Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 19-08-2017 08:27

(18-08-2017 19:09)Zawadson napisał(a):  Jak Ci idzie w Clixsense? Przyznam, że od czasu "rewolucji" nawet nie wchodzę, bo nie ma po co.

Tak średnio, nie ma szału ale jakoś tam idzie. Na pewno trochę klików brakuje.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-08-2017 19:58

Kolejna wypłata z zymetrii. Tym razem chyba z klubu zdrowia zymetrii.
Jakby co zymetria ma jakby 3 podpanele czyli zwykła zymetria, klub zdrowia zymetria i klub widza zymetria.
Na wypłatę za testowanie ekspresu jeszcze czekam Smile

[Obrazek: zymetria_22.08.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Pablo1878 - 23-08-2017 20:00

Na Opinie.pl ostatnio coś ciężko mi idzie załapać się do ankiet :/


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 23-08-2017 20:10

(23-08-2017 20:00)Pablo1878 napisał(a):  Na Opinie.pl ostatnio coś ciężko mi idzie załapać się do ankiet :/

Ja to ostatnio 2 telefoniczne miałam od nich. W sumie jedną w lipcu a drugą kilka dni temu. Za tą drugą czekam na punkty.
Ja w opinie praktycznie ostatnio to tylko mam ankiety z dwóch jakby stałych dla mnie grup. Albo o Ikei (bo u mnie w mieście jest) albo z avon i w sumie tak poza tym to nie mam innych. Chyba tylko mnie do tych 2 serii przypisali heh Smile
I tu jest ten minus polecania. panel się rozrasta i na większą liczbę osób muszą ankiety rozdzielić. Ja jestem od kilku lat, to jak nie można było polecać było dużo więcej ankiet i to dużo lepiej płatne. Teraz trochę cierpią osoby co nie polecają.
Cały czas mam nadzieję, że wszędzie ruszy się od września.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 24-08-2017 15:20

Kolejna wypłata za ankiety. Tym razem z panelu research online.
Tam zamawia się wypłatę za punkty i na następny dzień wysyłają meila z zapytaniem o dane do przelewu i wysyłają na konto.

[Obrazek: research_online_24.08.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 28-08-2017 18:22

I moja największa wypłata z panelu za projekt z testowaniem ekspresu do kawy Huh
Jeszcze mi się skapnął ekspres do kawy tassimo bosch i napiłam się spore ilości różnych kaw z ekspresu Smile
Takie miałam szczęście Smile

[Obrazek: zymetria_28.08.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - tettmeier - 01-09-2017 14:41

Zaktualizowałabyś pierwszy post i napisałabyś w których ankietach Twoim zdaniem opłaci się działać na ten moment? Gdzie jest dużo ankiet i można zarobić trochę pieniążków na start? Śledzę Twój temat i pozdrawiam.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 01-09-2017 18:51

(01-09-2017 14:41)tettmeier napisał(a):  Zaktualizowałabyś pierwszy post i napisałabyś w których ankietach Twoim zdaniem opłaci się działać na ten moment? Gdzie jest dużo ankiet i można zarobić trochę pieniążków na start? Śledzę Twój temat i pozdrawiam.

Dodawałam już raz w nawiasach jaka moim zdaniem częstotliwość ankiet, ale to nie do końca tak jest, bo raz jest okres, ze w jakimś panelu więcej, potem okres, ze mniej i strasznie nieregularna ta częstotliwość w panelach, ale jutro zamiast losowej kolejności porobię ranking.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 03-09-2017 18:41

zauktualizowany pierwszy post i dodana według mnie top 15 paneli z moimi osobistymi komentarzami


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 04-09-2017 10:32

Ostatnio doszłam do wniosku, że kluczem do większości ankiet są reklamy telewizyjne a zwłaszcza przodują banki i operatorzy komórkowi więc jest jakaś korzyść z reklam. Więszość ankiet ma właśnie związek z reklamami telewizyjnymi. I widzę, że już większość firm reklamy poddaje ocenie panelisty, ale to dobrze bo możemy mieć dodatkowy zarobek. To takie moje spostrzeżenie.