Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-04-2019 16:28

(26-04-2019 09:11)adam_per napisał(a):  kontaktował sie ktoś z was z panelem www.badanie-opinii.pl i najważniejsze czy ktoś z was otrzymał odpowiedź? Chcę sie z nimi skontaktowac bo mialem problemy z kilku ankietami i by w ogole miec kontakt by jak w przyszlosci bedzie problem, no ale pewnie te kilka ankiet i punkty za nie juz przepadły...

Tak kontaktowałam się telefonicznie i od razu zaliczyli też miałam problem z zaliczeniem ankiety po udostępnieniu i już wolę nie udostępniać. Telefon ich jest na stronie ale po wylogowaniu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - sssnak3 - 26-04-2019 17:26

Jak usunę konto na clixsense i założe później nowe to się nie doczepią? Można tak?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Zaperr44 - 26-04-2019 19:20

Jak tam wasze dzienniki na kantarze dotyczące radia? Bo u mnie piszę że zakończono a żadnych punktów nie dostałem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 26-04-2019 19:37

Wybaczcie moje ostatnie zaniedbania z raportami, ale mam pewne sprawy osobiste i mam mniej czasu na komputer, robie ankiety, ale w mniejszym stopniu. Myslę, że od poniedziałku wrócę do regularności.

(26-04-2019 17:26)sssnak3 napisał(a):  Jak usunę konto na clixsense i założe później nowe to się nie doczepią? Można tak?

tego nie wiem. ja mam od 2012 to samo konto, ale byc moze tak jak sie usunie, w końcu nie będzie to jako multikonto tylko ponowna współpraca z nimi


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 26-04-2019 20:39

@sssnak3 nie, ja kiedyś tam miałem konto, usunąłem, a teraz od nowa korzystam i wypłacam.
@Zaperr44 w pierwszym e-mailu jest informacja, że przyjdzie ankieta rozliczeniowa po skończonym dzienniku. Najczęściej w następnym miesiącu. Więc myślę że w Maju dostaniesz Smile.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Korali - 26-04-2019 20:52

sssnak3,

Delikatny temat Smile
Według regulaminu Clixsense – nu nu nu, nie można (pkt 2 i 11.; poniżej wyciąg).
W praktyce - zabieg raczej stosowany. Jeżeli zdecydujesz się na niego - warto pozacierać utarte ścieżki (bez udziału VPN):
1. Podać inny/nowy adres mail
2. Zmienić sprzęt, z którego wypełniasz ankiety (by zgubić metadane)
3. Skorzystać z usług innego dostawcy internetu bądź usługi, która spowoduje zmianę IP
Dorzuciłabym gruntowne czyszczenie wszelakiej historii, ciasteczek (włącznie z historią lokalizacji kont google)
Powyższa konfiguracja (pkt 1-3) przetestowana przez znaną mi osobę. Funkcjonuje od kilku miesięcy. Mimo to, nie wykluczałabym w 100% potencjalnej blokady bądź weryfikacji (incydentalne przypadki zgłaszane np. na faceeboku)

Sama jestem ciekawa zdania doświadczonych w tej materii osób Smile

Pozdrawiam



-----------------------------------------------------------------------
„11. NADUŻYCIE KONTA
Wielokrotne rejestracje i / lub prowadzenie wielu kont będą podstawą do natychmiastowego rozwiązania wszystkich zaangażowanych kont. Rejestracja wielu kont z tego samego adresu IP lub z tego samego komputera również stanowi oszustwo. (…) ClixSense może pobierać opłaty za odzyskanie wszelkich zarobków uzyskanych z wielu rejestracji lub innego rodzaju oszustwa lub nadużycia określonego w niniejszej umowie członkowskiej. Takie postępowanie spowoduje utratę wygenerowanych zarobków ClixSense. (…) ClixSense zastrzega sobie prawo, według własnego uznania, do zawieszenia konta po przeprowadzeniu dochodzenia i stwierdzeniu, że podejrzana działalność, oszukańczy lub wprowadzający w błąd czyn, ma miejsce lub może wystąpić.

ClixSense nie zezwala na korzystanie z anonimizera lub serwerów proxy w celu uzyskania dostępu do naszego systemu. ClixSense może według własnego uznania zablokować dowolnego członka, który świadomie uzyskuje dostęp do naszego systemu za pomocą anonimowego, VPN lub serwera proxy. Możemy i zawiesimy każde konto, które narusza tę zasadę. Wszystkie środki na koncie ClixSense są natychmiast przepadane, jeśli konto zostanie zawieszone z powodu naruszenia zasad.”

