Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Martuskaa1919 - 18-04-2019 20:55

u Was też na Clix tak cienko przed świętami? Hmm


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 19-04-2019 07:02

@Martuskaa1919 u mnie już jest cienko od 2 tygodni. Za cały kwiecień mam zaledwie 4 dolary.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 19-04-2019 18:17

Otrzymałem dziś wypłatę z panelu Zymetria mam nadziej ze to były tylko ich chwilowe problemy panel PAYPAL i teraz będzie już wszystko wpozatku.
A mógłbym wiedzieć za co jest oplata? (1,57 zł)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-04-2019 21:06

(19-04-2019 18:17)xScigajx napisał(a):  Otrzymałem dziś wypłatę z panelu Zymetria mam nadziej ze to były tylko ich chwilowe problemy panel PAYPAL i teraz będzie już wszystko wpozatku.
A mógłbym wiedzieć za co jest oplata? (1,57 zł)

Oni wysyłaja 26 z groszami a dostaje sie 25zł na paypal
Tez mnie dziwi, że oni wysyłaja wypłatę w formie jako oni kupujacy a my sprzedający. Sama nie wiem co o takim sposobie mysleć.

Na ich stronie jest cały team zymetrii i widzę, ze tam tylko 20 osób pracuje i wszystkim sie zajmują to jak na 20 osób to maja sporo pracy wiec myslę że stad te spóźnienia.

Ja na razie przed świetami troche zwolniłam tempo, bo miałam mniej czasu i po świetach się ponownie wezmę za wypełnianie większej ilości ankiet.

Dodam tez po świetach moje 2 ostatnie wypłaty, bo dostałam z surveyo24 kolejna 25zł bo zleciłam ponad 6$ i co mnie zdziwiło dostałam ponad 5 euro z clikworker bo tyle miałam, a nie zlecałam wypłaty tylko automatycznie mi zapłacili


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-04-2019 13:24

11natinka11 Jak mogłaś dostać 5 euro z Clickworkera, jak tam wypłata jest od 10euro. Jak nie zrobiłaś sama zlecenia to sami od siebie nie mogą wysyłać kasy. Coś bajki opowiadasz.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 20-04-2019 14:55

w Clickworker wypłaty są od 5$, wypłacają automatycznie gdy uzbierasz tę kwotę Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 20-04-2019 15:11

Ja nie mogę wypłacić. Pisze mi, że od 10. Mam od 2 miesięcy kwotę 9 euro na koncie i nic mi automatycznie nie przyszło na paypal, a mam wpisany adres z paypala na koncie. Dziwne, że Wam niby przychodzi automatycznie...


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - sssnak3 - 20-04-2019 15:51

Po ilu dniach doszła do was pierwsza wypłata z clixsense? Wiem, że może to potrwać nawet 15 dni ale jestem ciekawa jak to wyglądało u was.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - robert18324 - 20-04-2019 15:52

(20-04-2019 15:11)kamys0 napisał(a):  Ja nie mogę wypłacić. Pisze mi, że od 10. Mam od 2 miesięcy kwotę 9 euro na koncie i nic mi automatycznie nie przyszło na paypal, a mam wpisany adres z paypala na koncie. Dziwne, że Wam niby przychodzi automatycznie...

a Ty wiecznie masz problemy. Ciągle narzekasz polskie panele są złe inni użytkownicy są źli bo wygrywają nagrody teraz że NIBY oni dostają a Ty nie i to w zagranicznym panelu które Ty tak chwalisz... Ja się nie dziwię że panele zamykają Ci konta bo pewnie takie same wiadomości piszesz.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Marta. - 20-04-2019 16:14

(20-04-2019 15:52)robert18324 napisał(a):  
(20-04-2019 15:11)kamys0 napisał(a):  Ja nie mogę wypłacić. Pisze mi, że od 10. Mam od 2 miesięcy kwotę 9 euro na koncie i nic mi automatycznie nie przyszło na paypal, a mam wpisany adres z paypala na koncie. Dziwne, że Wam niby przychodzi automatycznie...

a Ty wiecznie masz problemy. Ciągle narzekasz polskie panele są złe inni użytkownicy są źli bo wygrywają nagrody teraz że NIBY oni dostają a Ty nie i to w zagranicznym panelu które Ty tak chwalisz... Ja się nie dziwię że panele zamykają Ci konta bo pewnie takie same wiadomości piszesz.
Ja niestety muszę się zgodzić z Robertem. Wybacz kamys0, ale Twoich wpisów nie da się od dłuższego czasu czytać (tak wiem, nie muszę tego robić, ale jest to dziennik Natinki i interesują mnie treści w nim zawarte). Ciągle masz o wszystko pretensje, wszyscy rzekomą kłamią, oszukują (zarówno użytkownicy, jak i panele), a moim zdaniem ankiety zwyczajnie nie są dla Ciebie. Może powinnaś spróbować swoich sił w dziedzinie, do której masz predyspozycje? Może nie warto kurczowo trzymać się tematu, który tak źle wpływa na Twoje nerwy i wzbudza w Tobie ogrom negatywnych emocji? Pomyśl nad tym - człowiek, który potrafi ładnie śpiewać nie zostanie lekarzem. Tak samo jest w pracach internetowych. Trzeba szukać swojej drogi i znaleźć coś, co będzie zgodne z naszym charakterem, czy zainteresowaniami. Niestety narzekanie niczego tutaj nie zmieni, każdemu z nas zdarzają się gorsze dni, momenty, w których nic nie idzie po naszej myśli, ale trzeba wziąć się w garść, bo ciągłym marudzeniem można tylko pogorszyć sprawę.