Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-09-2019 20:30

(09-09-2019 20:29)SonGoku920 napisał(a):  Wypłacałem 15 maja, otrzymałem 30 czerwca. Czyli 1,5 miesiąca. Jakoś przed otrzymanie wypłaty, zgłosiłem żądanie zapłaty na PP, i możliwe że przez to dostałem Smile.

Napisałem mail do JTN kiedy mogę się spodziewać pieniędzy ale nie odpisują . Jak zgłosiłeś to żądanie wypłaty na PP ? Mi przyszedł mail po złożeniu zamówienia na nagrodę że jest w trakcie realizacji a zamówiłem żeby na Paypal pieniądze przyszły.
[/quote]


Na paypal jest opcja zażądaj zapłaty i wpisujesz meil od kogo


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 09-09-2019 22:15

(09-09-2019 20:30)11natinka11 napisał(a):  
(09-09-2019 20:29)SonGoku920 napisał(a):  Wypłacałem 15 maja, otrzymałem 30 czerwca. Czyli 1,5 miesiąca. Jakoś przed otrzymanie wypłaty, zgłosiłem żądanie zapłaty na PP, i możliwe że przez to dostałem Smile.

Napisałem mail do JTN kiedy mogę się spodziewać pieniędzy ale nie odpisują . Jak zgłosiłeś to żądanie wypłaty na PP ? Mi przyszedł mail po złożeniu zamówienia na nagrodę że jest w trakcie realizacji a zamówiłem żeby na Paypal pieniądze przyszły.


Na paypal jest opcja zażądaj zapłaty i wpisujesz meil od kogo
[/quote]

Pod ten email wysłałem żądanie zapłaty z Paypal z którego przyszło potwierdzenie że złożyłem wniosek o wypłatę pieniędzy i z tego samego maila też dostaje od nich ankiety także to chyba jedyny email poprzez który mogę zarządać od nich pieniędzy : [email protected] . Na jaki email poprzez Paypal wysłałeś do nich żądanie ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 10-09-2019 18:00

Tak, na taki wysłałem żądanie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 10-09-2019 20:05

Będę od dziś robić 2 dniowe raporty niezależnie od tego czy zrobię 5 ankiet czy 15 przez te 2 dni.

Ankiety w dniach 9-10 wrzesień:

ankieta kantar 160pkt - stan konta 865pkt
ankieta klub zdrowia 5pkt - stan konta 322pkt (czekam na wypłatę)
ankieta badanie opinii 20pkt - stan konta 60pkt i czekam na wypłatę 50zł
ankieta zymetria 15pkt - stan konta 28pkt
2 ankiety ysense 0,53$ i 0,53$ - stan konta 7,28$ i czekam na 2 wypłaty po 10$
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczona) - stan konta 28,79$ (prawie będę mieć wypłatę)
ankieta reaktor opinii 15pkt - stan konta 480pkt (48zł)

Miałam dziś rozmowę z koordynatorem na temat tej pracy jako ankieter telefoniczny i potem przeprowadziłam jedną ankietę z losową osobą (ciężko było, prawie wszyscy odmawiają) i dostałam ta pracę na umowę zlecenie. Jutro mam wysłać dokumenty i ustalą mi grafik Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 10-09-2019 21:35

(10-09-2019 20:05)11natinka11 napisał(a):  Będę od dziś robić 2 dniowe raporty niezależnie od tego czy zrobię 5 ankiet czy 15 przez te 2 dni.

Ankiety w dniach 9-10 wrzesień:

ankieta kantar 160pkt - stan konta 865pkt
ankieta klub zdrowia 5pkt - stan konta 322pkt (czekam na wypłatę)
ankieta badanie opinii 20pkt - stan konta 60pkt i czekam na wypłatę 50zł
ankieta zymetria 15pkt - stan konta 28pkt
2 ankiety ysense 0,53$ i 0,53$ - stan konta 7,28$ i czekam na 2 wypłaty po 10$
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczona) - stan konta 28,79$ (prawie będę mieć wypłatę)
ankieta reaktor opinii 15pkt - stan konta 480pkt (48zł)

Miałam dziś rozmowę z koordynatorem na temat tej pracy jako ankieter telefoniczny i potem przeprowadziłam jedną ankietę z losową osobą (ciężko było, prawie wszyscy odmawiają) i dostałam ta pracę na umowę zlecenie. Jutro mam wysłać dokumenty i ustalą mi grafik Smile

Gratuluję nowej pracySmile Też się zastanawiałam czy się zgłosić bo w Demando była mozliwość, ale z tego co piszesz komputer musi być szybki i obsługiwac ich program, więc dobrze że się nie zgłosiłam, bo mój ledwo działa. Jeszcze raz gratulacje, pewnie niedługo będziesz do nas dzwonićSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - DR4G - 11-09-2019 00:45

O, dobrze wiedzieć od kogo nie odbierać Tongue


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-09-2019 06:14

(11-09-2019 00:45)DR4G napisał(a):  O, dobrze wiedzieć od kogo nie odbierać Tongue

To system losuje osoby, to nie muszą być osoby co są w panelach badawczych

(10-09-2019 21:35)ggusiaja napisał(a):  
(10-09-2019 20:05)11natinka11 napisał(a):  Będę od dziś robić 2 dniowe raporty niezależnie od tego czy zrobię 5 ankiet czy 15 przez te 2 dni.

