Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 06-05-2019 19:49

Macie jakas dzialajaca stronę panel station?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 06-05-2019 21:13

Moje dotychczasowe wypłaty w tym miesiącu:

z opinie Smile
[Obrazek: opinie-02-05.png]

z zymetrii Smile
[Obrazek: zymetria-01-05.png]

z marketagent Smile
[Obrazek: marketagent-02-05.png]

Jutro zrobię raport ankiet za dzisiejszy i jutrzejszy dzień.

Jestem bardzo zdziwiona bo na wizja orange i forum H&m miałam informacje o nagrodach. Sama się zdziwiłam bo ostatnio nie wszystkie tematy robiłam, ale chyba uratowały mnie ankiety w wizja orange i h&m gdzie było po ankiecie i wtedy to solidnie sie przyłozyłam (w h&m nawet dość długa i opisowa na pomysł kawiarni w sklepie h&m).
Czy ktoś także miał w h&m informacje o nagrodzie?

(06-05-2019 19:49)szkrot napisał(a):  Macie jakas dzialajaca stronę panel station?

panel station to jeden z moich paneli, z którego za którymś razem odrzucania w ankiecie się zniechęciłam, więc tam nie działam na razie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 06-05-2019 23:18

(06-05-2019 21:13)11natinka11 napisał(a):  Jestem bardzo zdziwiona bo na wizja orange i forum H&m miałam informacje o nagrodach. Sama się zdziwiłam bo ostatnio nie wszystkie tematy robiłam, ale chyba uratowały mnie ankiety w wizja orange i h&m gdzie było po ankiecie i wtedy to solidnie sie przyłozyłam (w h&m nawet dość długa i opisowa na pomysł kawiarni w sklepie h&m).
Czy ktoś także miał w h&m informacje o nagrodzie?

Natinka - ja również otrzymałam informację o nagrodzie w H&M (4,25 Euro za kwiecień). Nie wiem tylko, czy trzeba będzie coś dodatkowo wypełnić/podesłać im, czy sami zrobią przelew wg podanego adresu mailowego Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 07-05-2019 07:53

Ja też otrzymałam informacje o nagrodzie, z tego co pamiętam to czas oczekiwania 5-10 dni? Kwota taka sama jak u Marty i też mi się wydaje, że pójdzie na maila z rejestracji. Jak będzie zobaczymy.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 07-05-2019 15:24

(30-04-2019 15:54)11natinka11 napisał(a):  
(30-04-2019 12:36)szkrot napisał(a):  Wypelnilem cala ankietę na survet24 klikam zakoncz i czekam na punkty i wyskakuje napis ze szukają osób o innym profilu ,to jakis zart niesmaczny ?

może jednak zaliczyło? Czasem jest informacja o niezaliczeniu na końcu a zalicza, wiec najlepiej w historii transakcji sprawdzić.

Jakis czas temu miałam w clixsense 999 ankiet zrobionych i chciałam zrobic zdjęcie na równe 1000 ankiet, ale zapomniałam na równe i mam juz przekroczone 1000 ankiet w clixsense

[Obrazek: csss.png]

taki maja bajzel ze zalegle mi sytem wplul po 2 godzinach wtedy a oni jeszcze po prawie tygodniu recznie doliczyli te same punkty dzis Big Grin

(30-04-2019 15:54)11natinka11 napisał(a):  
(30-04-2019 12:36)szkrot napisał(a):  Wypelnilem cala ankietę na survet24 klikam zakoncz i czekam na punkty i wyskakuje napis ze szukają osób o innym profilu ,to jakis zart niesmaczny ?

może jednak zaliczyło? Czasem jest informacja o niezaliczeniu na końcu a zalicza, wiec najlepiej w historii transakcji sprawdzić.

