Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-10-2019 11:12

(14-10-2019 17:00)nervous360 napisał(a):  A ja mam takie pytanie, czy istnieje możliwość zmiany maila w społeczności bulbshare?

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

chcesz linka na ponowną rejestrację? Ja mam konto na siebie i na siostrę, ale jeszcze na siostrę nie robiłam jakoś zadań


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - nervous360 - 15-10-2019 19:29

(15-10-2019 11:12)11natinka11 napisał(a):  
(14-10-2019 17:00)nervous360 napisał(a):  A ja mam takie pytanie, czy istnieje możliwość zmiany maila w społeczności bulbshare?

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

chcesz linka na ponowną rejestrację? Ja mam konto na siebie i na siostrę, ale jeszcze na siostrę nie robiłam jakoś zadań
Chętnie, byłoby super Smile

Sent from my COL-L29 using Tapatalk


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-10-2019 19:34

(15-10-2019 19:29)nervous360 napisał(a):  
(15-10-2019 11:12)11natinka11 napisał(a):  
(14-10-2019 17:00)nervous360 napisał(a):  A ja mam takie pytanie, czy istnieje możliwość zmiany maila w społeczności bulbshare?

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

chcesz linka na ponowną rejestrację? Ja mam konto na siebie i na siostrę, ale jeszcze na siostrę nie robiłam jakoś zadań
Chętnie, byłoby super Smile

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

Kiedyś dali link, bo miał być niby jakiś konkurs za polecanie i miał ktos wygrać chyba niby 400zł, ale jakoś cisza z tym i nie wiem czy ktoś coś wygrał.
Link sobie zachowałam, ale w skróconej formie https://bit.ly/2KoeXdK
Generalnie nie ma polecania w bulbshare, a link był wtedy kiedy miał być ten konkurs

Moje ostatnie wypłaty:

z prolific Smile

[Obrazek: prol08-10.png]

z H&M Smile

[Obrazek: hm11-10.png]

z wizja orange Smile

[Obrazek: wizja11-10.png]

z opinie Smile

[Obrazek: opinie11-10.png]

z reaktor opinii Smile

[Obrazek: reaktor14-10.png]

Poza tym stałe:
z street 50zł
z fbmedia 30zł

Jutro dodam spis ostatnio wypełnionych ankiet


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - slownykamil - 15-10-2019 21:20

Hej, potrzebuje drobnej pomocy. Dostaje dziennie z 3-4 ankiety na ysense za 0.90-4 $ ( nie mówię tu o ankietach z penauts) i bez znaczenia czy robie ankietę na telefonie cxy laptopie, po wejściu w ankietę dostaje 2-3 pytania po czym wywala ankietę i wraca na stronę startowa. Ankiety z penauts robie normalnie bez żadnego wywalania, masz jakiś pomysł ? Dzięki Smile jeśli prowadzisz jakaś grupę na facebook daj link, z chęcią dołączę.
Pozdrawiam !


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 15-10-2019 22:31

(15-10-2019 21:20)slownykamil napisał(a):  Hej, potrzebuje drobnej pomocy. Dostaje dziennie z 3-4 ankiety na ysense za 0.90-4 $ ( nie mówię tu o ankietach z penauts) i bez znaczenia czy robie ankietę na telefonie cxy laptopie, po wejściu w ankietę dostaje 2-3 pytania po czym wywala ankietę i wraca na stronę startowa. Ankiety z penauts robie normalnie bez żadnego wywalania, masz jakiś pomysł ? Dzięki Smile jeśli prowadzisz jakaś grupę na facebook daj link, z chęcią dołączę.
Pozdrawiam !
Jeżeli wyrzuca Cię z ankiet na stronę startową to oznacza, że się do nich nie kwalifikujesz. Jest to czymś normalnym w każdym panelu. Jednak trzeba też przyznać, że ySense nie wróciło jeszcze do starej formy po zmianach. U mnie przez ostatnie kilka dni jest duża poprawa pod względem ankiet, ale do niedawna było znacznie słabiej.

