Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-04-2019 19:30

Na razie mam 2 informacje odnosnie ankiet, a za ok 2 godziny dodam raport wypełnionych ankiet za 2 dni.

1. Z surveyo24 czekam już kilka dni na wypłate a po zleceniu wypłaty piszą, że wypłata powinna być do 48h na paypal, nie wiem czy jeszcze poczekać czy juz pisac do nich.
Nie wiem czy cos z tym panelem, czy maja błeda informację o tych 48h wypłaty.

2. Wczoraj zarejestrowałam sie do nowego panelu badawczego synopanel, który tez płaci na synorewards i dzis juz miałam pierwszą ankiete za 1,50zł

[Obrazek: synopanel.png]

Generalnie myslę, aby napisać do synorewards bo nie wiem czy cos z synorewards nie mam nie tak i przez to może wypłaty z surveyo24 nie dostałam

Panel dodam do spisu ankiet bez polecania


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - szkrot - 09-04-2019 19:35

Synopanel wymaga nr payback .....


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - chincyk - 09-04-2019 20:01

U mnie ostatnia wypłata z surveyo24 doszła po tygodniu, nie martw się na pewno dotrze Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-04-2019 20:16

(09-04-2019 20:01)chincyk napisał(a):  U mnie ostatnia wypłata z surveyo24 doszła po tygodniu, nie martw się na pewno dotrze Wink

Dzieki za informację. To faktycznie maja wtedy źle tą informację o 48h. Cóz poczekam... ja tam cierpliwa jestem Smile

(09-04-2019 19:35)szkrot napisał(a):  Synopanel wymaga nr payback .....

raczej nic nie pisze o payback po zalogowaniu, ale mam trochę problem, niby mam te 1,50 i niby nie. Muszę jednak do synorewards napisać i powiedzieć że mam teraz 2 panele pod synorewards czyli surveyo24 i teraz ten


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 09-04-2019 20:57

Ja to akurat tego nie kumam - ankiety wypełniam na surveyo24 a jeśli chcę sprawdzić punkty to mnie rzuca na synorewards. I właśnie się wkurzyłam, bo rzadko udaje mi się dostać do ankiety (na stronie ich fafnaście a ja nie mam żadnej), teraz się udało punktów miało być 68 a po zakończeniu ok. 15 min. ankiety sprawdzam, a tam 29 pkt. Też tak macie? Normalnie wkur...żające. Nie omieszkałam napisać do nich Angry


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-04-2019 21:09

Ankiety za 8 - 9 kwiecień

2 ankiety badanie opinii za 30pkt i 20pkt - stan konta 681pkt
2 ankiety demando za 30 i 35pkt - stan konta 383pkt
4 ankiety clixsense za 0,60$, 0,60$, 0,96$, 1,01$ - czekam na wypłatę
ankieta zymetria 20pkt - stan konta 270pkt
ankieta opinie 100pkt - stan konta 2620pkt i czekam na wypłatę 50zł
ankieta klub widza 10pkt - stan konta 38pkt
4 ankiety globis za 10pkt, 16pkt, 8pkt, 8pkt - stan konta 191pkt (brakuje 9pkt do drugiego bonu za 20zł na allegro)
ankieta synopanel 1,50zł - stan konta 1,50zł (pierwsza ankieta, nowy panel)


(09-04-2019 20:57)Agusek76 napisał(a):  Ja to akurat tego nie kumam - ankiety wypełniam na surveyo24 a jeśli chcę sprawdzić punkty to mnie rzuca na synorewards. I właśnie się wkurzyłam, bo rzadko udaje mi się dostać do ankiety (na stronie ich fafnaście a ja nie mam żadnej), teraz się udało punktów miało być 68 a po zakończeniu ok. 15 min. ankiety sprawdzam, a tam 29 pkt. Też tak macie? Normalnie wkur...żające. Nie omieszkałam napisać do nich Angry

Ten synorewards to chyba jakis pośrednik płatności.
Może być tak nawet, że surveyo24 wysyła do nich w ciagu 48h a synorewards zwleka z wypłatą.
Zdarzyło tez mi sie dostać inna kwotę za ankietę, ale surveyo24 mi odpisali, że tej dłuzszej za wiecej punktów nie było i automatycznie wyszukało krótszą za mniej punktów.
Jest z tym synorewards troche wkurzające, nie wiem jak teraz będzie z dwoma panelami.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - kamys0 - 10-04-2019 06:20

Mówiłam, że surveyo24 zszedł na psy. Ja tam nie będę poświęcać swojego czasu dla tych kilku marnych groszy, które i tak jeszcze nie wysyłają, tak jak mają. Znowu taką desperatką finansową nie jestem. Owszem, mam lepsze zarobki w innych sferach. Dlatego ankiety wypełniam tylko dodatkowo, jak mam czas i siły. W clix np. nie mam od prawie tygodnia ankiet.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 10-04-2019 09:28

I jak to jest z tym nowym panelem synopanel?Są jakieś problemy jeśli ma się konto także na synorewards ?
Czy niczemu to nie przeszkadza i można mieć oba?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 10-04-2019 11:51

(10-04-2019 06:20)kamys0 napisał(a):  Mówiłam, że surveyo24 zszedł na psy. Ja tam nie będę poświęcać swojego czasu dla tych kilku marnych groszy, które i tak jeszcze nie wysyłają, tak jak mają. Znowu taką desperatką finansową nie jestem. Owszem, mam lepsze zarobki w innych sferach. Dlatego ankiety wypełniam tylko dodatkowo, jak mam czas i siły. W clix np. nie mam od prawie tygodnia ankiet.

Tez nie jestem desperatką finansową dlatego cierpliwie czekam i czy dostanę od razu czy za kilka dni to mi nic nie robi, nie muszę mieć od razu

(10-04-2019 09:28)xScigajx napisał(a):  I jak to jest z tym nowym panelem synopanel?Są jakieś problemy jeśli ma się konto także na synorewards ?
Czy niczemu to nie przeszkadza i można mieć oba?

No jest dziwna sprawa

Pokaże screeny

Tak mam na tym panelu

[Obrazek: syno1.png]

Po kliknieciu w withdraw pokazuje sie to

[Obrazek: syno2.png]

po zalogowaniu się danymi z konta synorewards co mam tez w surveyo24 pokazuje sie to:

[Obrazek: syno3.png]

75pkt to jest z surveyo24

Jak tu kliknę w go to synorewards to jest jakis błąd i pokazuje sie to:

[Obrazek: syno4.png]

Jak zaloguję się na synorewards takie co miałam z surveyo24 to jest tylko 75pkt z surveyo24. Nie wiem co sądzić


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Agusek76 - 10-04-2019 12:53

To właśnie o tym pisałam - ja nie mam możliwości sprawdzenia stanu punktów na surveyo24, bo wtedy automatycznie przechodzi na synorewards. Magia ...