Jakis czas temu miałam w clixsense 999 ankiet zrobionych i chciałam zrobic zdjęcie na równe 1000 ankiet, ale zapomniałam na równe i mam juz przekroczone 1000 ankiet w clixsense

[Obrazek: csss.png]

taki maja bajzel ze zalegle mi sytem wplul po 2 godzinach wtedy a oni jeszcze po prawie tygodniu recznie doliczyli te same punkty dzis Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 07-05-2019 15:38

Niestety nie udało się tym razem zdobyć nagrody w grupie H&M a nie powiem wypełnieniem ankietę na temat kawiarni.Ale coż następnym razem się uda.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 07-05-2019 16:13

(07-05-2019 15:38)xScigajx napisał(a):  Niestety nie udało się tym razem zdobyć nagrody w grupie H&M a nie powiem wypełnieniem ankietę na temat kawiarni.Ale coż następnym razem się uda.
Pewnie, że się uda Smile Chociaż ja szczerze mówiąc myślałam, że każdy aktywny uczestnik otrzyma nagrodę, więc jestem nieco zaskoczona (fakt - nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie są one przyznawane i czy kwota jest jednakowa dla wszystkich).



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 07-05-2019 19:14

ja też mam 4,25 euro , więc pewnie każdy ta samą. A myślałam, że też każdy aktywny dostał.

W clixsense mam ostatnio pecha, albo cos znów nie tak z moja przeglądarką.
2 ankiety do końca zrobione i to dość długie i dobrze płatne niezaliczone na samym końcu.
Jedna w majówkę za 1,31$ którą robiłam 25 minut i nie zaliczona na końcu, a druga za 5$ , którą robiłam 20 minut przed chwilą, no trochę pomieszłam w ankiecie bo trochę ściemniać musiałam że w ciąży jestem i była o mleku dla dzieci, więc nie wiem czy to dlatego.
W takich sytuacjach czasem liczę, że po jakimś czasie mi doliczą, bo juz miałam przypadki, gdzie sami doliczali za niezaliczone ankiety, tym bardziej tam gdzie w opisówkach sie starałam. Nawet tych ankiet nie ma mozliwości zgłoszenia

Tak więc szkrot nie tylko w surveyo24 ostatnio nawala, no trudno takie jest ryzyko ankiet, że czasem na marne stracony czas


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 07-05-2019 19:21

(07-05-2019 19:14)11natinka11 napisał(a):  ja też mam 4,25 euro , więc pewnie każdy ta samą. A myślałam, że też każdy aktywny dostał.

W clixsense mam ostatnio pecha, albo cos znów nie tak z moja przeglądarką.
2 ankiety do końca zrobione i to dość długie i dobrze płatne niezaliczone na samym końcu.
Jedna w majówkę za 1,31$ którą robiłam 25 minut i nie zaliczona na końcu, a druga za 5$ , którą robiłam 20 minut przed chwilą, no trochę pomieszłam w ankiecie bo trochę ściemniać musiałam że w ciąży jestem i była o mleku dla dzieci, więc nie wiem czy to dlatego.
W takich sytuacjach czasem liczę, że po jakimś czasie mi doliczą, bo juz miałam przypadki, gdzie sami doliczali za niezaliczone ankiety, tym bardziej tam gdzie w opisówkach sie starałam. Nawet tych ankiet nie ma mozliwości zgłoszenia

Tak więc szkrot nie tylko w surveyo24 ostatnio nawala, no trudno takie jest ryzyko ankiet, że czasem na marne stracony czas
Też przed chwilą miałam tą ankietę o ocenianiu opisów mleka do początkowego żywienia niemowląt za 5$. U mnie zaliczyło ją bez problemu, tyle że to ankieta z flagą i jest jako pending do 07 czerwca 2019r.



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 07-05-2019 19:39

Chyba napiszę do H&M z zapytaniem czemu nie otrzymałem nagrody jak jestem aktywnyn uczestnikiem.A co do clixsense to często wyrzuca z ankiet.Jak na razie mam jakieś 10$ i zastanawiam się na co przelać bo tak jak pisałem kiedyś korzystam tylko z paypal.Chyba będę zbierał większą sumę.