Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 06-09-2019 11:10

(05-09-2019 08:58)11natinka11 napisał(a):  Nie wiem co mam nie tak z ysense. Addon pokazuje mi że mam ankiety a na stronie nie ma. Ma ktoś tak? Nie wie może ktoś dlaczego?
Hej Natinka Smile Ten Addon jeszcze nie działa (przynajmniej u mnie) w 100% poprawnie tzn. nie zawsze aktualizuje się od razu i czasem trzeba odświeżyć stronę lub wyjść z niej i otworzyć na nowo, aby "zaskoczył". U mnie w większości przypadków, gdy dodatek pokazuje ankiety, po kliknięciu przekierowuje mnie do panelu i one rzeczywiście tam się znajdują. Jednak czasem jest tak, że już ich nie ma (czyli przypuszczam, że straciły ważność, a Addon się nie zaktualizował) lub są dostępne, jeśli kliknie się w zakładkę 'ankiety' samodzielnie (czyli Addon nie robi automatycznego przekierowania, tylko przenosi mnie na główną stronę, gdzie ankiet brak). Podobnie jest z naliczaniem wynagrodzenia za ankiety - jest ono widoczne w panelu od razu po wypełnieniu, a w Addon dopiero po chwili i/lub odświeżeniu strony.

Jednak u mnie dzieje się tak jedynie czasem i raczej jako wyjątek, a nie reguła Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-09-2019 18:01

Będę chyba na umowę zlecenie pracować zdalnie jako ankieter. Dostałam się z rekrutacji w badanie opinii. Oczywiście jak sobie dam radę, zobaczymy. A poza tym muszę kupić słuchawki nauszne z mikrofonem. Już przeczytałam szkolenie, zainstalowałam program i jutro muszę kupić te słuchawki i będę mieć rozmowę testowa. Oczywiście wszystko po tej rozmowie się okaże czy się nadaję bo nawet w szkoleniu jest informacja że nie każdy się nadaje.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 09-09-2019 09:14

Ja także miałem możliwość dołączenia do pracy jak ankieter w badanie opinii ale niestety praca zawodowa i za dużo czasu bym nie miał żeby jeszcze tam próbować dorabiać.Ale życzę Ci powodzenia i mam nadzieje że się pochwalisz jak Ci się uda.Big Grin A mam pytanie na czym polega praca w bsafer?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-09-2019 13:26

(09-09-2019 09:14)xScigajx napisał(a):  Ja także miałem możliwość dołączenia do pracy jak ankieter w badanie opinii ale niestety praca zawodowa i za dużo czasu bym nie miał żeby jeszcze tam próbować dorabiać.Ale życzę Ci powodzenia i mam nadzieje że się pochwalisz jak Ci się uda.Big Grin A mam pytanie na czym polega praca w bsafer?

Z bsafer jeszcze nie wiadomo za bardzo, ale mocno się ogłaszaja na facebooku (stad się zarejestrowałam). Na razie zarobiłam za podanie kontaktu do kilku firm np banków, operatorów itp i porozmawianie przez telefon i za 2 poleconych 10zł i dostałam wypłatę już 30zł i teraz na 10tego dostanę 50zł.
Pracuja nad projektem aby wszystkie firmy co maja nasze dane nam płaciły, ale nie wiem jak to wyjdzie.
Co do tego ankietera to nie wiem czy mi wyjdzie, bo w tym programie jest test parametrów i mój komputer nie jest za dobry i źle ten test wychodzi, podobno będzie spowalniał przesyłanie głosowe (coś tam z voip, nie znam się)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 09-09-2019 17:24

(08-09-2019 18:01)11natinka11 napisał(a):  Będę chyba na umowę zlecenie pracować zdalnie jako ankieter. Dostałam się z rekrutacji w badanie opinii. Oczywiście jak sobie dam radę, zobaczymy. A poza tym muszę kupić słuchawki nauszne z mikrofonem. Już przeczytałam szkolenie, zainstalowałam program i jutro muszę kupić te słuchawki i będę mieć rozmowę testowa. Oczywiście wszystko po tej rozmowie się okaże czy się nadaję bo nawet w szkoleniu jest informacja że nie każdy się nadaje.

Gratulacje Natinka, bardzo ciekawa jestem jak to wygląda, mam nadzieję, że zdasz relację Smile No i trzymam kciuki.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 09-09-2019 17:46

Witam zlecał ktoś nagrodę z JTN Panel ? Uzbierałem 1000 punktów i zleciłem wypłatę 110zł na Paypal i minęły 4 tygodnie i nic na Paypal nie przyszło.. Także jestem ciekaw czy ktoś wypłacał a jak już wypłacał ktoś to po jakim czasie pieniądze przyszły na konto Paypal ? Pozdrawiam serdecznie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 09-09-2019 18:06

(09-09-2019 17:46)SonGoku920 napisał(a):  Witam zlecał ktoś nagrodę z JTN Panel ? Uzbierałem 1000 punktów i zleciłem wypłatę 110zł na Paypal i minęły 4 tygodnie i nic na Paypal nie przyszło.. Także jestem ciekaw czy ktoś wypłacał a jak już wypłacał ktoś to po jakim czasie pieniądze przyszły na konto Paypal ? Pozdrawiam serdecznie.

