Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - nova_a - 26-10-2019 09:24

(25-10-2019 20:26)kubek87 napisał(a):  
(25-10-2019 18:01)nova_a napisał(a):  Jeśli nie macie żadnych ankiet do zrobienia w LifePoints, to też wam się wyświetla komunikat: "Error: PS_400: Brak dostępnych ankiet w tej chwili. Damy Ci znać, gdy nowa ankieta będzie dostępna." Chodzi mi o ten error: PS_400.
Na maila nie odpowiadają, a już od dłuższego czasu mam takie coś i kompletny brak ankiet. Jak jest u Was?

Nie mam erroru, ale w ciągu ostatnich 2 tygodni dostałam od nich 1 ankietę. Tak szybko nie odpowiadają na maila. Trzeba poczekać kilka dni, ale odpisują.

Dzięki Smile Czekam na odpowiedź już ponad tydzień. Ponowiłam pytanie do nich. Zobaczymy czy odpowiedzą.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 26-10-2019 09:38

Witam.Dostałem właśnie odpowiedz z panelu reaktor opinii i zablokowano mi konto za to że wypełniałem ankiety niewłaściwie,nie wiem jak to jest niewłaściwie może za szybko.Na całe szczęście udało mi się wypłacić całe pieniądze.A teraz mam pytanie do was jak wygląda sytułacja z otwarciem nowego konta z innym meilem. Czy to będzie jakoś kolidować a może ktoś posiada dwa konta w panelach ankietowych?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kubek87 - 26-10-2019 11:32

(26-10-2019 09:38)xScigajx napisał(a):  Witam.Dostałem właśnie odpowiedz z panelu reaktor opinii i zablokowano mi konto za to że wypełniałem ankiety niewłaściwie,nie wiem jak to jest niewłaściwie może za szybko.Na całe szczęście udało mi się wypłacić całe pieniądze.A teraz mam pytanie do was jak wygląda sytułacja z otwarciem nowego konta z innym meilem. Czy to będzie jakoś kolidować a może ktoś posiada dwa konta w panelach ankietowych?

Myślę, że jeśli otworzysz konto na inny e-mail, ale to samo nazwisko to się zorientują. Poczytaj regulaminy, bo pamiętam, że w niektórych jest zaznaczone, że nie można posiadać wielu kont.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kornik1945 - 26-10-2019 11:37

W Reaktorze Opinii bardzo dbają o jakość wypełnionych ankiet. Jakiś czas temu otrzymałem meila z informacją o odjęciu punktów, ponieważ moje odpowiedzi nie były do końca spójne. Trzeba się zatem dobrze przyłożyć Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-10-2019 12:40

No dziwna sytuacja z tym zablokowaniem, nie wiedziałam, że tak robią.
Ja tam najbardziej się do opisów np reklam, produktów, pomysłów itp przykładam wszędzie. Może to mój atut w panelach np dlatego z zymetrii często dostaję.
To teraz trzeba we wszystkich panelach uważać, bo mogą panele coraz bardziej dbać o jakość jak maja tylu chętnych


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 26-10-2019 14:49

(26-10-2019 09:38)xScigajx napisał(a):  Witam.Dostałem właśnie odpowiedz z panelu reaktor opinii i zablokowano mi konto za to że wypełniałem ankiety niewłaściwie,nie wiem jak to jest niewłaściwie może za szybko.Na całe szczęście udało mi się wypłacić całe pieniądze.A teraz mam pytanie do was jak wygląda sytułacja z otwarciem nowego konta z innym meilem. Czy to będzie jakoś kolidować a może ktoś posiada dwa konta w panelach ankietowych?

oni robią ankiety głównie dla tvp i powiązani są z super expres eska itd Smile


moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DonGrigori - 27-10-2019 08:13

Wracam jednak z pytaniem do zaprawionych w boju. W zielonej panterze zrobilem kilka ankiet. 2 z nich niemal od razu miałem w oczekujących (juz zatwierdzone) 3 lub 4 inne wciąż nie widnieją w żaden sposób na moim koncie. Przepadło czy trzeba czekać?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 27-10-2019 08:38

Musisz czekać. Te które masz oczekujące pewnie zrobiłeś w zakładce Offerwall, a te które nie widnieją z rotatora ankiet (pierwsza strona, albo z e-mail) i one są doliczane po jakimś czasie.


moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DonGrigori - 27-10-2019 09:22

Tak bylo jak prawisz. Dzięki, w takim razie nie ma obaw by dalej coś działać w tym temacie Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 27-10-2019 11:46

Czy ktoś wie może jak w mozilla firefox wyłączyć to dodatkowe zabezpieczenie przed śledzeniem? Od kilku dni wzmocnili ochronę a ja sie boję czy to na ankiety nie wpłynie