Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 16:00

Teraz miałem kolejna ankietę i kolejny raz brak naliczenia na survey 24


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 11-04-2019 16:12

@szkrot ja myślę, że naprawdę to nie ma sensu. Szkoda czasu. Lepiej skup się na Klub Kantar, albo I-Say.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 11-04-2019 16:12

(11-04-2019 16:00)szkrot napisał(a):  Teraz miałem kolejna ankietę i kolejny raz brak naliczenia na survey 24

Też przed chwilą tak miałam i do nich napisałam. Myslę, że to sprawdzą i przyznają punkty. Póki co czekam na wyjasnienie.

Poza tym 2 dziś mi zaliczyli bez problemów.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 19:19

Dzis wysyp ankiet 6 zaliczonych a 3 tylko naliczyli survey24 ,jesli mi nalicza za te 3 zostanę ,inaczej dobijam do 5 euro i znikam , znikam jesli nalicza a będą cyrki takie ze pojawia sie znowu błędy bo tylko sprawdzać czy naliczyli i do nich pisać a potem tracić czas czy juz,doliczyli i pamiętać , jesli mysla ze będę robił 6 ankiet a za 3 zapłacą ,bo dzis wysyp i sie uciesze to sie mylą ,tak samo wielu pewnie wypełnia i nawet nie wiedza ze im nie liczy a potem nie pamiętają ,moze to celowy zabieg , w tym czasie co trafcilem na samo pisanie do nich po wypelnieniu ankiety straciłem inne ankiety w innych serwisach ,wiec tak nie będę sie bawił i podziękuję im


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-04-2019 19:58

Ankiety za 10 -11 kwiecień:

4 ankiety clixsense za 0,84$ , 0,96$ , 0,13$ , 0,24$ - czekam na wypłatę
5 ankiet surveyo24 za 0,20$ , 0,20$ , 0,39$ , 0,39$ , 0,29$ - stan konta 3,72$ (372pkt)
ankieta studentswatch 2pkt - stan konta 68pkt (34zł)
ankieta klub zdrowia 25pkt - stan konta 306pkt (30,60zł)
ankieta kantar 120pkt - stan konta 525pkt
ankieta opinie 100pkt (i zaproszenie na jutro na 2 minutową wideorozmowe za 400pkt) - stan konta 3576pkt
ankieta prolific 2,50 funta (jeszcze nie doliczone) - stan konta 2,24 funta


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 11-04-2019 20:09

(11-04-2019 19:19)szkrot napisał(a):  Dzis wysyp ankiet 6 zaliczonych a 3 tylko naliczyli survey24 ,jesli mi nalicza za te 3 zostanę ,inaczej dobijam do 5 euro i znikam , znikam jesli nalicza a będą cyrki takie ze pojawia sie znowu błędy bo tylko sprawdzać czy naliczyli i do nich pisać a potem tracić czas czy juz,doliczyli i pamiętać , jesli mysla ze będę robił 6 ankiet a za 3 zapłacą ,bo dzis wysyp i sie uciesze to sie mylą ,tak samo wielu pewnie wypełnia i nawet nie wiedza ze im nie liczy a potem nie pamiętają ,moze to celowy zabieg , w tym czasie co trafcilem na samo pisanie do nich po wypelnieniu ankiety straciłem inne ankiety w innych serwisach ,wiec tak nie będę sie bawił i podziękuję im

O to, to - podpisuje się dwoma łapkami pod tym. Noc dodać, nic ująć.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-04-2019 20:12

(11-04-2019 20:09)Agusek76 napisał(a):  
(11-04-2019 19:19)szkrot napisał(a):  Dzis wysyp ankiet 6 zaliczonych a 3 tylko naliczyli survey24 ,jesli mi nalicza za te 3 zostanę ,inaczej dobijam do 5 euro i znikam , znikam jesli nalicza a będą cyrki takie ze pojawia sie znowu błędy bo tylko sprawdzać czy naliczyli i do nich pisać a potem tracić czas czy juz,doliczyli i pamiętać , jesli mysla ze będę robił 6 ankiet a za 3 zapłacą ,bo dzis wysyp i sie uciesze to sie mylą ,tak samo wielu pewnie wypełnia i nawet nie wiedza ze im nie liczy a potem nie pamiętają ,moze to celowy zabieg , w tym czasie co trafcilem na samo pisanie do nich po wypelnieniu ankiety straciłem inne ankiety w innych serwisach ,wiec tak nie będę sie bawił i podziękuję im

O to, to - podpisuje się dwoma łapkami pod tym. Noc dodać, nic ująć.

Ja juz im napisałam, że maja się poprawić z tym niezaliczonymi ankietami i wypłatami, bo straca panelistów, bo juz na forach są złe opinie


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 11-04-2019 20:35

A ja dziś ze strony nie z ankietami dostałem maila że dostałem się do testowania piwa Łomża Big Grin ale niestety piwo 0,0 % Big Grin ostatnio papierosy teraz piwo a jak są kampanie piwa z % lub whisky to się nie mogę dostać Tongue wrrr


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 11-04-2019 21:00

(11-04-2019 20:35)Kryspin napisał(a):  A ja dziś ze strony nie z ankietami dostałem maila że dostałem się do testowania piwa Łomża Big Grin ale niestety piwo 0,0 % Big Grin ostatnio papierosy teraz piwo a jak są kampanie piwa z % lub whisky to się nie mogę dostać Tongue wrrr


Zapomniales o pampersach co pisałeś ze testowanie dla dzieci


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 11-04-2019 21:21

(11-04-2019 21:00)szkrot napisał(a):  
(11-04-2019 20:35)Kryspin napisał(a):  A ja dziś ze strony nie z ankietami dostałem maila że dostałem się do testowania piwa Łomża Big Grin ale niestety piwo 0,0 % Big Grin ostatnio papierosy teraz piwo a jak są kampanie piwa z % lub whisky to się nie mogę dostać Tongue wrrr


Zapomniales o pampersach co pisałeś ze testowanie dla dzieci

ale ja mówię o stronie w której się tylko testuje produkty. Pampersy wpadły na stronie z ankietami więc jak się ich dostanie z 10 to max. A tu gdzie piwo to dostanę:
W paczce Ambasadora, odkryjesz zestaw piw Łomża 0,0% dla Ciebie:

butelka 500 ml
puszka 500 ml
puszka 330 ml
oraz zestaw do rozdania dla Twoich znajomych:

20 puszek 330 ml

a tak w ogóle dziś w drugiej ankiety 5 minutowej na clixsense za 0.24$ nie zaliczyli więc napisałem do nich wysłałem screena na koniec napisałem aby mi nie odpisywali że tak się zdarza bo ankietę zakończyłem po 2 godzinach moja wiadomość zamknięta nie odp ale pierwszy raz po wiadomości do nich zaliczyli ankietę