Wypłacałem 15 maja, otrzymałem 30 czerwca. Czyli 1,5 miesiąca. Jakoś przed otrzymanie wypłaty, zgłosiłem żądanie zapłaty na PP, i możliwe że przez to dostałem Smile.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 09-09-2019 18:42

(09-09-2019 17:24)Agusek76 napisał(a):  
(08-09-2019 18:01)11natinka11 napisał(a):  Będę chyba na umowę zlecenie pracować zdalnie jako ankieter. Dostałam się z rekrutacji w badanie opinii. Oczywiście jak sobie dam radę, zobaczymy. A poza tym muszę kupić słuchawki nauszne z mikrofonem. Już przeczytałam szkolenie, zainstalowałam program i jutro muszę kupić te słuchawki i będę mieć rozmowę testowa. Oczywiście wszystko po tej rozmowie się okaże czy się nadaję bo nawet w szkoleniu jest informacja że nie każdy się nadaje.

Gratulacje Natinka, bardzo ciekawa jestem jak to wygląda, mam nadzieję, że zdasz relację Smile No i trzymam kciuki.

Również gratuluję - wydaje się, że to bardzo ciekawa opcja, no i zawsze jakieś nowe doświadczenie Smile Przy okazji dobrze wiedzieć, że czasem w panelach można trafić na takie "nietypowe" perełki. Powodzenia!


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-09-2019 19:10

(09-09-2019 18:42)Marta. napisał(a):  
(09-09-2019 17:24)Agusek76 napisał(a):  
(08-09-2019 18:01)11natinka11 napisał(a):  Będę chyba na umowę zlecenie pracować zdalnie jako ankieter. Dostałam się z rekrutacji w badanie opinii. Oczywiście jak sobie dam radę, zobaczymy. A poza tym muszę kupić słuchawki nauszne z mikrofonem. Już przeczytałam szkolenie, zainstalowałam program i jutro muszę kupić te słuchawki i będę mieć rozmowę testowa. Oczywiście wszystko po tej rozmowie się okaże czy się nadaję bo nawet w szkoleniu jest informacja że nie każdy się nadaje.

Gratulacje Natinka, bardzo ciekawa jestem jak to wygląda, mam nadzieję, że zdasz relację Smile No i trzymam kciuki.

Również gratuluję - wydaje się, że to bardzo ciekawa opcja, no i zawsze jakieś nowe doświadczenie Smile Przy okazji dobrze wiedzieć, że czasem w panelach można trafić na takie "nietypowe" perełki. Powodzenia!

Dziękuję. Po ankiecie w badanie opinii była ankieta rekrutacyjna. No zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś nie dodzwoniłam się na rozmowę testowa. Może dlatego, że przed 19 dzwoniłam, a trzeba było do 19 zgłosić. Już słuchawki nauszne kupiłam, oprogramowanie zainstalowałam i poczytałam zasady.

Moje ostatnie wypłaty:

z ysense Smile
Zaczęłam więcej polecać w grupach na facebooku, także zagranicznych. Polecam każdemu, łatwo można mieć poleconych jak się dobrze opisze i da link.
Czekam teraz na kolejne 2 wypłaty po 10$

[Obrazek: ysense06-09.png]

z firmy z facebooka Smile
Łatwy zarobek, nic nie robię przy tym, na razie nie mam problemów, dobry z nimi kontakt, obiecuja, że dodatek nie widzi haseł

[Obrazek: fac2.png]

Jakby co ostatnio robię więcej ankiet, tylko tak nie mogę spiac się na raporty, bo zapominam zapisywać.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 09-09-2019 20:29

Wypłacałem 15 maja, otrzymałem 30 czerwca. Czyli 1,5 miesiąca. Jakoś przed otrzymanie wypłaty, zgłosiłem żądanie zapłaty na PP, i możliwe że przez to dostałem Smile.
[/quote]

Napisałem mail do JTN kiedy mogę się spodziewać pieniędzy ale nie odpisują . Jak zgłosiłeś to żądanie wypłaty na PP ? Mi przyszedł mail po złożeniu zamówienia na nagrodę że jest w trakcie realizacji a zamówiłem żeby na Paypal pieniądze przyszły.