Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-05-2019 19:54

(07-05-2019 19:21)Marta. napisał(a):  
(07-05-2019 19:14)11natinka11 napisał(a):  ja też mam 4,25 euro , więc pewnie każdy ta samą. A myślałam, że też każdy aktywny dostał.

W clixsense mam ostatnio pecha, albo cos znów nie tak z moja przeglądarką.
2 ankiety do końca zrobione i to dość długie i dobrze płatne niezaliczone na samym końcu.
Jedna w majówkę za 1,31$ którą robiłam 25 minut i nie zaliczona na końcu, a druga za 5$ , którą robiłam 20 minut przed chwilą, no trochę pomieszłam w ankiecie bo trochę ściemniać musiałam że w ciąży jestem i była o mleku dla dzieci, więc nie wiem czy to dlatego.
W takich sytuacjach czasem liczę, że po jakimś czasie mi doliczą, bo juz miałam przypadki, gdzie sami doliczali za niezaliczone ankiety, tym bardziej tam gdzie w opisówkach sie starałam. Nawet tych ankiet nie ma mozliwości zgłoszenia

Tak więc szkrot nie tylko w surveyo24 ostatnio nawala, no trudno takie jest ryzyko ankiet, że czasem na marne stracony czas
Też przed chwilą miałam tą ankietę o ocenianiu opisów mleka do początkowego żywienia niemowląt za 5$. U mnie zaliczyło ją bez problemu, tyle że to ankieta z flagą i jest jako pending do 07 czerwca 2019r.


W ogóle ja pomieszałam bo było najpierw pytanie o ciażę i potem o inne dzieci i myslałam że pytają o przedziały tych dzieci w latach i zaznaczyłam jedno od 1 do 6 a drugie od 7 do 12, a potem było ile miesiący ma dziecko a ja myślałam że lat zaznaczam i juz wtedy dałam 10 i robiłam potem dalej oceny pomysłów na mleko

Za duzo wczoraj i dzis nie miałam ankiet, ale tez pouzupełniałam wpisy w społecznościach

ankieta clixsense 0,48$ (+ 2 ostatnio niezaliczone i stracone sporo czasu) - stan konta 0,67$ i otrzymana dzis wypłata
2 ankiety studentswatch za 2pkt i 1pkt - stan konta 76pkt
ankieta surveyo24 0,20$ - stan konta 5,27$ (527pkt)
2 ankiety lifepointspanel za 150pt i 500pkt - stan konta 5928pkt
3 krótkie ankiety prolific za 0,09 funta, 0,09 funta i 0,17 funta ( jeszcze nie zaliczone) - stan konta 3,33 funta

Otrzymane dziś wypłaty:

Z clixsense Smile

[Obrazek: clix-07-05.png]

z wizja orange Smile

[Obrazek: wizja-maj.png]

z h&m Smile

[Obrazek: hm-maj.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 08-05-2019 19:03

drogie panie a moze stworzyc liste gdzie trzeba byc online? takie survey24 ankieta jedna na rok a online wiecej itp itd


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 08-05-2019 19:43

Wypłacał ktoś w ostatnie dni z LifePoints? Kiedy chcę zatwierdzić zamówienie, pojawia się błąd żebym sprawdził zawartość koszyka i punktów ...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 08-05-2019 20:16

Wypłacał ktoś w ostatnie dni z LifePoints? Kiedy chcę zatwierdzić zamówienie, pojawia się błąd żebym sprawdził zawartość koszyka i punktów ...
[/quote]

Ja wypłacałam, nie wiem czy się łapie jako "ostatnio", bo wypłacałam 30.04 na konto wpłynęło 7.05. Pewnie chwilowy problem, ja natomiast ostatnio ni stąd ni zowąd dostałam 300 pkt od nich i nie wiem za co Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 08-05-2019 20:45

(08-05-2019 19:43)obey93 napisał(a):  Wypłacał ktoś w ostatnie dni z LifePoints? Kiedy chcę zatwierdzić zamówienie, pojawia się błąd żebym sprawdził zawartość koszyka i punktów ...
Obey93 - Wypłacałam pod koniec kwietnia - bez żadnych problemów Smile Może spróbuj się wylogować i zalogować ponownie lub ewentualnie odczekaj chwilę, możliwe że to jakiś chwilowy "zgrzyt" techniczny.



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 08-05-2019 21:24

(08-05-2019 19:43)obey93 napisał(a):  Wypłacał ktoś w ostatnie dni z LifePoints? Kiedy chcę zatwierdzić zamówienie, pojawia się błąd żebym sprawdził zawartość koszyka i punktów ...

wypłacałem 2 maja i miałam inny problem bo nie wyświetlał mi się adres do zaakceptowania


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 08-05-2019 21:26

(08-05-2019 19:43)obey93 napisał(a):  Wypłacał ktoś w ostatnie dni z LifePoints? Kiedy chcę zatwierdzić zamówienie, pojawia się błąd żebym sprawdził zawartość koszyka i punktów ...

Ja wypłacałem dzisiaj bez żadnych problemów.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 08-05-2019 22:03

(08-05-2019 21:24)Kryspin napisał(a):  wypłacałem 2 maja i miałam inny problem bo nie wyświetlał mi się adres do zaakceptowania
No mi się właśnie też usunął, wpisałem od nowa, a teraz ten błąd...

(08-05-2019 21:26)adgjm napisał(a):  Ja wypłacałem dzisiaj bez żadnych problemów.
To czyli mam problem, dzięki wszystkim za odpowiedzi Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-05-2019 08:47

Dostałam taką nietypową wypłatę, która nie dotyczy ankiet.
Wypłaciłam prawie 200zł za darmowe kryptowaluty instant na paypal.
Najpierw dostałam 500 kryptowaluty stellar na blockchain i przelałam to na coinbase i jeszcze na coinbase dostałam 10$ jakiejś innej kryptowaluty za test. Te kryptowaluty przekonwertowałam na coinbase na euro i wypłaciłam z coinbase na paypal i to dostałam instant, prawie 200zł wyszło Smile


[Obrazek: krypto-09-05.png]

I jeszcze wczorajsza wypłata z prolific Smile

[Obrazek: prol-08-05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 09-05-2019 09:08

(09-05-2019 08:47)11natinka11 napisał(a):  Dostałam taką nietypową wypłatę, która nie dotyczy ankiet.
Wypłaciłam prawie 200zł za darmowe kryptowaluty instant na paypal.
Najpierw dostałam 500 kryptowaluty stellar na blockchain i przelałam to na coinbase i jeszcze na coinbase dostałam 10$ jakiejś innej kryptowaluty za test. Te kryptowaluty przekonwertowałam na coinbase na euro i wypłaciłam z coinbase na paypal i to dostałam instant, prawie 200zł wyszło Smile


[Obrazek: krypto-09-05.png]

I jeszcze wczorajsza wypłata z prolific Smile

[Obrazek: prol-08-05.png]
Też myślałem żeby spróbować z tą darmową krypto.
Ale wydaje mi się że jest to tylko zbieranie danych.
A musiałaś weryfikować dowodem.