Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 16-04-2019 07:42

Ja wczoraj napisałem maila do zymetrii czemu nie mam wypłaty odpisali mi o 23:53 a o 23:54 kasa była na paypal Big Grin


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 16-04-2019 07:46

Właśnie otrzymałam informację, że moje konta celowo zostały zablokowane. Dziwne to jest w Polsce, że zawsze gdy zgłaszam brak uregulowania płatności to zamiast normalnie podjąć rozmowę blokuje się konta. W innych krajach to jest nie do pojęcia. Tylko w Polsce tak jest. I znów zostałam oszukana, bo niepotrzebnie straciłam czas na to 4-dniowe badanie o bankowości. Lepiej zarabiać w obcej walucie, bo w PL to człowieka traktują jak śmiecia.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 16-04-2019 08:33

Mam nadzieję, że tego tak nie zostawisz. Dla samej zasady powalcz o swoje.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 16-04-2019 11:05

@Agusek76 generalnie to jest często walka z wiatrakami, bo nie ma podstawy umowy cywilno-prawnej zawartej między panelistą, a takim panelem. Jest tylko Regulamin. A z tego, co już zauważyłam przez te pół roku dużo polskich paneli nie przestrzega swojego regulaminu i gdy próbuje się uzyskać zaległą (niekiedy z 2 miesięcznym opóźnieniem) należność finansową to robią bach!! i blokada konta. Tak miałam z zamkniętą społecznością Elektrolux, gdzie też poszło o plagiat ze strony innego użytkownika i dopiero po ponad miesiącu walki z nimi odzyskałam [śmieszne] pieniądze za ankietę bo 12 zł. Z kolei Zymetria już dawno mi się nie widziała, bo na ich forum czytałam, jak ludzie pisali, że jeszcze z lutego nie dostali zaległych ankiet rozliczeniowych. Nie wiem, według jakich warunków i tradycji się tutaj zarabia, ale tam gdzie ja się urodziłam wypłaca się ludziom pieniądze na czas i traktuje z szacunkiem. Dlatego powoli wycofuję się już tych ankiet. Bo to strata czasu. Lepiej zarobię na innych rzeczach, a co do ankiet to na pewno nie bawiłabym się w polskie panele. Nie przy takim traktowaniu. Z obcą walutą nigdy nie miałam problemu w zarobkach i żadnych opóźnień, czy łamania regulaminu. Na Zachodzie to jest nie do pomyślenia takie zachowanie.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Korali - 16-04-2019 12:38

Przy próbie cytowania wyskakuje mi błąd; poczynię więc taki myk:

„(…) jak nie poprawicie się (…) Poprawimy się” Smile

Roześmiałam się czytając Twoją korespondencję Natinka; na głos i pozytywnie Smile Wizualizacja: stojący przed Tobą - Surveyo24 - na baczność, ze spuszczonym spojrzeniem Wink Załatwiłaś sprawę stanowczo i grzecznie. Uznanie. Super Strateg i Szefowa Smile. Doświadczeniem i rozwagą pokazujesz, że nie warto zbyt szybko skreślać paneli. Mogą przechodzić okresowe problemy. Pospieszne i „głośne” oskarżenia nie sprzyjają żadnej ze stron. My dla nich, oni dla nas Wink

Pozdrawiam serdecznie

W temacie Zymetrii. Mam śladowe doświadczenie. Po przeczytaniu wypowiedzi na forum zamkniętym dość szybko można zorientować się, że panelowi od kilku lat zdarzają się opóźnienia w opłatach (bywa, że spore). Powodów może być wiele. Istotne, że finalnie płaci. Standard: wyrazów niezadowolenia sporo, sprostowań – na lekarstwo (po pozytywnym rozwiązaniu – zapominamy o temacie). Do Zymetrii przekonał mnie fakt, że nie usuwa negatywnych opinii (co zdarza się znanemu panelowi z JuEsEj).

Obserwujemy, wyciągamy wnioski. Do każdego z osobna należy decyzja – akceptuję, a może nie. Dziwi logika schematu:
1) wiem o tym
2) nie akceptuję
3) burzę się i ostrzegam innych
4) lecę jak ćma do ognia i nadal wypełniam ankiety w ‘be-panelu’ Wink

Pozdrawiam


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 16-04-2019 13:21

@Korali ja nie wypełniam ankiet tam, gdzie nie zadowala mnie traktowanie. Szkoda mojego czasu. Ograniczyłam się już tylko do 3 paneli zagranicznych. Zymetria, jak widać usuwa negatywne opinie (vide blokada mojego konta).


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-04-2019 14:54

Może często też sposób w jaki się do paneli pisze z jakąś uwaga odgrywa duża rolę.
Kamys może Ty za ostro piszesz do paneli i wtedy takie efekty są. Ja się staram na spokojnie wszystko załatwiać, a też już nieraz pisałam do paneli ale mnie nie blokowali, jeszcze żaden mnie nie zablokował a zdarzało się pisać z jakimiś uwagami.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 16-04-2019 15:18

(16-04-2019 14:54)11natinka11 napisał(a):  Może często też sposób w jaki się do paneli pisze z jakąś uwaga odgrywa duża rolę.
Kamys może Ty za ostro piszesz do paneli i wtedy takie efekty są. Ja się staram na spokojnie wszystko załatwiać, a też już nieraz pisałam do paneli ale mnie nie blokowali, jeszcze żaden mnie nie zablokował a zdarzało się pisać z jakimiś uwagami.

Zgadzam się w 100% z Twoimi słowamiSmile Dodam jeszcze od siebie że zbyt duża częstotliwość wysyłania takich pytań i ponagleń również wpływa negatywnie na odbiór takich wiadomości ze strony róznych stron i paneli badawczych.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 16-04-2019 16:22

Ja także nie dostałem jeszcze wypłaty z Zymetri.Ale wieczorem do nich napiszę i zobaczymy co odpiszą.W takin razie mozna zapisać sie do synopanel i nie ma zadnego problemu jak ma sie konto Synorewards.Czy jak to wygląda?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 16-04-2019 16:24

(16-04-2019 16:22)xScigajx napisał(a):  Ja także nie dostałem jeszcze wypłaty z Zymetri.Ale wieczorem do nich napiszę i zobaczymy co odpiszą.W takin razie mozna zapisać sie do synopanel i nie ma zadnego problemu jak ma sie konto Synorewards.Czy jak to wygląda?

W sumie miałam na razie jedna ankiete na email i mam za nia 1,60zł i pokazywałam jak to wygląda na screenach.
Na razie jeszcze tam nie uzupełniłam profilu. Jak uzupełnię to moze bedzie wiecej ankiet.