
Ja też poproszę jeśli można Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 09-11-2019 19:40

W razie czego też mogę zaprosić Smile proszę @ na prv


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 18-11-2019 14:18

w końcu udało mi się po 3 czy 4 miesiącach wyłapać nagrodę w philips co prawda 21 zł ale jest Wink tylko czytałem na forum tam że za poprzedni quiz jeszcze nie wysłali nagród Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 18-11-2019 18:19

(18-11-2019 14:18)Kryspin napisał(a):  w końcu udało mi się po 3 czy 4 miesiącach wyłapać nagrodę w philips co prawda 21 zł ale jest Wink tylko czytałem na forum tam że za poprzedni quiz jeszcze nie wysłali nagród Smile

Gratki, powinieneś już ją mieć? A z tą poprzedniego miesiąca, to racja, nadal nie wysłali...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 18-11-2019 18:55

(18-11-2019 18:19)obey93 napisał(a):  
(18-11-2019 14:18)Kryspin napisał(a):  w końcu udało mi się po 3 czy 4 miesiącach wyłapać nagrodę w philips co prawda 21 zł ale jest Wink tylko czytałem na forum tam że za poprzedni quiz jeszcze nie wysłali nagród Smile

Gratki, powinieneś już ją mieć? A z tą poprzedniego miesiąca, to racja, nadal nie wysłali...

dziś dostałem maila że wygrałem uzupełniłem formularz ale jeszcze nic nie dostałem a Ty już masz?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 18-11-2019 19:01

Dostałem dzisiaj od nich, chyba że to coś innego... Ale tylko ten formularz wypełniłem(21PLN/5,5EUR)?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 18-11-2019 19:21

muszą mieć niezły bałagan tam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 18-11-2019 20:22

Ja również czekam na tą z września i dziś dostałam maila o kolejnej nagrodzie, miło by było gdyby zapłacili bo u mnie to w sumie 170zł. Pierwszy raz się zdarzyło, że nie zapłacili w terminie jestem zdziwiona, że takie opóźnienie lub właśnie spory bałagan mają.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 19-11-2019 14:11

przed chwilą dostałem maila od firmy InSites Consulting która prowadzi między innymi stronę herosów philipsa takiej treści
"Witaj!

Gratulujemy! Za udział w jednym z naszych badań opinii wygrałeś(-aś) nagrodę: PayPal bon o wartości PLN85. Aby ją otrzymać, kliknij poniższy link i sprawdź swoje dane osobowe. Po otrzymaniu Twojego potwierdzenia postaramy się jak najszybciej przesłać Ci nagrodę."

nie wiem o co chodzi Smile