Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - bepol - 21-08-2019 21:46

Nie wszyscy je dostali. Oni też robią ostrą selekcje.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-08-2019 19:14

Powoli się wdrażam z powrotem w ankiety. Jeszcze miałam gościa kilka dni do wtorku, ale teraz nie będę miała wyjazdów i będę więcej ankiet robic.

Zrobione ankiety w dniach 19 do 22 sierpnia:

ankieta opinie 400pkt - stan konta 3950pkt
ankieta badanie opinii 20pkt - stan konta 842pkt
3 ankiety prolific za 3,35 funta, 2 funta i 0,63 funta - otrzymana wypłata
poznaj to 17pkt - stan konta 197pkt
ankieta greenpanthera (jeszcze nie doliczone) - stan konta 26,21$ (niewiele brakuje do wypłaty)
2 ankiety kantar za 160pkt i 80pkt - stan konta 685pkt
ankieta klub zdrowia 15pkt - stan konta 257pkt
ankieta lifepointspanel 300pkt - stan konta 4445pkt
ankieta ysense 0,53$ - stan konta 2,22$ i oczekująca wypłata 10$

Poza tym sporo wpisów w społecznościach nadrobiłam Smile

Ostatnio otrzymane wypłaty Smile

Z opinie Smile

[Obrazek: opinie-20-08.png]

z prolific Smile

[Obrazek: prol21-08.png]

z ysense (dawniej clixsense) Smile

[Obrazek: ysence-20-08.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Cøńńdi - 31-08-2019 18:19

Cześć, warto w ogóle zaczynać z tymi ankietami? Słyszałem dużo opinii, że są lepsze sposoby na zarabianie w internecie i ankiety nie są do końca opłacalne.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 01-09-2019 10:36

Oczywiście, że są bardziej i mniej opłacalne sposoby zarabiania online. Moim zdaniem warto jednak zarabiać różnymi metodami i nie ograniczać się tylko do jednej. Zawsze, gdy jedna metoda nie wypali, to masz jakieś przychody z kolejnej (większe i mniejsze).

Płatne ankiety są jedną z najprostszych metod, gdzie praktycznie każdy może zacząć zarabiać z marszu — bez specjalnego przygotowania, wiedzy, inwestycji pieniężnej, bez własnych stron www itp.

Inne metody mogą być np. bardziej skomplikowane i prawda jest taka, że nie każdy początkujący się w nich odnajdzie z marszu. To, że inne metody są bardziej opłacalne, nie zawsze też oznacza, że bardziej opłacalne dla wszystkich. Warto więc zarabiać na ankietach i w międzyczasie uczyć się, poznawać te bardziej skomplikowane i teoretycznie lepiej płatne metody Smile

I zależy też, czego szukasz. Bo jeśli szukasz zarobków takich jak na etacie, to na samym wypełnianiu ankiet takich przychodów nie osiągniesz. No, chyba że mega aktywnie będziesz korzystał z programów partnerskich, które oferują niektóre panele ankietowe, ale tutaj znowu — nie każdy się w tym odnajdzie...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adam_per - 01-09-2019 10:54

Natinka coraz bardziej super, chyba tworzysz to co niewielu (lub jedynej osobie) sie w internecie udalo, pełną pensje, cały etat z zarabiania (dorabiania) na ankietach, gratulacje.

-

(21-08-2019 21:28)Kryspin napisał(a):  mieliście rekrutacje do badania na studentswatch za 80 zł?

tak, Kryspin, ale nie zakwalifikowalem sie

-

Nova i Songoku sprobojcie wyczyscic cache przegladarki, jak dlugo sie pracuje na przegladarce a z ankietami szczegolnie to ma sie mnstwo "ankiet" na kompie, cookies juz przedawnionych, po prostu danych, które spowalniaja, "kłócą sie" czy nadpisuja czesciowo...

-

apropos, znalazlem spis zagranicznych stron ankietowych, są tam znane i nieznane strony, wklejcie w google lub usuncie nadmiar kropek, bo moze automat usuwac tutaj:
www...classifiedsurveys...com/classifiedsurveylist-2.html


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Owl_ - 01-09-2019 13:00

(01-09-2019 10:54)adam_per napisał(a):  Natinka coraz bardziej super, chyba tworzysz to co niewielu (lub jedynej osobie) sie w internecie udalo, pełną pensje, cały etat z zarabiania (dorabiania) na ankietach, gratulacje.

