Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 21-06-2019 17:06

(19-06-2019 17:34)Kryspin napisał(a):  
(19-06-2019 16:29)ggusiaja napisał(a):  
(19-06-2019 11:35)Kryspin napisał(a):  wczoraj jak co pół roku dostałem gazetkę od gfk gdzie skanuje zakupy. Teraz jest jeszcze lepiej znieśli limit zaproszeń do panelu podnieśli też liczbę punktów z 250 do 300 za polecenie plus za każde gospodarstwo które z nimi współpracuje będzie się dostawać dodatkowe punkty w gazetce jest info że jeżeli będziesz rekrutować jedno gospodarstwo tygodniowo to miesięcznie można zarobic od 100 do 1000 zł do tego podnieśli punkty tygodniowe za stałą współpracę dostawało się 50 pkt teraz będzie to 75 pkt dla aktywnych gospodarstw będą też specjalne bonusy ale to mają napisać w następnym wydaniu gazetki Smile

Tak szukają nowych osób, bo tez sami wysyłają zaproszenia, oatatnio takie dostałam, ale jeszcze osobiście nie przystąpiłam do tego, bo mam mało czasu a nie wiem jak długo trwa to skanowanie? Czy dużo czasu na to trzeba poświęcić? Kiedyś nawet od Ciebie brałam link ale zrezygnowałam bo tego czasu wciąż mało.

większość czasu zależy od ilości zakupów Wink np dziś swoje zakupy z kauflandu i biedronki wbijalem ok 8 minut. Najdłużej czasu zajmuje skasowane wędlin na wagę bo musisz z książki wybrać jaka to wędlina później producenta i masz w skanerze pytania czy drobiowe czy w kawałku czy plasterki opakowanie producenta czy kupione podczas zakupów w sklepie. Ogólnie ja w tygodniu wbijam 3-4 razy zakupy. Nawet np jedną gazetę Wink przez 5 lat wyrobilem się w tym Big Grin

A czy obliczałeś ile czasu w ciągu miesiąca to zajmuje, jak przekłada się to na ilość zarobionych punktów (ilość tych punktów=pieniądze)? Bez tych dodatków - za gospodarstwa domowe które "zwerbujesz" i bez liczenia na to, że może dostaniesz nagrodę za sumienność. Jestem po prostu ciekawa ile z tego jest faktycznie zysku, bo trochę to dla mnie enigmatyczne.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 21-06-2019 17:37

(21-06-2019 17:06)Agusek76 napisał(a):  
(19-06-2019 17:34)Kryspin napisał(a):  
(19-06-2019 16:29)ggusiaja napisał(a):  
(19-06-2019 11:35)Kryspin napisał(a):  wczoraj jak co pół roku dostałem gazetkę od gfk gdzie skanuje zakupy. Teraz jest jeszcze lepiej znieśli limit zaproszeń do panelu podnieśli też liczbę punktów z 250 do 300 za polecenie plus za każde gospodarstwo które z nimi współpracuje będzie się dostawać dodatkowe punkty w gazetce jest info że jeżeli będziesz rekrutować jedno gospodarstwo tygodniowo to miesięcznie można zarobic od 100 do 1000 zł do tego podnieśli punkty tygodniowe za stałą współpracę dostawało się 50 pkt teraz będzie to 75 pkt dla aktywnych gospodarstw będą też specjalne bonusy ale to mają napisać w następnym wydaniu gazetki Smile

Tak szukają nowych osób, bo tez sami wysyłają zaproszenia, oatatnio takie dostałam, ale jeszcze osobiście nie przystąpiłam do tego, bo mam mało czasu a nie wiem jak długo trwa to skanowanie? Czy dużo czasu na to trzeba poświęcić? Kiedyś nawet od Ciebie brałam link ale zrezygnowałam bo tego czasu wciąż mało.

większość czasu zależy od ilości zakupów Wink np dziś swoje zakupy z kauflandu i biedronki wbijalem ok 8 minut. Najdłużej czasu zajmuje skasowane wędlin na wagę bo musisz z książki wybrać jaka to wędlina później producenta i masz w skanerze pytania czy drobiowe czy w kawałku czy plasterki opakowanie producenta czy kupione podczas zakupów w sklepie. Ogólnie ja w tygodniu wbijam 3-4 razy zakupy. Nawet np jedną gazetę Wink przez 5 lat wyrobilem się w tym Big Grin

A czy obliczałeś ile czasu w ciągu miesiąca to zajmuje, jak przekłada się to na ilość zarobionych punktów (ilość tych punktów=pieniądze)? Bez tych dodatków - za gospodarstwa domowe które "zwerbujesz" i bez liczenia na to, że może dostaniesz nagrodę za sumienność. Jestem po prostu ciekawa ile z tego jest faktycznie zysku, bo trochę to dla mnie enigmatyczne.

