Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-04-2019 16:16

(15-04-2019 15:30)kamys0 napisał(a):  Czy ktoś w ogóle dostał ostatnio wypłatę z Zymetrii lub ich podobnych serwisów (Bankosfera, Klub Internatów)? Bo ja już miesiąc czekam i nic. Nie ma z nimi w ogóle kontaktu na mejla, za 4-dniowe badanie też nie otrzymała z innymi punktów i wypłaty.

pod koniec marca miałem wypłatę z zymetrii dokładnie 29.03 kolejna wypłatę mam dostać do dziś ale jeszcze nic nie ma.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 15-04-2019 16:54

(15-04-2019 16:16)Kryspin napisał(a):  
(15-04-2019 15:30)kamys0 napisał(a):  Czy ktoś w ogóle dostał ostatnio wypłatę z Zymetrii lub ich podobnych serwisów (Bankosfera, Klub Internatów)? Bo ja już miesiąc czekam i nic. Nie ma z nimi w ogóle kontaktu na mejla, za 4-dniowe badanie też nie otrzymała z innymi punktów i wypłaty.

pod koniec marca miałem wypłatę z zymetrii dokładnie 29.03 kolejna wypłatę mam dostać do dziś ale jeszcze nic nie ma.

U mnie już jest na PP Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-04-2019 17:22

Ja dzisiaj dostałam z zymetrii wypłate. Kilka godzin temu. Dokładnie o 15:55 dostałam
Odjęli mi dziś z clixsense za ankietę za 0,96$ Sad

(15-04-2019 15:30)kamys0 napisał(a):  Czy ktoś w ogóle dostał ostatnio wypłatę z Zymetrii lub ich podobnych serwisów (Bankosfera, Klub Internatów)? Bo ja już miesiąc czekam i nic. Nie ma z nimi w ogóle kontaktu na mejla, za 4-dniowe badanie też nie otrzymała z innymi punktów i wypłaty.

A za kilkudniowe badanie w zymetrii to doliczaja punkty do panelu juz po kilku dniach pod warunkiem, że odpowiedziało sie na wszystkie pytania.
W wiekszości wątkach trzeba po 2 razy odpowiadać, bo najpierw zadaje moderator pytania i trzeba na nie odpowiedzieć, a potem jeszcze dopytuje z innymi pytaniami.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 15-04-2019 17:44

Mi z clixsense cofnęli dziś 1,09 i nie zaliczyli ankiety za 5. Ja z zymetrii nic nie dostałem jeszcze :/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - adgjm - 15-04-2019 18:16

Mi z clix cofnęli 0,5. a z zymetrii również nie dostałem jeszcze kasy.Czyli będzie tak jak ostatnio.Jedni dostali zgodnie z planem a inni z kilku dniowym opóźnieniem.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-04-2019 19:49

Informacje od surveyo24 na mój meil

Dzień dobry,

Przepraszamy za opoźnienie w wypłacie. Transfer powinien juz być wykonany. Chwilowo transakcje PayPal wykonywane są recznie. Praujemy nad automatyzacja i mamy nadzieje, że wkrotce wszystko wroci do normy.

W panelu synopanel (po zalogowaniu) powinna być opcja przekaż/przenieś punkty do Synorewards.com
---
surveyo24.com
One place with all surveys


Witam. Chciałam powiedzieć, że jak sie nie poprawicie to będziecie tracic panelistów, bo juz na forach zle o Was piszą, że nie płacicie na czas i nie zaliczacie wszystkich ankiet.


Dziękujemy za informację. Poprawimy się Smile
---
surveyo24.com
One place with all surveys


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 15-04-2019 20:26

U mnie też wysyp wiadomości od surveyo, generalnie tam gdzie jest komplet informacji (ID ankiety, zrzut ekranu ew., ile punktów to nie ma problemu z wyrównywaniem należności za ankietę. Nawet już wkurzona tymi różnymi sytuacjami pisałam, bo zakwalifikowali mnie do ankiety, po czym po zakończeniu okazało się, że przyznali mi połowę punktów - to też zwrócili różnicę.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 15-04-2019 20:38

Mi w clixsense cofneli ankietę za 0,72. W surveyo24 dostałam dziś kolejną wypłatę i doliczyli mi 2 ankiety, w których wystąpił błąd. Jak widać można nadal tam działaćSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - KeaDyLee - 15-04-2019 23:11

Ja wypłaciłem z surveyo24 czekałem 5 dni roboczych Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 16-04-2019 07:08

Mnie też cofnęli ankiety z clix Sad A z Zymetrii mam poblokowane wszystkie konta. Nie mogę się tam dostać. Chyba mają porządną awarię.... Dopiero dziś dostałam od nich zapłatę za Zymetrię, natomiast nie wiem co z tym badanie Bankowości.