Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - sssnak3 - 23-04-2019 14:41

O już nie zdążyłam ale widzę, że coś się ruszyło bo zniknęło mi "Pending Cashout", czyli pewnie teraz poczekam sobie parę dni i pieniądze przyjdą. To moja pierwsza wypłata i za bardzo nie ogarniam. Dzięki za pomoc
[Obrazek: Screenshot-2019-04-23-15-45-58-1.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-04-2019 14:48

(23-04-2019 14:41)sssnak3 napisał(a):  O już nie zdążyłam ale widzę, że coś się ruszyło bo zniknęło mi "Pending Cashout", czyli pewnie teraz poczekam sobie parę dni i pieniądze przyjdą. To moja pierwsza wypłata i za bardzo nie ogarniam. Dzięki za pomoc
[Obrazek: Screenshot-2019-04-23-15-45-58-1.png]

Jak Ci zniknęło to bedziesz w ciagu kilku godzin miał na koncie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 23-04-2019 15:35

(23-04-2019 13:52)11natinka11 napisał(a):  
(23-04-2019 13:31)sssnak3 napisał(a):  
(23-04-2019 12:14)11natinka11 napisał(a):  
(23-04-2019 12:06)sssnak3 napisał(a):  Jeśli na clixsense zleciłam już wypłate, a w tym czasie zdążyłam zarobić parę dolarów to mogę to jeszcze jakoś dodać do zleconej wypłaty?

Tak można bez problemu i nie wydłuża czasu oczekiwania, płacą do 5 dni roboczych.
Tylko trzeba dodać do oczekujące, tej zleconej nie wycofywać
Dzięki
A jak dodać do oczekujących bo nie widzę nigdzie tej opcji? Trzeba spowrotem dociągnąć do 10$ żeby się pokazało?

[Obrazek: cs2.png]

Na dole masz to co wypłaciłeś, a nad tym to co na nowo sie zbiera i koło tych na nowo zbieranych wystarczy kliknąć add to pending cashout i zatwierdzić

Taka informacja.
Był taki panel future talkers. Generalnie ja tam rzadko kwalifikowałam sie do ankiety. Teraz drugi raz dostałam informację, że trzeba wypłacić do 30 kwietnia to co ma sie na tym panelu, ja miałam niecałe 17zł i wypłaciłam i dzis dostałam, a po 30 kwietnia on prawdopodobnie sie zmieni na panel insites consulting

Tu ta informacja

[Obrazek: future.png]

A tu otrzymana wypłata

[Obrazek: futurep.png]

Również dostałam od nich takie dwie wiadomości i dziś dostałam moje 5,49zł. było jeszcze napisane, że będą zmieniać coś w panelu i poinformują o tym równiez drogą mailową. Fajnie, że środki wypłacają i nie przepadły, nawet jesli to groszowe sprawySmile Mam nadzieję, że nowy ich panel będzie miał więcej ankiet, ogólnie to ich firma prowadzi również społeczności zamknieteSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-04-2019 16:52

(23-04-2019 15:35)ggusiaja napisał(a):  
(23-04-2019 13:52)11natinka11 napisał(a):  
(23-04-2019 13:31)sssnak3 napisał(a):  
(23-04-2019 12:14)11natinka11 napisał(a):  
(23-04-2019 12:06)sssnak3 napisał(a):  Jeśli na clixsense zleciłam już wypłate, a w tym czasie zdążyłam zarobić parę dolarów to mogę to jeszcze jakoś dodać do zleconej wypłaty?

Tak można bez problemu i nie wydłuża czasu oczekiwania, płacą do 5 dni roboczych.
Tylko trzeba dodać do oczekujące, tej zleconej nie wycofywać
Dzięki
A jak dodać do oczekujących bo nie widzę nigdzie tej opcji? Trzeba spowrotem dociągnąć do 10$ żeby się pokazało?

