Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 20-10-2019 09:23

Ja z askgfk się dostałem tylko problem w tym że program gfk e-trend mam zainstalowany od dawna na laptopie bo co tydzień dostaje za niego punkty w mojezakupy i chyba nie będę mógł zrobić tego badania za 370 punktów.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 20-10-2019 17:28

Ja z askgfk już od czerwca nie dostałem żadnej ankiety.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 20-10-2019 17:55

(20-10-2019 17:28)adgjm napisał(a):  Ja z askgfk już od czerwca nie dostałem żadnej ankiety.

też kiedyś tak miałem że zastój był 3 miesiące chyba napisałem do nich i kazali mi nowe konto założyć i przepisali mi punkty na nowe konto.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 20-10-2019 18:03

Wczoraj do nich napisałem.Zobaczymy co mi odpowiedzą.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kubek87 - 20-10-2019 18:07

(20-10-2019 17:28)adgjm napisał(a):  Ja z askgfk już od czerwca nie dostałem żadnej ankiety.

Od czasu do czasu pojawiają się ankiety. Ja kiedyś miałam problem z zalogowaniem i wciąż podawali mi nieprawidłowe hasło. Dopiero, kiedy napisałam im, że rezygnuję z portalu, to podali mi prawidłowe Smile
W niektórych portalach poskarżenie się na brak ankiet działa, a w niektórych nie. Warto próbować


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 21-10-2019 16:23

Widziałem że na marketagent powróciła możliwość wyplaty na paypal.Chyba stwierdzili ze to nie był najlepszy pomysł.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 21-10-2019 16:41

(21-10-2019 16:23)xScigajx napisał(a):  Widziałem że na marketagent powróciła możliwość wyplaty na paypal.Chyba stwierdzili ze to nie był najlepszy pomysł.
Tak, powrócił - tylko trochę szkoda, że zwiększyli minimum do wypłaty. Obecnie wynosi ono 1000 punktów (10 Euro).


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - slownykamil - 22-10-2019 07:39

Cześć Smile
Jak takie stare wyjadacze jak wy oceniają stronę surveyrewardz? Smile
Z tego co widze próg wypłaty 1 USD wiec mega nisko ( na paypal)
Dzięki za opinie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 22-10-2019 09:19

(22-10-2019 07:39)slownykamil napisał(a):  Cześć Smile
Jak takie stare wyjadacze jak wy oceniają stronę surveyrewardz? Smile
Z tego co widze próg wypłaty 1 USD wiec mega nisko ( na paypal)
Dzięki za opinie
Jak dla mnie panel w 100% godny polecenia łatwy i prosty w obsłudze.Ankiety jak to ankiety raz są raz ich nie ma,ale mając apke na telefonie ciągle sprawdzam czy sa nowe ankiety.Dodalem także że dodałem temat tutaj na forum i możesz sobie sprawdzić ile wyplacilem.pozdrawiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Acme - 22-10-2019 13:40

To ja jeszcze mam pytanie z innej beczki. Czy rozliczacie zarobione na ankietach pieniądze z Urzędem Skarbowym? Zarówno te wypłacane na polskie konta jak i PayPal? Bo w google ile ludzi tyle zdań i koniec końców sam mam wątpliwości...