Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-04-2019 17:25

@robert18324 - ciesz się, że Ty ich nie masz. Akurat wstawiałam wiadomości, jakie piszę do paneli, więc chyba coś przeoczyłeś. No niestety, syty głodnego nie zrozumie, a ja już wiele razy w tych różnych panelach zostałam oszukana. Poza tym przyganiał kocioł garnkowi. Chyba zapomniałeś, jakie niedawno odstawiałeś z Kryspinem cyrki w tym wątku? Proszę tu masz dowód, że nie otrzymałam żadnej automatycznej zapłaty z Clickworkera. O tym panelu już wcześniej pisałam, że oszukuje, bo nie płaci za wykonane zadania. Cóż ja mogę, że nie kocą mi się pieniądze, tak jak Wam za ankiety? Czy to moja wina? Profile i ankiety uzupełniam według poradników. Moim zdaniem lepiej pracować na etacie lub w inny sposób, niż siedzieć w domu i kombinować jak tu wyciągać kasę z PUPu, mopsu czy takich paneli. Wolę pracować na siebie twórczo że swoich pasji.
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
[Obrazek: 2.png]
Przykro mi, że prawda Was w oczy kole, ale ja nie zarabiam tyle za ankiety, co Wy. To co mam w swoim dzienniku w podsumowaniach to duża część za inne dochody i zlecenia.
@Marta masz rację, dlatego nie przywiązuję już takiej wagi do tych ankiet i owszem - zajmuję się w życiu innymi rzeczami, na których da się zarobić nawet o wiele więcej. Niestety, ale z ankiet za wiele się nie wyciągnie, chyba że się jedzie na samych poleconych i jest cwanym, a ja tak nie chcę i nie potrafię. A i część tych paneli - nie ukrywajmy - nie przestrzega własnego regulaminu, co już nie raz wspominałam. Jeśli dla Was to narzekanie to przykro mi, ale trudno się nie zgodzić, że takie są fakty. Wydaje mi się, że inaczej byście pisali, gdyby to Was tyczyło, że nie wypłacą Wam należności na czas. Jakoś gdzie indziej nie mam żadnych problemów, ani z ludźmi, ani z panelami, ani wypłatami a działam na różnych forach tematycznych i mam do czynienia z bardzo różnymi ludźmi. Tylko tutaj jakoś panuje taka dziwna atmosfera, że jak się nie zarobi, to zaraz się jest napiętnowanym, że narzekam, że się wypomina mi pewne rzeczy. Nigdzie nie spotkałam się z takimi ludźmi. Mam fajnych znajomych i pasje i dzięki temu się rozwijam. Tylko, że Ci ludzie nie siedzą, jak większość tutejszych użytkowników w domu, nie pouczają innych a na to że ktoś nie kombinuje tak jak oni nie zachowują się tak, jak tutaj...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - robert18324 - 20-04-2019 18:36

A kogo to obchodzi że Ty nie dostałaś a inni dostali? Jeszcze piszesz że natinka kłamie że dostała a tu psikus bo inny użytkownik potwierdził że wypłacają od 5 euro. Napisz do nich może kolejny panel Cię zablokuje i będziesz narzekać.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 20-04-2019 18:47