[Obrazek: cs2.png]

Na dole masz to co wypłaciłeś, a nad tym to co na nowo sie zbiera i koło tych na nowo zbieranych wystarczy kliknąć add to pending cashout i zatwierdzić

Taka informacja.
Był taki panel future talkers. Generalnie ja tam rzadko kwalifikowałam sie do ankiety. Teraz drugi raz dostałam informację, że trzeba wypłacić do 30 kwietnia to co ma sie na tym panelu, ja miałam niecałe 17zł i wypłaciłam i dzis dostałam, a po 30 kwietnia on prawdopodobnie sie zmieni na panel insites consulting

Tu ta informacja

[Obrazek: future.png]

A tu otrzymana wypłata

[Obrazek: futurep.png]

Również dostałam od nich takie dwie wiadomości i dziś dostałam moje 5,49zł. było jeszcze napisane, że będą zmieniać coś w panelu i poinformują o tym równiez drogą mailową. Fajnie, że środki wypłacają i nie przepadły, nawet jesli to groszowe sprawySmile Mam nadzieję, że nowy ich panel będzie miał więcej ankiet, ogólnie to ich firma prowadzi również społeczności zamknieteSmile

Ale po tym ich pierwszym meilu przed świętami jak kliknelam w link z meila to przeniosło mnie na stronę insites consulting i było tam logowanie i zalogowałam się danymi z future talkers a po dzisiejszym mejlu znów tylko ten panel future talkers jest


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 23-04-2019 16:59

Tak wiem, myslę, ze są w trakcie zmieniania róznych rzeczy i przenoszenia wszystkiego lub tworzą zupełnie nowy panel. Zobaczymy za jakiś czas, oby było lepiejSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 24-04-2019 12:34

Mam pytanie, czy możecie się zalogowac do Klubu Kantar? Zrobiłam dziś u nich ankietę i nie moge się zalogować. Mam informacje, ze nie ma takiego użytkownika, a mail z ankieta przyszedł właśnie na ten mail który podałam przy rejestracji. Też tak macie? Czy to tylko chwilowy błąd?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 24-04-2019 13:24

(24-04-2019 12:34)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie, czy możecie się zalogowac do Klubu Kantar? Zrobiłam dziś u nich ankietę i nie moge się zalogować. Mam informacje, ze nie ma takiego użytkownika, a mail z ankieta przyszedł właśnie na ten mail który podałam przy rejestracji. Też tak macie? Czy to tylko chwilowy błąd?

Sprawdziłam - u mnie Kantar działa normalnie Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - PannaK - 24-04-2019 13:52

(24-04-2019 13:24)Agusek76 napisał(a):  
(24-04-2019 12:34)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie, czy możecie się zalogowac do Klubu Kantar? Zrobiłam dziś u nich ankietę i nie moge się zalogować. Mam informacje, ze nie ma takiego użytkownika, a mail z ankieta przyszedł właśnie na ten mail który podałam przy rejestracji. Też tak macie? Czy to tylko chwilowy błąd?




Sprawdziłam - u mnie Kantar działa normalnie Smile


U mnie tez Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Korali - 24-04-2019 14:17

(24-04-2019 12:34)ggusiaja napisał(a):  Mam pytanie, czy możecie się zalogowac do Klubu Kantar? Zrobiłam dziś u nich ankietę i nie moge się zalogować. Mam informacje, ze nie ma takiego użytkownika, a mail z ankieta przyszedł właśnie na ten mail który podałam przy rejestracji. Też tak macie? Czy to tylko chwilowy błąd?


Potwierdzę. U mnie podobnie. Poprzez maila wchodzę w tryb ankiety (automatyczne logowanie); jednak nie mogę jej dokonczyć. Przy logowaniu ze strony głównej Kantarka - otrzymuję zwrotne info, że nic z tego, nie tym razem, nie znają użytkownika, Wink,.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 24-04-2019 14:32

U mnie z logowaniem ok ale ankiety nie działają.