Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 06-08-2019 17:24

PÓKI CO mam porównywalnie a może i lepiej. Co prawda nie mam rotatorów, ale ankiety wskakują i mniejsza odrzucalność także na plus Wink.
Ale co nie zmienia faktu że brakuje mi OW...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-08-2019 17:40

(06-08-2019 17:11)DorszGaming napisał(a):  U was też zupełny brak ankiet na ySense po tych całych zmianach?

u mnie w pierwszy dzień było kilka ankiet a od tamtej pory to wczoraj AŻ jedna Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 06-08-2019 18:09

(06-08-2019 17:24)obey93 napisał(a):  PÓKI CO mam porównywalnie a może i lepiej. Co prawda nie mam rotatorów, ale ankiety wskakują i mniejsza odrzucalność także na plus Wink.
Ale co nie zmienia faktu że brakuje mi OW...
U mnie podobnie jeśli chodzi o odrzucalność - jest znacznie mniejsza obecnie niż w Clixsense (mogłoby już tak zostać na stałe Smile ).

Dziś udało mi się wykonać 2 ankiety z Peanut Labs, a wcześniej nie miałam u nich ani jednej ukończonej. Ogólnie od początku zmiany, jedynie w niedzielę nie wypełniłam żadnej ankiety.

Wygląda na to, że powinno być dobrze. Jeśli chodzi o rotatory, to pewnie niebawem się pojawią. Mi w niektórych momentach (po odświeżeniu strony) zdarza się je widzieć, ale niestety dosłownie na 3 sekundy (tak, że nie zdążę nawet w nie kliknąć).

No i nadal jest problem z wypłatami, ale czytałam, że pracują nad tym Smile

Edit: Przeczytane na ichniejszym forum: Zmiana widoku powoduje pojawienie się rotatorów. Rzeczywiście "coś w tym jest" Smile


[Obrazek: rotatory.jpg]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-08-2019 15:34

Ja teraz jestem na ostatnim trzecim wyjeździe do 16 sierpnia i co uda mi się zrobić z telefonu to trochę robię , ale mam słaby internet. Pozdrawiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 09-08-2019 20:02

Hej Smile Mała informacja dla wszystkich panelistów z ySense - można już dokonywać wypłat przez PayPal. Jeśli ktoś z Was posiada w nazwisku polskie znaki, to w profilu należy je na takie zmienić (nie ma żadnego problemu z zatwierdzeniem). Tym samym po wybraniu opcji 'wypłata' nie wyskakuje już błąd, a potwierdzenie, że proces jest w trakcie realizacji Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 10-08-2019 09:09

Jeśli ktoś nie miał okazji rejestracji do appki Bulbshare(forum o płatkach), mogę zaprosić Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 14-08-2019 11:01

u mnie dziś dobry dzień przed chwilą mail z philipsa że zdobyłem 85 zł do tego kurier jedzie do mnie z paczką do testowania nowych gum Mentos Huh


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - SonGoku920 - 15-08-2019 14:09

Witam jestem ciekaw czy u wszystkich Państwa taka posucha z ankietami jak u mnie na stronie : Life Points ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 15-08-2019 15:50

(15-08-2019 14:09)SonGoku920 napisał(a):  Witam jestem ciekaw czy u wszystkich Państwa taka posucha z ankietami jak u mnie na stronie : Life Points ?
U mnie w Life Points ankiet jest dużo. Dziś np. udało mi się wypełnić jedną za 500 punktów i jedno krótkie pytanie za 1 punkt (a w święta zazwyczaj ankiet nie ma lub jest ich bardzo mało). Nie wszystkie ankiety z tego panelu docierają na maila, warto się logować chociaż czasem, aby sprawdzić dostępność Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-08-2019 16:01

(15-08-2019 14:09)SonGoku920 napisał(a):  Witam jestem ciekaw czy u wszystkich Państwa taka posucha z ankietami jak u mnie na stronie : Life Points ?

u mnie na life sporo ankiet ale coś w ostatnich dniach nie mogę wypełnić żadnej a brakuje 100 punktów do wypłaty. Teraz ankieta jest za 75 pkt ale trzeba robić foto elektrycznej szczoteczki do zębów Big Grin Lol