Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 16-08-2019 11:02

Na ySense teraz wypłata PayPal od 10$ Big Grin oby tak zostało Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szakal666 - 16-08-2019 11:40

z jakich ankiet najbardziej warto korzystać wedlug was? Na razie jestem na ysense tylko


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 16-08-2019 17:21

przed chwilą dostałem maila z ankietą z i-say trochę mnie zdziwiło bo w treści było napisane coś o testowaniu nowego produktu no i na koniec okazało się że mogę testować nowy produkt którego nie ma jeszcze na rynku Smile

w ysense po wymianie 10$ była informacja że wyślą je w ciągu 2-3 dni roboczych ciekawe Idea


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 16-08-2019 18:43

(16-08-2019 17:21)Kryspin napisał(a):  przed chwilą dostałem maila z ankietą z i-say trochę mnie zdziwiło bo w treści było napisane coś o testowaniu nowego produktu no i na koniec okazało się że mogę testować nowy produkt którego nie ma jeszcze na rynku Smile

w ysense po wymianie 10$ była informacja że wyślą je w ciągu 2-3 dni roboczych ciekawe Idea
Dobrze Ci idzie w różnego rodzaju testowaniach (w takim sensie, że sporo propozycji otrzymujesz) Smile Gratuluję! Ja jakoś nie mam póki co szczęścia do takich ofert, ale liczę, że niebawem się to zmieni Smile

Jeśli o ySense chodzi to u mnie wypłata dotarła po 2 dniach od momentu zlecenia, więc czas oczekiwania jak najbardziej na plus.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-08-2019 20:51

Ja już po wyjazdach i już w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam więc od poniedziałku się biorę solidnie za ankiety Smile
Do tej pory co mi się udało to robiłam trochę ankiet czy wpisów w społecznościach, ale mam kiepsko z internetem w telefonie, więc miałam ograniczone pole.
Jutro zrobię podsumowanie za lipiec i dodam zaległe wypłaty.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-08-2019 16:27

Moje zaległe dowody wypłat.

Jeszcze w lipcu:

Z aplikacji bulbshare Smile

[Obrazek: bulb31-07.png]

[Obrazek: bulb231-07.png]

Z prolific Smile

[Obrazek: prol31-07.png]

Wypłaty do tej pory w sierpniu Smile

z surveyo24 Smile

[Obrazek: surv24-02-08.png]

z cashbackrabat Smile

[Obrazek: cashback0508.png]

z forum thestreet Smile

[Obrazek: street-09-08.png]


z bsafer Smile (nowa strona do zarabiania, ale wpisowe jest 15zł i strona na razie sie rozwija i było kilka ofert, ale teraz na razie juz tak nie ma ofert, jakby ktoś chciał reflink https://bsafer.pl/bsafer/shared/9934ab8127a441447b756ae6963b8d72 , czysty link https://bsafer.pl/)

[Obrazek: bsafer12-08.png]

z bulbshare Smile

[Obrazek: bulb14-08.png]

z forum h&m Smile

[Obrazek: hm14-08.png]

z zymetrii Smile

[Obrazek: zymetria-15-08.png]


Moje podsumowanie za lipiec Smile

prolific 11,68 funta - ok 32zł
foodies 7 euro - ok 28zł
cashbackrabat 26 euro - ok 105zł
forum h&m 4,25 euro - ok 18zł
surveyo24 - 21zł
opinie - 50zł
clixsense 54,5$ - ok 203zł
netpanel - 51zł
bulbshare 5 funta - ok 23zł
the street - 50zł
kantar - doładowanie za 20zł


Łącznie w lipcu ok 581zł + doładowanie za 20zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 19-08-2019 17:15

Mimo wypoczynku, który miałaś - zyski nadal na wysokim poziomieSmile GratulujęSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 20-08-2019 11:18

Jak to możliwe że w piątek wypłaciłem pieniądze z ySense na Paypal i dziś doszły ... także postanowiłem pójść za ciosem i wypłacić następne 10 dolarów ale nie da się pojawia się taki komunikat :

An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name.

Email mam taki sam jak na ySense tak samo imię i nazwisko po za tym tak jak pisałem w piątek normalnie wypłaciłem i dziś pieniądze doszły a jak próbuję dziś wypłacić to się nie da .

Sprawdzałem wszystkie dane i na pewno się zgadzają .


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - nova_a - 20-08-2019 12:32

Czy ktoś w najbliższych dniach realizował nagrodę w postaci doładowania Orange w Klubie Kantar? Na koniec, zamiast kodu doładowania wyskakuje mi komunikat, że nie wszystkie dane zostały wpisane poprawnie - a wszystko wypełniłam dobrze Sad


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-08-2019 21:28

mieliście rekrutacje do badania na studentswatch za 80 zł?