Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Korali - 30-04-2019 10:02

(26-04-2019 21:30)obey93 napisał(a):  @Korali, nie zmieniałem IP ani komputera. Clixsense zapamiętuje dane poprzedniego konta, i podpina je pod nowe. Tak jest w moim przypadku. I nie mam żadnych problemów do tej pory.
Ogólnie co do IP to występują problemy, ale jeśli zaloguje się na na innym/u kogoś innego komputerze, na swoim, żadnych.



Dziękuję Obey za informację.

Co proponuje FAQ w odniesieniu do reaktywacji konta?
1. zalogowanie się (nasze dane, pomimo wcześniejszego usunięcia konta – nadal żyją); jeżeli nie zadziała pkt 1 –> zastosuj pkt 2
2. wysłanie formularza: https://www.clixsense.com/en/Help-Submit_a_Ticket
Ok. Co, jeśli uprzednio popłynęliśmy z fantazją a teraz chcemy przejść na „ścieżkę prawdy”? Np. z uwagi na bezpieczeństwo lub sugerując się dostępnymi w sieci poradnikami – podaliśmy fałszywe personalia, np. wiek?
Jeżeli nie zdążyliśmy pobrać wynagrodzenia, kwestia wydaje się otwarta (możemy uzasadniać: „chciałam/em przetestować, sprawdzić czy nie jesteście spamem etc”). Gorzej, jeżeli wypłaciliśmy $. Szukamy innego rozwiązania.
W komentarzach jakiegoś bloga, znalazłam wskazówkę, że aby gruntownie wypisać się z pamięci Clixsens, należy wystosować meilowe życzenie (domyślam się, że na: [email protected]).
Nie ma lekko Wink Pojawił się wpis donoszący, iż pomimo powyższego zabiegu, do nowo założonego konta zostały podpięte dane starego (dokładnie jak opisujesz Obey).

Clixsense pamiętliwa bestyjka; ciężko u niej o ajpi-amnezję. Cieszy, że bywa łaskawy i przymyka oko Smile
Ciekawi: jakie dodatkowe czynniki wpływają na blokowanie lub nie - reaktywowanych kont?
Jako motywację blokad, Clixs podaje ochronę pierwotnego ‘sponsora’; może tu jest klucz.
Obey, możesz zdradzić, jak u Ciebie to wygląda? Zmieniłeś źródło ref? Twoje dane osobowe pozostały niezmienione? (jeżeli wolisz - priv)

Pozdrawiam serdecznie





................................................................................​............
“If you are a resident of the European Union ("EU") and you have provided ClixSense with certain data deemed “Personal Data” under the General Data Protection Regulation ("GDPR"), ClixSense will accommodate reasonable requests to transfer, modify, delete or otherwise process your Personal Data to the extent required under the GDPR. Any such request should be directed to [email protected].” (pkt 8 reg.)

FAQ: „Moje konto jest zamknięte, czy mogę je ponownie otworzyć?
Na pewno możesz. Po prostu spróbuj zalogować się na swoje konto, a będziesz miał możliwość ponownego otwarcia konta lub możesz przesłać prośbę o pomoc - pamiętaj o podaniu nazwy użytkownika lub adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem: prośba o ponowne otwarcie konta”
https://www.clixsense.com/en/Help-FAQ/6-31/My_account_is_closed,_can_I_reopen_it#pq


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 30-04-2019 10:57

@Korali, pamiętam że miałem problem z e-mailem, założyłem na inny. Usunąłem konto, a po jakimś czasie w końcu udało mi się zarejestrować po normalnym e-mailu. I wtedy zaciągnęło z tamtego konta, Ref się nie zmienił (mimo że zakładałem już na czysto), dane też się nie zmieniały - ale wydaje mi się że można je zmienić Smile.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 30-04-2019 12:36

Wypelnilem cala ankietę na survet24 klikam zakoncz i czekam na punkty i wyskakuje napis ze szukają osób o innym profilu ,to jakis zart niesmaczny ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-04-2019 15:54

(30-04-2019 12:36)szkrot napisał(a):  Wypelnilem cala ankietę na survet24 klikam zakoncz i czekam na punkty i wyskakuje napis ze szukają osób o innym profilu ,to jakis zart niesmaczny ?

może jednak zaliczyło? Czasem jest informacja o niezaliczeniu na końcu a zalicza, wiec najlepiej w historii transakcji sprawdzić.

Jakis czas temu miałam w clixsense 999 ankiet zrobionych i chciałam zrobic zdjęcie na równe 1000 ankiet, ale zapomniałam na równe i mam juz przekroczone 1000 ankiet w clixsense

[Obrazek: csss.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 30-04-2019 20:02

Ankiety zrobione w dniach 29 - 30 kwietnia:
Wcześniejsze dni robiłam mniej i nawet nie zapisywałam, wiec to sa tylko za te 2 dni

3 ankiety badanie opinii za 40, 15 i 10pkt - stan konta 988pkt (jeszcze 12pkt do wypłaty 50zł)
3 ankiety clixsense za 0,60$, 1,35$ i 1,14$ - stan konta 43,47$ (zaakceptowali mi też ankiete pending za 2,92$)
2 ankiety studentswatch za 2pkt i 1pkt - stan konta 73pkt
3 ankiety prolific za 1,20funta , 0,23 funta i 0,38 funta (jedna tylko zaakceptowana) - stan konta 2,54 funta
2 ankiety klub widza za 50pkt i 15pkt - stan konta 103pkt
ankieta lifepoinstpanel 400pkt - stan konta 5278pkt

Z Badanie opinii najlepiej sprawdzać na panelu, bo czesto są ankiety na panelu a na email nie ma ich.
Aktualnie czekam na wypłate z opinie 50zł i z zymetrii 25zł


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 02-05-2019 16:02

W kwietniu zarobiłam:

prolific 11.02 funta - ok 52zł
foodies 21 euro - ok 85zł
surveyo24 - 47,23zł
zymetria - 25zł
future talkers - 16,86zł
clixsense 60,79$ - ok 225zł
opinie - 100zł
the street - 62zł
clickworker - 5,67 euro - ok 23zł
rotatemyads - 51zł

Łącznie w kwietniu zarobione: ok 687zł

Juz w tym miesiącu otrzymałam wypłaty: z zymetrii 25zł, z opinie 50zł i z marketagent 6 euro, ale dowody wstawie jutro


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 03-05-2019 20:10

Ja w tym miesiącu zarobiłem 400 zł
To moj osobisty rekord jeśli chodzi o ankiety.
I mam nadzieję że nie ostatni.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 05-05-2019 17:38

(03-05-2019 20:10)xScigajx napisał(a):  Ja w tym miesiącu zarobiłem 400 zł
To moj osobisty rekord jeśli chodzi o ankiety.
I mam nadzieję że nie ostatni.

Ładnie a jak długo wypełniasz ankiety?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 06-05-2019 08:35

(05-05-2019 17:38)11natinka11 napisał(a):  [quote='xScigajx' pid='1846095' dateline='1556910620']
Ja w tym miesiącu zarobiłem 400 zł
To moj osobisty rekord jeśli chodzi o ankiety.
I mam nadzieję że nie ostatni.

Ładnie a jak długo wypełniasz ankiety?


Od jakiegoś roku jestem już w ankietach.
I uważam że jednak idzie sobie spokojnie dorobić.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 06-05-2019 09:09

(06-05-2019 08:35)xScigajx napisał(a):  Od jakiegoś roku jestem już w ankietach.
To dobry wynik jak na rok, myślę że będzie coraz lepiej Smile.