(20-04-2019 17:25)kamys0 napisał(a):  @robert18324 - ciesz się, że Ty ich nie masz. Akurat wstawiałam wiadomości, jakie piszę do paneli, więc chyba coś przeoczyłeś. No niestety, syty głodnego nie zrozumie, a ja już wiele razy w tych różnych panelach zostałam oszukana. Poza tym przyganiał kocioł garnkowi. Chyba zapomniałeś, jakie niedawno odstawiałeś z Kryspinem cyrki w tym wątku? Proszę tu masz dowód, że nie otrzymałam żadnej automatycznej zapłaty z Clickworkera. O tym panelu już wcześniej pisałam, że oszukuje, bo nie płaci za wykonane zadania. Cóż ja mogę, że nie kocą mi się pieniądze, tak jak Wam za ankiety? Czy to moja wina? Profile i ankiety uzupełniam według poradników. Moim zdaniem lepiej pracować na etacie lub w inny sposób, niż siedzieć w domu i kombinować jak tu wyciągać kasę z PUPu, mopsu czy takich paneli. Wolę pracować na siebie twórczo że swoich pasji.
[Obrazek: Przechwytywanie.png]
[Obrazek: 2.png]
Przykro mi, że prawda Was w oczy kole, ale ja nie zarabiam tyle za ankiety, co Wy. To co mam w swoim dzienniku w podsumowaniach to duża część za inne dochody i zlecenia.
@Marta masz rację, dlatego nie przywiązuję już takiej wagi do tych ankiet i owszem - zajmuję się w życiu innymi rzeczami, na których da się zarobić nawet o wiele więcej. Niestety, ale z ankiet za wiele się nie wyciągnie, chyba że się jedzie na samych poleconych i jest cwanym, a ja tak nie chcę i nie potrafię. A i część tych paneli - nie ukrywajmy - nie przestrzega własnego regulaminu, co już nie raz wspominałam. Jeśli dla Was to narzekanie to przykro mi, ale trudno się nie zgodzić, że takie są fakty. Wydaje mi się, że inaczej byście pisali, gdyby to Was tyczyło, że nie wypłacą Wam należności na czas. Jakoś gdzie indziej nie mam żadnych problemów, ani z ludźmi, ani z panelami, ani wypłatami a działam na różnych forach tematycznych i mam do czynienia z bardzo różnymi ludźmi. Tylko tutaj jakoś panuje taka dziwna atmosfera, że jak się nie zarobi, to zaraz się jest napiętnowanym, że narzekam, że się wypomina mi pewne rzeczy. Nigdzie nie spotkałam się z takimi ludźmi. Mam fajnych znajomych i pasje i dzięki temu się rozwijam. Tylko, że Ci ludzie nie siedzą, jak większość tutejszych użytkowników w domu, nie pouczają innych a na to że ktoś nie kombinuje tak jak oni nie zachowują się tak, jak tutaj...
kamys0 ja myślę, że nikt nie chce i nie chciał Cię tutaj w żaden sposób napiętnować, a raczej zmotywować do nieco innego podejścia. W życiu nie wpadłoby mi do głowy, żeby wypowiadać się na temat tego, czy zarobisz oraz ile zarobisz (sama nie wyciągam nawet przeciętnych sum, ale próbuję/sprawdzam i staram się podchodzić do tematu pozytywnie). Z mojej perspektywy (po czytaniu Twoich postów) problem nie tkwi w tym, że mówisz o swoich doświadczeniach z wybranymi panelami, tylko w sposobie Twoich wypowiedzi. Ja osobiście (i z tego co widzę inni również) odbieram to jako pretensje do nas (czyli innych osób wypełniających ankiety), że nie wszystko u Ciebie wychodzi tak, jakbyś tego chciała. Widać to szczególnie po używanych zdaniach typu: "ta sama elyta wygrywa nagrody", "wy to jacyś cwaniacy jesteście", "ciekawe, że wy macie/zarabiacie/otrzymujecie, a ja nie" - czyli wychodzi na to, że winę za Twoje problemy ponosimy my, inni wypełniający ankiety. I tu jest przysłowiowy "pies pogrzebany". Nikt z nas nie ma wpływu na zarobki innych oraz na to kiedy otrzymają swoją należność. Dlatego fajnie, że możemy spotkać się tutaj na forum i wymienić naszymi, często odmiennymi doświadczeniami. Twoje komentarze jednoznacznie wskazują na to, że jeżeli Tobie coś się nie uda, a komuś innemu owszem, to ta osoba albo kłamie, albo jest cwana, albo nieżyczliwa. Dlatego właśnie wiele osób odbiera Cię jako dziewczynę narzekającą i podchodzącą do życia w sposób "ja nie wygrałam/zarobiłam/otrzymałam, a on/ona owszem, ciekawe jak to robi, pewnie oszukuje/kradnie/kłamie/wycwania się/coś kręci". Niestety to tak zazwyczaj nie działa. Wiele zależy od własnego wkładu pracy, poświęconego czasu, zapoznania się z ankietowym tematem, nabrania wprawy, poznania ludzi, z którymi można czasem współdziałać, czy nawet zwykłego szczęścia. Wspomniałaś o poleconych - to prawda, oni pomagają nam zarabiać więcej, ale wcale nie jest to regułą (np. w panelach, które nie oferują systemu partnerskiego lub oferują tylko jednorazowy dodatek za rejestrację). Jeżeli ktoś potrafi ich "zdobywać", to dlaczego ma z tego nie korzystać. Czy to oznacza, że jest cwany bądź nieuczciwy? Moim zdaniem absolutnie nie (poza wyjątkami wklejającymi banery: "zarób 100 zł w godzinę na ankietach). Podsumowując: Wydaje mi się, że cały szkopuł tkwi wyłącznie w formie Twoich wypowiedzi i negatywnym odniesieniu/nastawieniu do innych forumowiczów, a nie tym, że dotyczą one tego, co rzeczywiście Ci się przydarza. Mam nadzieję, że zrozumiesz, co mam na myśli, starałam się to wytłumaczyć, jak najbardziej klarownie. Dobrze, że podejmujesz również inne działania, warto poszukiwać odpowiednich dla nas samych metod zarobkowych Smile