Tylko żeby mówić o pełnej pensji i zarobkach jak na etacie, wypadałoby zarabiać na ankietach, chociażby najniższą krajową, która w 2019 wynosi np. 2250 zł brutto, czyli około 1634 zł netto. Na samym wypełnianiu ankiet tyle się nie zarobi... Na programach partnerskich paneli ankietowych — owszem, jest to osiągalne.

Natinka i dziewczyny osiągają na ankietach fajne zarobki (z tego, co widzę 500 zł - 1000 zł miesięcznie), ale minimalnej płacy w Polsce (1634 zł netto) jednak chyba nie osiągają?

Mimo wszystko nie są to wcale małe zarobki z tych ankiet, ponieważ wielu ludzi nie potrafi zarobić nawet tych kilku stów z zarabiania online. Więc jak widać i na ankietach można zarabiać całkiem fajnie i gratulacje się należą Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-09-2019 15:23

(31-08-2019 18:19)Cøńńdi napisał(a):  Cześć, warto w ogóle zaczynać z tymi ankietami? Słyszałem dużo opinii, że są lepsze sposoby na zarabianie w internecie i ankiety nie są do końca opłacalne.

Za ankiety jest pewny zarobek, bo wykonujesz określoną usługę i na pewno za Twój poświęcony czas Ci zapłacą, natomiast inne metody są niezbyt pewne czy się zarobi

(01-09-2019 10:54)adam_per napisał(a):  Natinka coraz bardziej super, chyba tworzysz to co niewielu (lub jedynej osobie) sie w internecie udalo, pełną pensje, cały etat z zarabiania (dorabiania) na ankietach, gratulacje.

-

Całą pensję może nie, ale min 500zł już mam, zwłaszcza zarobek się mi powiększyć wraz z pojawieniem się społeczności dyskusyjnych, bo w nich lepiej płacą za opinię opisową, a mam już w tym coraz większą wprawę i coraz łatwiej mi to przychodzi. Co do ankiet to ostatnio robię to co mi się bardziej opłaca.

Moje zaległe wypłaty:

Ze społeczności foodies Smile

[Obrazek: foodies28-08.png]


z survey24 Smile

[Obrazek: surv24-26-08.png]

z ysence Smile

[Obrazek: ysence27-08.png]

ze społeczności electrolux Smile

[Obrazek: ele27-08.png]

[Obrazek: ele27-082.png]


Z Nowego programu zarobkowego, w którym jestem od wtorku.
Jest to polska firma reklamowa, w której płacą 50zł za przystąpienie (po drugim tygodniu) i 30zł co tydzień, płatne w każdy piatek. Zarobek jest bardzo prosty, wystarczy tylko pobrać dodatek do przeglądarki i wpisać numer, który podadzą oraz wchodzić min co 2 dzień na facebook na komputerze. Aby się zarejestrować trzeba napisac wiadomość prywatną na ich fanpage z nazwiskiem osoby która poleciła i że się jest zainteresowanym. Wtedy oni się odzywają. Za polecenie jest 5zł. Jak ktoś zainteresowany to może mi napisac w wiadomości prywatnej.

[Obrazek: fac.png]

Poza tym dostałam 1 funt z aplikacji bulbshare (mam tam pecha, bo więcej tam robię ankiet bezpłatnych a płatne już zajęte miejsca niestety i się spóźnię) i 2 zł wyrównania od zymetrii.

Jutro dodam mój raport zarobkowy za sierpień.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-09-2019 13:48

Mogę stwierdzić, że racja to, że im więcej się jest aktywnym tym więcej ankiet przychodzi. Ja ostatnio pofolgowałam to już jakiś czas mam mniej ankiet.
Także szybkość wypełniania liczy się czy się zakwalifikuje, bo im później się przystąpi tym większa szansa na odrzucenie, nawet juz po kilku godzinach.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-09-2019 06:33

Posumowanie sierpnia

Ankiety:

zymetria 25zł
opinie 50zł
ysence 20$ - ok 75zł
prolific 8,43 funta - ok 40zł
survey024 48zł
bulbshare 2 funty = ok 10zł

Społeczności badawcze:

street 50zł
foodies 22,5 funta - ok 91zł
electrolux 60zł
h&m 4,25 euro - ok 18zł

Inne:

bsafer 30zł
cashbackrabat 100zł
facebook 30zł

Razem ok 630zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-09-2019 08:58

Nie wiem co mam nie tak z ysense. Addon pokazuje mi że mam ankiety a na stronie nie ma. Ma ktoś tak? Nie wie może ktoś dlaczego?