Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-06-2019 10:52

(06-06-2019 10:21)xScigajx napisał(a):  
(06-06-2019 09:58)Kryspin napisał(a):  dziś listonosz przyniósł mi batony do testowania od zymetri Huh
To ile tych batonów dostałeś? Ja myślałem że jeden wyślą tak jak z gumową z Toluny.

jest to jedno opakowanie Family Pack w środku 10 batoników


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 06-06-2019 13:17

Właśnie dostałam mail od Kantaru z prośbą o zwrot niesłusznie, bo dwukrotnie przekazanych pieniędzy. Wpłata była 7 maja, ale ja mam na koncie tylko pojedynczą wpłatę. Też dostaliście takiego maila? Żenujące że nie potrafią sprawdzić komu przelali podwójną należność, a komu nie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 06-06-2019 13:34

(06-06-2019 13:17)Agusek76 napisał(a):  Właśnie dostałam mail od Kantaru z prośbą o zwrot niesłusznie, bo dwukrotnie przekazanych pieniędzy. Wpłata była 7 maja, ale ja mam na koncie tylko pojedynczą wpłatę. Też dostaliście takiego maila? Żenujące że nie potrafią sprawdzić komu przelali podwójną należność, a komu nie.
Mi także wysłali taką informację z prośbą o zwrot 32 zł na ich konto bankowe.Ja takze sprawdziłem i mam tylko jedna wpłatę.Nie wiem co oni kombinują. Ciekawie co zrobia jak sie nie zwróci danej kwoty pewnie zablokują konto.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 06-06-2019 13:43

(06-06-2019 13:34)xScigajx napisał(a):  
(06-06-2019 13:17)Agusek76 napisał(a):  Właśnie dostałam mail od Kantaru z prośbą o zwrot niesłusznie, bo dwukrotnie przekazanych pieniędzy. Wpłata była 7 maja, ale ja mam na koncie tylko pojedynczą wpłatę. Też dostaliście takiego maila? Żenujące że nie potrafią sprawdzić komu przelali podwójną należność, a komu nie.
Mi także wysłali taką informację z prośbą o zwrot 32 zł na ich konto bankowe.Ja takze sprawdziłem i mam tylko jedna wpłatę.Nie wiem co oni kombinują. Ciekawie co zrobia jak sie nie zwróci danej kwoty pewnie zablokują konto.

No bez jaj, byłoby to genialne posunięcie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 06-06-2019 13:51

Do mnie batoniki są jeszcze w drodze.Myślę że jutro dotrą.Co do Kantaru to ja dostałem podwójny przelew i będę musiał im odesłać te 32zł.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-06-2019 13:59

Ja im muszę oddać 64 zł Big Grin ale nie tak łatwo ja za przelew płacić nie będę więc im wysłałem wiadomość jak to rozwiążą Big Grin w końcu to ich błąd nie mój Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 06-06-2019 14:00

to przelewy sa platne? chyba ze na poczcie Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-06-2019 14:06

(06-06-2019 14:00)szkrot napisał(a):  to przelewy sa platne? chyba ze na poczcie Big Grin

napisałem że będę robił na poczcie co kosztuje 3,5 zł bo mi 128 zł wysłali na konto getin bank (konto ojca) które już jest zamknięte więc nie zrobię z drugiego konta Smile ale sam nie wiem czy w ogóle im odeśle Smile odrobię w ankietach Big Grin zresztą wczoraj zleciłem kolejne 32 zł na drugie konto więc niech sobie odliczą beka 13 maja pisałem maila z pytaniem co to za przelewy nawet nie odpisali.


Po 18 odpisali mi że nie mogą uzyskać zwrotu ze zleconych przelewów które zrobiłem wczoraj że całość mam odesłać. Więc sobie poczekają jak dostanę te zlecone przelewy wczorajsze może oddam. Firma na poziomie po miesiącu upominają się o kase Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-06-2019 17:45

(06-06-2019 09:58)Kryspin napisał(a):  dziś listonosz przyniósł mi batony do testowania od zymetri Huh

Mi nie przyniósł listonosz czekoladek kinder, a tez sie dostałam do testowania w zymetrii. Pewnie jutro dostanę

Mo matko, ale macie zamieszanie, ja od nich nigdy przelewu nie dostałam, tylko doładowania zawsze biorę


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 06-06-2019 18:03

(06-06-2019 17:45)11natinka11 napisał(a):  
(06-06-2019 09:58)Kryspin napisał(a):  dziś listonosz przyniósł mi batony do testowania od zymetri Huh

Mi nie przyniósł listonosz czekoladek kinder, a tez sie dostałam do testowania w zymetrii. Pewnie jutro dostanę

Mo matko, ale macie zamieszanie, ja od nich nigdy przelewu nie dostałam, tylko doładowania zawsze biorę

A sms z poczty dostałaś że możesz śledzić przesyłke?