„Zmiany sponsora (pkt 2)
Zmiana lub usunięcie sponsora stowarzyszonego jest niedozwolone. Kierownictwo ClixSense może według własnego uznania umożliwić zmianę sponsora, IF i tylko wtedy, gdy partner nie ma przypisanego sponsora lub obecny sponsor był nieaktywny przez ponad 90 dni. Nie ma wyjątków od tej zasady. ClixSense zdecydowanie sugeruje, aby nie zamykać konta i nie otwierać nowego, dzięki czemu można zmienić sponsora. ClixSense może według własnego uznania uniemożliwić to działanie, zwłaszcza jeśli ma dołączyć do zespołu. „

„Weryfikacja konta - ClixSense losowo weryfikuje wiek i identyfikator. Weryfikacja tożsamości może obejmować kopię paszportu lub prawa jazdy i może również zawierać kopię rachunku za media w Twoim imieniu.”

Dodatkowo fragment FAQ:
„Nie możesz udostępniać swojego komputera innym członkom ClixSense. Jeśli nasz system wykryje tę aktywność, zablokujemy oba konta.”

W oryginale:
“11. ACCOUNT ABUSE
Multiple registrations and/or running multiple accounts shall be grounds for immediate termination of all involved accounts. Registering multiple accounts from the same IP address or from the same computer also constitutes fraud. (…) ClixSense may file charges for recovery of any earnings received from multiple registrations or any other type fraud or abuse outlined within this membership agreement. This conduct will result in the forfeiture of any ClixSense earnings you have generated. (…) ClixSense reserves the right in their discretion to suspend an account upon investigation and conclusion that suspicious activity, fraudulent or deceptive act is, has occurred or likely to occur.
ClixSense does not allow the use of anonymizer or proxy servers to access our system. ClixSense can at its own discretion block any member who knowingly accesses our system with an anonymizing, VPN or proxy server. We can and will suspend any account found to violate this policy. All funds in your ClixSense account are immediately forfeited if your account is suspended for violating this policy.”

“Sponsor Changes - The changing of or removing an affiliate sponsor is not permitted. The management of ClixSense may at its discretion allow the changing of a sponsor, IF and only if the affiliate does not have a sponsor assigned or the current sponsor has been inactive for more than 90 days. There are no exceptions to this rule. ClixSense strongly suggests that you do not close your account and open a new one, so you can change your sponsor. ClixSense can at our own discretion not allow this activity to happen, especially if it’s to join a team.”

(26-04-2019 20:39)obey93 napisał(a):  @sssnak3 nie, ja kiedyś tam miałem konto, usunąłem, a teraz od nowa korzystam i wypłacam.

o Smile zmieniałeś IP?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 26-04-2019 21:30

@Korali, nie zmieniałem IP ani komputera. Clixsense zapamiętuje dane poprzedniego konta, i podpina je pod nowe. Tak jest w moim przypadku. I nie mam żadnych problemów do tej pory.
Ogólnie co do IP to występują problemy, ale jeśli zaloguje się na na innym/u kogoś innego komputerze, na swoim, żadnych.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 27-04-2019 21:05

Czy u Was też w zymetrii klub widza były 3 ankiety za 90 pkt przez 2 dni?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-04-2019 15:58

To tak jak ja na taskach w clixsense mam zablokowane konto i nie moge robic tasków, a jak chce sie zalogować na inne konto to tez nie mogę, bo juz był przypisany inny meil do tasków.
Z tymi taskami to trochę taka niesprawiedliwość, bo nic specjalnie nie zrobiłam, a jakiś reklamodawca był niezadowolony z jakiegos zadania i mi jakąś flage dał i przez to juz nie mogę robić, a na poczatku robiłam.
Generalnie od mojej ostatniej umowy upc zauważyłam, że często teraz mam inne IP, zmieniające, ale podobne, a poprzednia umowe miałam ciagle takie samo, wiec teraz nawet zastanawiam się czy nie dałoby sie więcej zarobic na mypay


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 29-04-2019 17:59

(27-04-2019 21:05)Kryspin napisał(a):  Czy u Was też w zymetrii klub widza były 3 ankiety za 90 pkt przez 2 dni?

tez miałam 3 w weekend ale teraz własnie zrobiłam 2 ankiety za 50pkt i 15pkt a ta za 20pkt przepadła