nigdy nie liczyłem ile mi to zajmuje czasu bo nie miałem takiej potrzeby Smile zakupy skanuje 2-3 razy w tygodniu tygodniowe dostaje 25 pkt plus 50 pkt za każdy aktywny tydzień te punkty są liczone każdego 10-go miesiąca. wypłata 50 zł jest za 1100 pkt teraz po zmianach będzie jeszcze szybciej się zbierać punkty. Czyli w miesiącu będzie się dostawać za każdy tydzień 25pkt plus 4 x 75 pkt. Ja mam jeszcze zainstalowane aplikacje gfk e-treny to 10 pkt. Dodatkowo co pół roku też się dostaje punkty za prąd/internet i za ankiety od nich oczywiście ankiety dostaje każdy domownik i za każdego są punkty za ankiety internetowe jest zawsze 5 pkt więcej niż za te papierowe.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-06-2019 21:58

Ostatnio ankiet mniej robiłam, bo miałam kilka dni gościa.
Jutro wyjeżdżam do niedzieli to także nie będę na razie robić ankiet.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - sleipnir - 26-06-2019 15:41

Miał ktoś z was może tak, że na Klub Kantar wypełniliście tą wejściową ankietę, wszystko podaliście poprawnie i od początku nie dostało się ani jednej ankiety?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-06-2019 13:50

(26-06-2019 15:41)sleipnir napisał(a):  Miał ktoś z was może tak, że na Klub Kantar wypełniliście tą wejściową ankietę, wszystko podaliście poprawnie i od początku nie dostało się ani jednej ankiety?

Zależy przez jaki czas, bo u nich to czesto kilka dni nic, nawet do 2 tygodni a potem kilka ankiet w ciągu kilku dni, tak zauważyłam że tak mają


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - sleipnir - 28-06-2019 19:23

(28-06-2019 13:50)11natinka11 napisał(a):  
(26-06-2019 15:41)sleipnir napisał(a):  Miał ktoś z was może tak, że na Klub Kantar wypełniliście tą wejściową ankietę, wszystko podaliście poprawnie i od początku nie dostało się ani jednej ankiety?

Zależy przez jaki czas, bo u nich to czesto kilka dni nic, nawet do 2 tygodni a potem kilka ankiet w ciągu kilku dni, tak zauważyłam że tak mają

Od ponad miesiąca nic. I czy oni wysyłają powiadomienie na maila, czy trzeba samemu sprawdzać?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 28-06-2019 21:26

(28-06-2019 19:23)sleipnir napisał(a):  
(28-06-2019 13:50)11natinka11 napisał(a):  
(26-06-2019 15:41)sleipnir napisał(a):  Miał ktoś z was może tak, że na Klub Kantar wypełniliście tą wejściową ankietę, wszystko podaliście poprawnie i od początku nie dostało się ani jednej ankiety?

Zależy przez jaki czas, bo u nich to czesto kilka dni nic, nawet do 2 tygodni a potem kilka ankiet w ciągu kilku dni, tak zauważyłam że tak mają

Od ponad miesiąca nic. I czy oni wysyłają powiadomienie na maila, czy trzeba samemu sprawdzać?

Wysyłają na maila.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - sleipnir - 29-06-2019 09:00

(28-06-2019 21:26)ggusiaja napisał(a):  
(28-06-2019 19:23)sleipnir napisał(a):  
(28-06-2019 13:50)11natinka11 napisał(a):  
(26-06-2019 15:41)sleipnir napisał(a):  Miał ktoś z was może tak, że na Klub Kantar wypełniliście tą wejściową ankietę, wszystko podaliście poprawnie i od początku nie dostało się ani jednej ankiety?

Zależy przez jaki czas, bo u nich to czesto kilka dni nic, nawet do 2 tygodni a potem kilka ankiet w ciągu kilku dni, tak zauważyłam że tak mają

Od ponad miesiąca nic. I czy oni wysyłają powiadomienie na maila, czy trzeba samemu sprawdzać?

Wysyłają na maila.

To ciekawie, mam cały profil uzupełniony i oprócz maila o aktywacji konta od ponad miesiąca nie dostałam od nich jakiegokolwiek maila z ankietą...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 29-06-2019 10:59

(29-06-2019 09:00)sleipnir napisał(a):  
(28-06-2019 21:26)ggusiaja napisał(a):  
(28-06-2019 19:23)sleipnir napisał(a):  
(28-06-2019 13:50)11natinka11 napisał(a):  
(26-06-2019 15:41)sleipnir napisał(a):  Miał ktoś z was może tak, że na Klub Kantar wypełniliście tą wejściową ankietę, wszystko podaliście poprawnie i od początku nie dostało się ani jednej ankiety?

Zależy przez jaki czas, bo u nich to czesto kilka dni nic, nawet do 2 tygodni a potem kilka ankiet w ciągu kilku dni, tak zauważyłam że tak mają

Od ponad miesiąca nic. I czy oni wysyłają powiadomienie na maila, czy trzeba samemu sprawdzać?

Wysyłają na maila.

To ciekawie, mam cały profil uzupełniony i oprócz maila o aktywacji konta od ponad miesiąca nie dostałam od nich jakiegokolwiek maila z ankietą...

To zalezy jak ten profil jest uzupełniony, to znaczy czy jesteś respondentem kwalifikującym się do danych badań. Prawdą jest, że nie wszyscy dostają te same ankiety. Możesz do nich napisać bądź trochę jeszcze poczekać.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 29-06-2019 11:03

dziwne bo ja ostatnio np dostalem rekordowa ilosc ankiet, lacznie 6 az w dzien i wszystkie akceptacja Smile