Ankiety w dniach 9-10 wrzesień:

ankieta kantar 160pkt - stan konta 865pkt
ankieta klub zdrowia 5pkt - stan konta 322pkt (czekam na wypłatę)
ankieta badanie opinii 20pkt - stan konta 60pkt i czekam na wypłatę 50zł
ankieta zymetria 15pkt - stan konta 28pkt
2 ankiety ysense 0,53$ i 0,53$ - stan konta 7,28$ i czekam na 2 wypłaty po 10$
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczona) - stan konta 28,79$ (prawie będę mieć wypłatę)
ankieta reaktor opinii 15pkt - stan konta 480pkt (48zł)

Miałam dziś rozmowę z koordynatorem na temat tej pracy jako ankieter telefoniczny i potem przeprowadziłam jedną ankietę z losową osobą (ciężko było, prawie wszyscy odmawiają) i dostałam ta pracę na umowę zlecenie. Jutro mam wysłać dokumenty i ustalą mi grafik Smile

Gratuluję nowej pracySmile Też się zastanawiałam czy się zgłosić bo w Demando była mozliwość, ale z tego co piszesz komputer musi być szybki i obsługiwac ich program, więc dobrze że się nie zgłosiłam, bo mój ledwo działa. Jeszcze raz gratulacje, pewnie niedługo będziesz do nas dzwonićSmile

Też mam słaby komputer, ale jakoś przeszło. Może spróbuj. Ja liczę z tego 600zl dorobić bo nie chce więcej niż 15 godzin tygodniowo, a można wziąć ile się chce ale min 12 godzin tygodniowo i jest 15zl brutto za godzinę. Obym w ciągu godziny 2 ankiety przeprowadziła, bo większość odmawia i w próbie w 45 min przeprowadziłam jedna ankietę i druga w połowie przerwana


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-09-2019 19:42

Czy może ktoś robił ankietę o coca cola w ysense i miał na końcu komunikat survey closed jak ja?
Polecam napisać do dostawcy ankiety czyli na stronie https://www.clearvoicesurveys.com w kontakt i pisząc, że zrobiło sie ankietę o coca cola w ysense.com i na końcu było survey closed i nie otrzymało się zapłaty i podać link ankiety oraz meil i login do ysense. Ja tak zrobiłam
Już kilka razy pisałam do różnych dostawców ankiet i w większości po czasie mi doliczali za ankietę


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 11-09-2019 19:55

(11-09-2019 19:42)11natinka11 napisał(a):  Czy może ktoś robił ankietę o coca cola w ysense i miał na końcu komunikat survey closed jak ja?
Polecam napisać do dostawcy ankiety czyli na stronie https://www.clearvoicesurveys.com w kontakt i pisząc, że zrobiło sie ankietę o coca cola w ysense.com i na końcu było survey closed i nie otrzymało się zapłaty i podać link ankiety oraz meil i login do ysense. Ja tak zrobiłam
Już kilka razy pisałam do różnych dostawców ankiet i w większości po czasie mi doliczali za ankietę
Chyba mówisz o tej ankiecie, którą również miałam - czyli o opakowaniach Coca-Coli (temat powiązany także z ochroną środowiska). Napisałam ticket do ySense - robiłam tak również kilka razy i zawsze po czasie otrzymywałam zapłatę (wtedy jeszcze w Clixsense). Jednak dzięki za informację, że można to również spokojnie robić u dostawcy - następnym razem spróbuję w taki sposób (teraz już niestety i tak nie mam linku do ankiety, a jedynie komunikat końcowy, którego zrobiłam screen). To mój pierwszy przypadek (od czasu zmian), w którym nie otrzymałam płatności i mam nadzieję, że takie błędy będą pojawiały się coraz rzadziej Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 12-09-2019 20:41

Moje kolejne zestawienie ankiet z 2 dni Smile Nie zrobiłam za wiele ankiet, więcej mnie odrzuciło, ale obiecałam że czy mało czy duzo zrobię, będę co 2 dni dodawać raport Smile

ankiety zrobione w dniach 11-12 wrzesnia

ankieta ysense 0,53$ (plus niestety 2 ankiety niezaliczone mimo wypełnienia Sad) - stan konta 1,7$
ankieta prolific 0,32 funta (jeszcze nie doliczona) - stan konta 1,06 funta
ankieta opinie 260pkt (nie udało się całej, a była do 1200pkt) - stan konta 1210pkt i czekam na wypłatę
ankieta surveyo24 0,29$ - stan konta 4,35$ (435pkt)
ankieta i-say 75pkt - zlecone 2 euro i zostało 9pkt

Co do pracy na umowę zlecenie ankietera to pewnie niedługo zacznę bo pewnie jutro do nich dojdą moje wysłane dokumenty

Martwi mnie, że strasznie mi komputer zamula, a z pewnych względów mogę kupić nowy dopiero za 2 lub 3 miesiące.

Ostatnio otrzymane wypłaty

z bsafer Smile

[Obrazek: bsafer10-09.png]

z forum street Smile

[Obrazek: street12-09.png]

2 wypłaty z ysense Smile

[Obrazek: ysense-11-09.png]