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-04-2019 19:19

@robert18324-65032 dla mnie jesteś nic nie znaczącym pikselem na ekranie. Przekręcasz moje słowa i tylko udajesz kozaka. Nie martw się tym, co ja robię. Martw się tym, czego ty jeszcze nie zrobiłeś np. szukaniem pracy. Może tam się wykażesz darciem gęby. Takich zjadam na śniadanko.
@Marta rozumiem co masz na myśli, ale to co wcześniej pisałam jest podyktowane moimi obserwacjami, bo zauważyłam, że np. w zamkniętych panelach prawie za każdym razem bonusy za quiz ciągle wygrywają te same osoby. Już zbyt długo na świecie żyję, by twierdzić inaczej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 21-04-2019 21:39

Działa wam survey24 ? Bo mi cały dzień nie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 22-04-2019 07:12

(20-04-2019 19:19)kamys0 napisał(a):  @robert18324-65032 dla mnie jesteś nic nie znaczącym pikselem na ekranie. Przekręcasz moje słowa i tylko udajesz kozaka. Nie martw się tym, co ja robię. Martw się tym, czego ty jeszcze nie zrobiłeś np. szukaniem pracy. Może tam się wykażesz darciem gęby. Takich zjadam na śniadanko.
@Marta rozumiem co masz na myśli, ale to co wcześniej pisałam jest podyktowane moimi obserwacjami, bo zauważyłam, że np. w zamkniętych panelach prawie za każdym razem bonusy za quiz ciągle wygrywają te same osoby. Już zbyt długo na świecie żyję, by twierdzić inaczej.

czytam Twoje wypociny i serio weź Ty się ogarnij. Pisze to ponieważ masz teraz pożywkę z tego że kłóciłem się z natinka wszystko sobie wyjaśniliśmy i jest ok ale jak Ty mnie w komentarzu wspominasz to sory. Piszesz coś takiego "11natinka11 Jak mogłaś dostać 5 euro z Clickworkera, jak tam wypłata jest od 10euro. Jak nie zrobiłaś sama zlecenia to sami od siebie nie mogą wysyłać kasy. Coś bajki opowiadasz." Każdy bajki opowiada każdy wygrywa tylko Ciebie Polskie panele nie lubią Smile masz swój dziennik więc tam wylewaj swoje żale bo każdy ma Cię tu dość ! facepalmfacepalm


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-04-2019 18:06

Tu jest moja wypłata z clickworkera.
Sama sie zdziwiłam, bo jej nie zlecałam i mi automatycznie wysłali to co miałam.
Może kiedyś było od 10 euro a teraz jest od 5 euro, albo po jakimś stażu jest mniej.


[Obrazek: clickworker.png]

A tu wypłata z surveyo24, dostałam ja na drugi dzień od zlecenia.

[Obrazek: surv17-04.png]


Kamys wiem, że to może trochę niepoważne stwierdzenie, ale może coś w tym jest jak to sie mówi karma wraca i zawsze myslę, że pomocnym i zyczliwym osobom jest łatwiej w życiu. Może tak masz bo masz za duzo pretensji do całego świata.

Marta ma rację nie każdy się do ankiet nadaje. Trzeba byc cierpliwym do ankiet. Ja tez przez te kilka lat mam rózne okresy z ankietami. Czasem mam dni, że mniej wypełniam, bo takie zmeczenie juz tym, czasem mam natchnienie do wypełniania wiecej ankiet, ale tak od kilku lat jakoś w tym trwam.
Zaczynajac ankiety kilka lat temu to ja mogłam pomarzyć o kilku stówkach na miesiąc. Pierwsze 2 lub 3 lata cieszyłam się z kilku bonów na rok (wtedy były głównie bony), a ankiet miałam kilka na miesiąc. Wiem, że teraz czasy sie zmieniły i ten dział sie bardziej rozwinął i teraz mozna więcej zarobic. Poza tym przez kilka lat w kilku panelach tez mi sie uzbierało troche poleconych, ale to nie tak od razu, to przez kilka lat i dzieki temu mam wiecej.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 22-04-2019 18:56