Jeśli chodzi o grupę to ja prowadzę taką małą na facebooku, ale z pewnością nie mogę jej podlinkować w temacie Natinki Smile

Wracając jeszcze do ySense - rozmawiałam przez ostatnie dni z kilkoma osobami i u wielu z nich ankiety zaczęły się pojawiać w miarę regularnie (łączy się to także z pozytywną kwalifikacją). Niemniej są też osoby, u których nadal sutuacja nie jest kolorowa.



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-10-2019 22:32

(15-10-2019 21:20)slownykamil napisał(a):  Hej, potrzebuje drobnej pomocy. Dostaje dziennie z 3-4 ankiety na ysense za 0.90-4 $ ( nie mówię tu o ankietach z penauts) i bez znaczenia czy robie ankietę na telefonie cxy laptopie, po wejściu w ankietę dostaje 2-3 pytania po czym wywala ankietę i wraca na stronę startowa. Ankiety z penauts robie normalnie bez żadnego wywalania, masz jakiś pomysł ? Dzięki Smile jeśli prowadzisz jakaś grupę na facebook daj link, z chęcią dołączę.
Pozdrawiam !

Sama mam ostatnio tu z ankietami problem, może dlatego że mniej sprawdzam na komputerze, więc ciężko mi pomóc.
Nie mam żadnej grupy


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 16-10-2019 11:40

(15-10-2019 21:20)slownykamil napisał(a):  Hej, potrzebuje drobnej pomocy. Dostaje dziennie z 3-4 ankiety na ysense za 0.90-4 $ ( nie mówię tu o ankietach z penauts) i bez znaczenia czy robie ankietę na telefonie cxy laptopie, po wejściu w ankietę dostaje 2-3 pytania po czym wywala ankietę i wraca na stronę startowa. Ankiety z penauts robie normalnie bez żadnego wywalania, masz jakiś pomysł ? Dzięki Smile jeśli prowadzisz jakaś grupę na facebook daj link, z chęcią dołączę.
Pozdrawiam !

Dokładnie, to oznacza, że się nie kwalifikujesz Smile Ysense to rotator ankietowy wiec to normalne, że z jakiejś części ankiet będzie wyrzucać. Każdy tak ma.
Ja również posiadam na FB grupę o ankietach, ale nie mogę tu jej podlinkować. Chyba jedna z największych o tej tematyce na FB, więc pewnie łatwo będzie znaleźć Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-10-2019 18:27

Ankiety zrobione w dniach 14 - 16 października (w weekend nie robiłam)

ankieta badanie opinii 30pkt - stan konta 486pkt
3 ankiety lifepointspanel za 150 , 300 i 300pkt - stan konta 1239pkt
ankieta reaktor opinii 7pkt - stan konta 9pkt
ankieta zymetria 5pkt - stan konta 160pkt
2 ankiety prolific za 0,55 funta i 0,75 funta (jedna nie doliczona jeszcze) - stan konta 0,75 funta
2 ankiety studentswatch za 2pkt i 1pkt - stan konta 44pkt
2 ankiety ysense za 0,53$ i 0,53$ - stan konta 14,20$
ankieta demando 10pkt - stan konta 96pkt
ankieta i-say 150pkt - stan konta 644pkt

2 ankiet mi niestety nie zaliczyło a robiłam sporo czasu

Poza tym pouzupełniałam troche wpisów w społecznościach i praktycznie mam wszystko na bierząco, no prawie wszystko Smile


moja kilkuletnia przygoda z ankietami - nervous360 - 16-10-2019 21:13

A ktoś mi powie jak się można dostać do tych społeczności np h&m i wizja Orange? Smile

Sent from my COL-L29 using Tapatalk


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 16-10-2019 21:35

(16-10-2019 21:13)nervous360 napisał(a):  A ktoś mi powie jak się można dostać do tych społeczności np h&m i wizja Orange? Smile

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

w różnych panelach są ankiety rekrutacyjne co jakiś czas do tych społeczności. Ja do wizji i h&m dostałem się z ankiet na lifepointspanel.