Dłużej działacie w ankietach, więc może mi powiedzcie - w clixsensie robiłam ankietę, cholernie długo bo każda strona musiała być wczytywana po dwa razy (trwało to prawie godzinę) po czym kiedy dobrnęłam prawie do końca - 97% ankiety, wywaliło mnie z komunikatem że się nie kwalifikuję! No żesz. Napisałam do nich i dostałam odpowiedz b.szybko, ale niestety kasy nie będzie, bo późne !! nie zakwalifikowanie się do ankiety się zdarza facepalm i inne takie, że nieuważne wypełnianie. Na pytaniu się nie wyłożyłam, więc ... Jak się często zdarza?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 22-04-2019 19:05

(22-04-2019 18:56)Agusek76 napisał(a):  Dłużej działacie w ankietach, więc może mi powiedzcie - w clixsensie robiłam ankietę, cholernie długo bo każda strona musiała być wczytywana po dwa razy (trwało to prawie godzinę) po czym kiedy dobrnęłam prawie do końca - 97% ankiety, wywaliło mnie z komunikatem że się nie kwalifikuję! No żesz. Napisałam do nich i dostałam odpowiedz b.szybko, ale niestety kasy nie będzie, bo późne !! nie zakwalifikowanie się do ankiety się zdarza facepalm i inne takie, że nieuważne wypełnianie. Na pytaniu się nie wyłożyłam, więc ... Jak się często zdarza?

Obawiam się, że mogło być pytanie np w jakieś tabelce z zaznaczaniem zgadzam sie, nie zgadzam itp, ze była odpowiedź w ramach weryfikacji zaznacz np nie zgadzam się lub mógł byc jakiś błąd internetu. Jak błąd internetu a robiłaś z OW to spróbuj otworzyc rotator OW i jak karta sie pokaże że nie ma ankiety spróbuj wkleic link tamtej ankiety z historii, moze ją dokończysz i klikniesz yes i zaliczy, możesz nawet z innej przegladarki, bo może było cos nie tak z przegladarka, ale link tej ankiety z historii wkleić


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 22-04-2019 20:57

(22-04-2019 07:12)Kryspin napisał(a):  
(20-04-2019 19:19)kamys0 napisał(a):  @robert18324-65032 dla mnie jesteś nic nie znaczącym pikselem na ekranie. Przekręcasz moje słowa i tylko udajesz kozaka. Nie martw się tym, co ja robię. Martw się tym, czego ty jeszcze nie zrobiłeś np. szukaniem pracy. Może tam się wykażesz darciem gęby. Takich zjadam na śniadanko.
@Marta rozumiem co masz na myśli, ale to co wcześniej pisałam jest podyktowane moimi obserwacjami, bo zauważyłam, że np. w zamkniętych panelach prawie za każdym razem bonusy za quiz ciągle wygrywają te same osoby. Już zbyt długo na świecie żyję, by twierdzić inaczej.

czytam Twoje wypociny i serio weź Ty się ogarnij. Pisze to ponieważ masz teraz pożywkę z tego że kłóciłem się z natinka wszystko sobie wyjaśniliśmy i jest ok ale jak Ty mnie w komentarzu wspominasz to sory. Piszesz coś takiego "11natinka11 Jak mogłaś dostać 5 euro z Clickworkera, jak tam wypłata jest od 10euro. Jak nie zrobiłaś sama zlecenia to sami od siebie nie mogą wysyłać kasy. Coś bajki opowiadasz." Każdy bajki opowiada każdy wygrywa tylko Ciebie Polskie panele nie lubią Smile masz swój dziennik więc tam wylewaj swoje żale bo każdy ma Cię tu dość ! facepalmfacepalm
Prawdę piszę potwierdzając screenami i tylko prawdę. Ty mi nie będziesz dyktowal, gdzie mam pisać. Rządzić sobie możesz u siebie w toalecie. Jak Ci prawda przeszkadza to nie mój problem. A z tego, co pamiętam o kłótni to 11natinka11 zupełnie co innego mi pisała. Jak tak patrzę na Twój profil i Roberta to dziw, że Was jeszcze policja nie zwinęła za te kombinatoryki co robicie np. Robert z PUP itp. Chcecie pouczać innych, a sami nic sobą w życiu nie reprezentuje tylko żerujecie na innych. Do roboty się ruszyć, a nie lewity na forach pisać.

@11natinka11 mylisz pretensje że stwierdzaniem faktów. O jakiej karmie piszesz? Już nie pamiętasz co mi wypisywalas na fb, nie dawałaś żyć, że musiałam Cię zablokować? Nie będę tego tu wywlekac na forum, ale wiesz czemu się tak zachowujesz.